Kosice
Šo reģionu raksturo tā ģeogrāfisko ainavu daudzveidība, kas mainās starp līdzenumiem un kalnu reģioniem. Kosice ir otrā lielākā valsts pilsēta ar attīstītu tūrisma infrastruktūru un dažādām ierašanās iespējām (lidosta, vilcienu stacija, autobusi). Papildus tās kultūras bagātībām, pilsētā ir arī zoodārzs un botāniskais dārzs. Jāpiemin arī Harlany geizers.
Kosice
Kosice ir Austrumslovākijas centrs. Šī pilsēta ir ar garu un bagātu vēsturi. Pilsētas centrā atradīsiet grezno gotisko katedrāli , Svētās Elizabetes katedrāli, kā arī Svētā Michael kapela, pilsētas tornis un Neo – baroka valsts teātris, kur uzstājas slaveni orķestri. Katova citadele un Mlynska citadele ir liecinieki senajai nocietinājumu sistēmai, kas aizsargāja pilsētu no ienaidniekiem. Viesi var atklāt arī vairāku citu monumentu un celtņu ar lielu kultūras un vēsturisko nozīmi skaistumu (senais rātsnams, vecā universitāte, kapteiņa pils, atbrīvošanas laukums utt.), kā arī vairākas galerijas un muzejus (Austrumslovākijas muzejs). Viesi var relaksēties klusajā pilsētas parkā, kas atrodas apkārt pilsētas centram.
Jasov klosteris, Betliar pils un Krasna Horka ir izvietojušies Kosice apkārtējās teritorijās.
Visgreznākā vieta noteikti ir Spis nocietinātā pils (Spissky hrad ). Tā ir viena no lielākajām pilīm Centrāleiropā un ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Tā atrodas kalna galā un izceļas uz pārējā reģiona fona. Pils ir atjaunota un tajā ir izstādītas vairākas izstādes.
Slovak Paradise nacionālais parks ir aizsargāta dabas teritorija, kas plešas vairāk nekā 140 km2 lielā platībā. Tajā ir bezgalīga dabīgo bagātību dažādību: pazemes galeriju tīkls, alu un dzīvnieku botāniskie dārzi. Starp dabas rezervātiem, kas veido šo grupu ir Baltā ieleja (Biela dolina), kurā atrodas īpaši liels ūdenskritums , pazudusī ieleja un tās ledus ala (viens no visvērtīgākajiem Slovak Paradise elementiem), Dobsinka ledus ala (120000 m3 ledus), Kocurova, Sucha bela , ieleja, kas izrotāta ar iespaidīgām ģeomorfoloģiskām formām, mazā un lielā „Kysel”, liela aiza ar ūdenskritumu un alām (lāču alām).