Marokas labākās pludmales

Populārākās pludmales Marokas piekrastē

Izbaudiet smiltis zem jūsu pēdām un maigos piekrastes vējus spēlējoties jūsu matos. Marokā ir daudz pludmaļu gan atpūtai, gan garām pastaigām.

Grottes Hercules – Pludmale Grottes Hercules ir diezgan tīra un sakopta, un sezonas laikā – jūlijā un augustā – tā ir pārpildīta. Vienīgais mīnuss varētu būt tas, ka ūdens šeit ir vēsāks, nekā Tangier pludmalēs pie Vidusjūras.

Dakhla – pludmali pārsvarā izmanto zvejnieki un tā ir pārāk piegružota, lai sauļotos un peldētos. Tomēr šeit var redzēt brīnišķīgās, krāsainās zvejnieku koka laivas.

Quemada, Al Hoceima – šī pludmale ir ieguvusi vienmēr pārpildītas un aizņemtas jūrmalas statusu, tomēr tas nav iemesls, lai uz to nedotos. Tā ir ļoti tīra un draudzīga pludmale.

Asfiha, Al Hoceima – šo pludmali neiesaka peldēm un pastaigām gar jūrmalu, jo ūdens ir ļoti sekls ( 1 metrs apmēram) un smiltis ir netīras un saķepušas. Toties no šejienes paveras izcils skats uz Spānijas salu.

El Jadida  – pludmale atrodas tuvu pilsētai, tā ir tīra, sakopta un patīkama. Cilvēki šeit ir draudzīgi.

Lalla Fatma – šī ir Marokas tīrākā un populārākā pludmale. Lai arī peldēšanās šeit nav īpaši droša, tūristi šeit izbauda lieliskās smiltis, sauļošanās iespējas un mieru.

Larache  – šī pludmale ir ļoti tīra, draudzīga un lieliski piemērota peldēšanai, lai arī viļņi reizēm var būt bīstami. Tāpēc glābēji ir gatavībā visu dienu.

Tangier pilsētas pludmale   – šo brīnišķīgo pludmali ieskauj kalni un balti kaļķotās Tangier mājas. Diemžēl tā nav īpaši tīra, tomēr joprojām ļoti iecienīta.

Translate

Šodien

2019. gada 21. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Islandē ir pasaulē senākā funkcionējošā demokrātija

Pasākumi

„Bedwetters” klubā Depo

Piektdien, 31. jūlijā Vecrīgas klubā „Depo” 10. viesošanos Latvijās atzīmēs  igauņu grupa „Bedwetters”, koncertā uzstāsies arī pašmāju grupa „Pent-in dreams”.

Ieeja uz...