Kas jāapskata Mongolijā


Amarbayasgalant Khiid. Amarbayasgalant Khiid tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem Mongolijas klosteriem, turklāt arī viens no skaistākajiem. To 1737. gadā uzbūvēja mandžūriešu imperators Kansu, kas to veltīja diženajam Mongolijas budistam un skulptoram Zanabazar. 30. gados komunisti iznīcināja 10 no kompleksa 37 tempļiem un statujām. Mūsdienās tempļi parasti ir slēgti, taču Jūs varat mūkiem palūgt atļauju noskatīties viņu piekoptajos rituālos un ceremonijās.

Shiliin Bogd. 1778 metrus augstais vulkāns ir augstākā virsotne Mongolijas austrumu provincē Sukhbaatar. To svētu tur daudzi mongoļi un tas atrodas skaistā, visai izolētā apvidū. Ar apvidus auto jūs varat nokļūt kalnā līdz pusei, bet tālāk, lai redzētu pasakaino krāteri, jums jādodas kājām.

Tavanbodg Nacionālais parks. Šis brīnišķīgais parks ietver trīs ezerus (Khoton Nuur, Khurgan Nuur un Dayan Nuur). Tas atrodas nomaļā reģionā un no Ķīnas to atdala sniegotu virsotņu grēda. Apgabalā atrodas vairākas vēsturiskas vietas, savukārt no Dayan Nuur var doties ar laivām lejup pa upes krācēm.

Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Visīsākā nacionālā himna ir Japānai, kurai ir tikai 4 rindiņas. Garākā ir Grieķijas nacionālā himna, kurai ir 158 panti

Pasākumi

Reperis Nelly izdod albumu “Brass Knuckles”

Latvijā klajā nācis amerikāņu repera Nelly piektais albums “Brass Knuckles”, kurā iekļauts arī vasaras aktuālais singls “Party People”, piedaloties “hercogienei” Fērgijai....