Erfoud

Erfoud

No tūrisma aspektiem raugoties, pilsētai nav daudz ko piedāvāt tūristiem. Tā ir ļoti tuvu tuksnesim un tāpēc bieži vien tās ielas pārpilda vēja sanestas smiltis. Pilsēta piedāvā saviem viesiem divas galvenās atrakcijas – Dateļu festivālu un Erfoud  marmora industrijas objektus.

Apmešanās. Joprojām pilsētā ir palikuši vairāki hoteļi no tiem laikiem, kad tā vēl bija noslogota kāpu tirgus pilsēta. Cenas ir dažādas, katrai pirktspējai. Lētākais transports ir lielie taksometri un autobusi. Pilsēta piedāvā gan parastus hoteļus un izīrējamas istabas, gan arī luksusa viesnīcas un apartamentus.

Virtuve. Ja vēlaties paēst Erfoud, tad noteikti nobaudiet marokāņu tradicionālo ēdienu, ko sauc par kalia. Tas ir jēra vai kazas gaļas sautējums, kas papildināts ar apmēram 40 garšvielām un tiek pasniegts kopā ar olām, dārzeņiem un pētersīļiem. To piedāvā visos restorānos.

Transports. Starppilsētu autobusi kursē caur Erfoud uz Merzouga. Netālu no pilsētas pasta nodaļas atrodas taksometru pietura, no kurienes kursē arī taksometri – autobusiņi.

Translate

Šodien

2019. gada 21. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pasaules rekords alkoholisko dzērienu lietošanā pieder Luksemburgai

Pasākumi

Latvijā tiks uzņemts skatītākais šovs MTV vēsturē „Pimp my Ride”

Latvijā, Lietuvā un Igaunijā plānots uzņemt šova „Pimp my Ride” jeb „Uzķīlē manu vāģi” trīs lokālās sērijas, kas tiks pārraidītas Baltijas valstu kanālos šā gada rudenī....