Tangier

Tangier

Šī pilsēta ir vienkārši fascinējoša. Ar saviem tirdziņiem, marokāņu virtuvi un daudz izciliem apskates objektiem Tangier  ir ideāla vieta brīvdienām Marokā. Tangier  virtuve ir dažāda, tajā atspoguļojas vairāku kultūru iezīmes un tā apmierinās jebkuru gardēdi. Tengier, kuru tautā sauc arī par balto pilsētu, izvietota ap tās importa un eksporta ostu un piedāvā noraudzīties uz daudzām miljonāru jahtām vietā, kur satiekas Vidusjūra un Atlantijas okeāns.

Daudzi pasaulslaveni rakstnieki, piemēram, Paul Bowles un William Burroughs, ir apmeklējuši šo vietu un pat saukuši to par savām mājām. Tāpat Tangier  kļuva zināma visā pasaulē kā pirmais slavenais geju kūrorts, tiesa, šobrīd tas vairs nav tik spilgti redzams. Pilsētu ir iecienījuši gan ārvalstu tūristi, gan arī pašu marokāņu atpūtnieku vidū, jo tā piedāvā lieliskas pludmales. Tangier labklājība balstās uz trim aspektiem – ostu, kaņepēm un imigrantiem. Kopumā pilsēta tiek raksturota kā enerģiska, ļoti patīkama un savdabīga.

Apmešanās. Tangier atrodas daudz hoteļu un pansiju – gan senajā centrā, gan Ville Nouvelle. Tāpat pilsētas teritorijā atrodas divas labas kempingu vietas – Miramonte un Tingis kempingi. Abi tie atrodas tuvu pilsētas centram, pāris minūšu gājiena attālumā no vairākām pludmalēm, kas ir drošas un labiekārtotas.

Ko redzēt un ko darīt?

Pludmales . Viena no Tangier  lieliskākajām atrakcijām ir pludmales, kurās cilvēkiem ir pieejamas arī izjādes ar kamieļiem, sērfošana un pludmales futbola laukumi. Vasarās pludmalēs darbojas bāri, no kuriem lielākā daļa piedāvā pārģērbšanās kabīnes, dušas, dzērienus un ēdienus, kā arī kabarē izrādes naktī.

Francijas laukums. Francijas laukums ( Place de France) ir neliels franču stila skvērs pašā Ville Nouvelle vidū ar daudzām mazām, mājīgām ielas kafejnīcām.

Grand Socco . Grand Socco  tirgus skvērs lepojas ar labām ielas kafejnīcām, pilsētas aktīvā dzīve noris šeit. Tirgū pārdod visu – sākot no mākslas un amatniecības izstrādājumiem, beidzot ar augļiem, dārzeņiem un visādām grabažām.

Mendoubia dārzi. Izbaudiet lielisko koku paēnu vasaras vidus pēcpusdienās šajos dārzos, kas ieskauj Grand Socco  skvēru. Dārzā atrodas skaists banānkoks, kam ir vairāk nekā 800 gadu.

Herkulesa alas . Šīs alas atrodas 14 kilometrus uz rietumiem no Tangier , Spartel  raga apgabalā. Šī vieta ir arheoloģiski nozīmīga un ari pasakaini skaista.

Virtuve un naktsdzīve. Naktsdzīve Tangier  nav diez cik aizraujoša, lai arī pilsētā atrodas pāris labu bāru un diskotēku, turklāt dažas kafejnīcas Grand Socco  skvērā ir atvērtas arī naktīs. Ja meklējat pēc iespējas labāku restorānu ar pēc iespējas zemākām cenām, tad dodieties uz seno pilsētas centru. Ja vairāk vēlaties izbaudīt smalku virtuvi un interjeru, tad īstā vieta ir Ville Nouvelle.

Transports. Tāpat kā vairums Marokas lielāko pilsētu, Tangier  sastāv no vecpilsētas un Ville Nouvelle, tāpēc pārvietošanās tajā nav sarežģīta. Lielie taksometri var uzņemt 6 pasažierus, tie ir ātri un nav dārgi. Mazos taksometrus var noķert visā pilsētā. Taksometru cenas uz pusi lielākas ir pēc pulksten 8 vakarā. Pilsētas autobusu tīkls ir ļoti labi izveidots – autobusi kursē starp lidostu, dzelzceļa staciju, Grand Socco un Herkulesa alām .

Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz ekvatora viss sver par 1% mazāk

Pasākumi

PRĀTA VĒTRA PREZENTĒ JAUNU SINGLU UN VIDEO KLIPU

Trešdien, 17.jūnijā, vieni no Positivus festivāla galvenajiem māksliniekiem – grupa Prāta Vētra radiostacijām nodos savu jauno singlu „Bēdz” no albuma „Tur kaut kam ir jābūt” un...