Casablanca

Casablanca

Zināma arī kā Casa jeb Dar el Baida, Casablanca  ir Marokas patiesā galvaspilsēta. Ikviens Eiropas pilsonis un ceļotājs šeit uzreiz jutīsies kā mājās un uzreiz izjutīs šejienes neparasto dzīves veidu. Casablanca  un tās apkārtnē atrodas daudz dažādu viesnīcu, kas piedāvā lieliskas apmešanās iespējas katrai kabatai. Piepildiet visas savas vēlēšanās šeit!

Transports. Mazie taksometri ir jebkur un nevajadzētu rasties grūtībām kādu atrast. Arī autobusu tīkls ir labi izveidots. Ja jūs Casablanca īrējat automašīnu, atcerieties, ka satiksme reizēm šeit var būt īsts murgs un apmaldīties nav sarežģīti. Tāpēc, ja vien iespējams, izvairieties no braukšanas ar auto.

Apmešanās. Gan pilsētā, gan tās apkārtnē atrodas daudz viesnīcu. Problēma ir tā, ka tie gandrīz vienmēr ir pilni, tāpēc noteikti ir jārezervē vairākus mēnešus uz priekšu. Sīkāku informāciju var iegūt kādā no daudzajiem hoteļiem, luksusa viesnīcām, privātajām mājām, villām un apartamentiem.

Pludmales. Dodieties ar autobusu līdz Ain Diab,  kas ir neliela pludmale piepilsētā. Varbūt, ka tā nav no tīrākajām pludmalēm, tomēr joprojām dienas laikā piesaista plašus apmeklētāju pūļus, galvenokārt pateicoties daudzajiem pludmales klubiem. Katrā no tiem atrodas sālsūdens baseins, restorāns un kafejnīca. Ja varat atļauties, dodieties uz dārgākiem pludmales klubiem, kas piedāvā arī tenisa un pludmales volejbola kortus un pat diskotēkas.

Restorāni. Vienalga, kāda ir jūsu rocība, gardi paēst pusdienas Casablanca  jūs varēsiet vienmēr. Pilsēta ir atzīta par labāko vietu Marokā, kur paēst – it īpaši šeit labi ir tradicionālie un jūras produktu ēdieni, kā arī ātrās ēstuves. Noteikti apmeklējiet „ Stella’ – šī saldējuma kafejnīca piedāvā vairāk nekā 30 saldējuma šķirņu tieši jums.

Bāri un naktsklubi. Diemžēl Casablanca  naktsklubu piedāvājums nav izcils. Vairākums klubu ir kabarē tipa, kuros neprecētas sievietes apstāj vietējie vīrieši. Lai izbaudītu dzērienu, labāk apmeklējiet savu viesnīcas bāru.

Ko redzēt un ko darīt?

Rialto kinoteātris. Šis lieliskais Art Deco stila kinoteātris tika uzcelts 1930. gadā. Skatieties filmas un izbaudiet arī tā arhitektūru.

Svētās Sirds katedrāle . Katedrālei ir lielisks dizains, kurā apkopoti vairāki tradicionālie Marokas stili. Pagātnē to izmantoja kā skolu un vēlāk kā kultūras centru. Šodien tās eksterjers ir lielisks, tomēr interjeram nepieciešama restaurācija.

Mākslas Villa. Šis Art Deco izstāžu centrs izstāda daudzus lieliskus mūsdienu mākslas darbus.

Transports apkārtnē. Gan pilsētā, gan tās apkārtnē pastāvīgi kursē autobusi. Taksometrus ir viegli dabūt. Pilsētā atrodas arī dzelzceļa stacija – Casa port.

Translate

Šodien

2019. gada 05. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Roma atrodas tuvāk Tunisai, nekā Bernei, Vīnei vai Belgradai. Pirms Dienvidslāvijas sabrukšanas, Tunisa bija vistuvākā nacionālā galvaspilsēta Romai

Pasākumi

Uzsāks nākamā Positivus festivāla biļešu tirdzniecību

Pēc ilgākas gaidīšanas tiek uzsākta biļešu iepriekšpārdošana uz 2009.gada POSITIVUS FESTIVĀLU. Festivāls notiks 2009.gada 17. un 18.jūlijā Salacgrīvā. Baltijā lielāko mūzikas un...