Ko darīt Marokā

Kā jau katrā valstī, visu redzēt vienas dienas ceļojumā nav iespējams, arī Marokā.

Chefchauouen, Tangier – izbaudiet šo lielisko Marokas mazpilsētu. Tā lepojas ar mierīgu atmosfēru, neaprakstāmu dabas skaistumu un zilo krāsu tās arhitektūrā.

Bou Attarin Medersa, Fez  – ja jums sevišķi interesē vēsturiskais mantojums un senas ēkas, tādu paraugus jūs varat atrast jebkurā Fez  pilsētas mazajā alejā vai ieliņā.

Sērfošana, Agadir  un Essaouira   – ja jums pie sirds iet brīvdabas aktivitātes vai arī vēlaties izbaudīt mazliet ūdens uz savas ādas, noteikti jāizmēģina šis pasaulslavenais sporta veids. Abās šajās vietās apstākļi sērfošanai ir ideāli.

Kasbah Glaoui, Telouet  – šī lieliskā relikvija atspoguļo zirgos auļojošu arābu un berberu karotājus Telouet  līdzenumos. Skats ir patiešām iespaidīgs.

Starptautiskais Mākslas festivāls, Asilah – ja jums patīk māksla un labprāt iepērkaties, jums noteikti augusta laikā ir jādodas uz Asilah . Katru gadu tur tiek rīkots starptautisks mākslas festivāls, kurā ikvienu svešinieku apreibina krāsas un mūzikas grācija.

Sīkumu tirgi, visa Marokas teritorijā – lai arī kurp jūs dotos, vienmēr iegriezieties vietējos tirdziņos un pamielojiet acis. Tajos ir izstādītas tik daudz un dažādas lietas, ka skatoties uz tām laiks paskrien nemanot. Cenas arī tajos ir diezgan pieņemamas.

Slēpošana, Oukaimeden  – slēpošanas sezona šajā vietā ir februārī un aprīlī. Šis ir brīnišķīgs un nepretenciozs kūrorts ar slēpotāju pacēlāju un kalnu nogāzēm visiem meistarības līmeņiem un veidiem. Ja jūs aizraujaties ar slēpošanu, jūs noteikti atbrauksiet arī uz šejieni.

Klinšu izcirtumi, netālu no Oukaimeden  – ja jūs interesē senās civilizācijas, tad noteikti brauciet uz šejieni un aplūkojiet aizvēsturiskos klinšu izcirtumus, kas atspoguļo dzīvniekus.

Pārgājieni, Atlasa kalni – vienalga, vai kalnu pārgājieni jūs aizrauj vai nē, pārgājiens pa Atlasa kalnu  takām jūs ievedīs debešķīgā dabas skaistuma pasaulē.

Izjādes ar kamieļiem – ja vien jums nav īpaša interese pa šiem dzīvniekiem, izjāde ar kamieļiem būs pietiekama vienas dienas apjomā. Tas ir unikāls un tradicionāls apkārtējo skatu izbaudīšanas veids, kas dod arī lielu noguruma devu dienas beigās. Tomēr to noteikti vajadzētu izmēģināt vismaz vienmēr.

Djemaa el Fna, Marrakesh  – dodieties uz šo lielisko pilsētu un izbaudiet izcilos akrobātu, stāstnieku, mūziķu un čūsku dīdītāju priekšnesumus. Katru nakti šie cilvēki dodas uz pilsētas skvēru, lai izklaidētu un aizrautu pārējos, kā arī, protams, nopelnītu sev naudu.

Ouzoud kaskādes , Atlasa kalnu vidusdaļa – šī ir viena no izcilākajām dabas vietām Marokā. Šeit jūs varat vienkārši apsēsties un atpūsties. Šie ūdenskritumi joprojām nav plašu tūristu pūļu ieskauti. Netālu esošajās kafejnīcās ir pieejami dažādi atspirdzinājumi, tāpat ūdenskritumu apkārtnē atrodas kempingi.

Savvaļas kazas, Souss ieleja , Agadir  – ja jūs vēlaties redzēt patiešām iespaidīgus dabas skatus, dodieties vērot kalnu kazas uz Souss  ieleju. Šie dzīvnieki šeit pilnīgā savvaļā ganās Argan  koku paēnā un barību meklē koku zaros. Tas viss kopā izskatās komiski un arī apbrīnojami.

Translate

Šodien

2019. gada 05. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Valoda, kas ir vislīdzīgākā angļu valodai, ir flāmu

Pasākumi

“Nothing Special” piedāvā savu pirmo videoklipu!

Latvijas pingvīnu grupa “Nothing Special” nupat pabeigusi darbu pie sava pirmā videoklipa, kas tapis dziesmai “Taupi” ar Raiņa vārdiem. Klipā kopā ar grupas dalībniekiem redzams gan...