Margaret upes apkārtne

Margaret upes apgabals ir fantastisks skaistas dabas un cilvēku veidotas ainavas apvienojums. Noteikti apmeklējiet pasaules klases vīna darītavas un delikatešu restorānus.

Apgabalā ražo tikai 1% no visa Austrālijā ražotā vīna, toties šis 1% sastāda 15% no Austrālijas augstākās kvalitātes vīniem. Katru dienu 50 Margaret upes apgabala vīna darītavas ir atvērtas ikvienam degustāciju interesentam.

Papildus lieliskajiem vīniem apgabals piedāvā apmeklēt alus darītavas, nogaršot izmeklētus sierus, ievārījumus, apmeklēt olīvkoku birzis un arī šokolādes fabrikas – katrā ziņā apgabals aizraus visdažādāko interešu cienītājus.

Pilsētās atrodas daudz dažādu mākslas galeriju, sniedzot ieskatu vietējo mākslinieku un amatnieku prasmēs.

Dabas atrakcijas ir vēl viens Margaret apgabala pluss – alas , neskartas baltu smilšu pludmales, skaisti meži, kā arī dažādas pārgājienu takas gar klinšaino krastmalu. Ja esat aktīvas atpūtas cienītājs, dodieties izpētīt Margaret upi kanoe laivā, nodarbojieties ar burāšanu, klinšu kāpšanu, vaļu vērošanu un makšķerēšanu gan upē, gan okeānā.
Translate

Šodien

2019. gada 06. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Taj Mahal mauzoleju Agra uzcēla mongoļu imperators Shan Jahan kā mauzoleju vienai no savām sievām, Mumtaz Mahal, kas guļot uz savas nāves gultas 1631.gadā, lūdza vīram apsolīt parūpēties par viņas bērniem un uzbūvēt viņai piemērotu pieminekli. Mūrnieki no ziemeļindijas, kaligrāfi no Bagdādes un Shiraz, kā arī pieaicinātie speciālisti no visas musulmaņu pasaules projektēja un vadīja celtniecības darbus

Pasākumi

Septembrī Vācijā izdos Ellas singlu “Welcome To The Club”

Jau 9.septembrī vācu deju mūzikas leibls “Deutche Dance Records“ plāno izdot latviešu dziedātājas Ellas pirmo singlu “Welcome To The Club”....