Clare ielejas vēsturiskais mantojums

Clare ielejas mantojums

Austrālijas dienvidu daļas brīnišķīgā Clare ieleja piedāvā viesiem pastaigāties pa vīna dārziem, kā arī noīrēt velosipēdu vai zirgu. Reģionālo restorānu tīkls atpūtniekiem sniegs ieskatu vietējā virtuvē, kas piedāvā brieža gaļu, pīles cepeti, dažādus sierus un citas delikateses.

Clare ieleja ir izcils vīna darīšanas reģions, tikai 90 minūšu brauciena attālumā uz ziemeļiem no Adelaidas. Tā vēsture ir apmēram 160 gadus sena – tieši tad šeit ieradās Džeims Grīns (James Green) un iestādīja pirmos vīnogulājus. Reģiona Vidusjūras klimats, sausās vasaras un vēsās, mitrās ziemas ļauj iegūt visaugstākās kvalitātes Chardonnay , Shiraz , Cabernet Sauvignon , Semillon un Merlot šķirņu vīnus.

Clare ieleja ir slavena arī ar saviem rīslingiem – vīniem, kas ir svaigi, sausi un atspirdzinoši. Labākais veids, kā iepazīt tos, ir doties pa 27 kilometrus garo pastaigu taku – Rīslingu taku, kas piemērota gan kājāmgājējiem, gan velosipēdistiem un ir izveidota uz sena dzelzceļa bāzes starp Claire un Auburn . Pa taku var doties jebkurā virzienā, apmeklējot apmēram 30 vīna darītavas.

Taka ved gar Brice kalna namiņiem un Tim Adams vīna darītavu. Takas maršruts piedāvā aplūkot arī Jezuītu klosteri , Svētā Aloiza baznīcu, slavenos Sevenhill kalna vīna pagrabus un citus interesantus objektus. Ceļā pa taku var doties no četrām vietām : Clare , Sevenhill , Watervale un Auburn .
Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Cunami sākas, kad milzīgs ūdens daudzums tiek strauji pārvirzīts. Straujo kustību var izraisīt zemūdens zemestrīce (kad jūras gultne ātri kustas uz augšu vai leju), akmens nogruvuma, vulkāna izvirduma vai cita notikuma ar lielu enerģiju

Pasākumi

Koncertuzvedums "Labākais no Cabaret"

18. jūlijā plkst. 20:00 Dzintaru koncertzālē notiks koncertuzvedums "Labākais no Cabaret".

Koncertuzvedumā
„Labākais no Cabaret” savīsies producentu grupas „Virus Art”...