Baltās Whitsunday salas

Whitsundays salas ir viena no lieliskākajām vietām pasaulē, kur var iepazīties ar jūras pasauli. Mierīgie un aizsargātie ūdeņi šeit piedāvā gan iepazīt okeānu, gan nodarboties ar burāšanu un niršanu.

Teicams piedāvājums ir burāšanas tūre, apmeklējot daļu no 74 Whitsundays salām, no kurām tikai dažās uzcelti atpūtas kūrorti, piedāvājot visu – sākot no mežonīgas dabas, beidzot ar augstākās klases ērtībām. Pārējās salas ir neapdzīvotas. Peldēšana, niršana vai vienkārši zvilnēšana pludmalē ar atspirdzinošu dzērienu rokā – viss ir iespējams šajās lieliskajās brīvdienu salās.

Noteikti jāapmeklē centrālās salas Whiteheaven pludmale , kas ir septiņus kilometrus gara un lepojas baltām un tīrām smiltīm. Šī pludmale ir starp visvairāk fotografētajām pasaulē.
Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Menudo zupa, kas ir izslavēta kā līdzeklis pret paģirām, patiesībā ir īpaši populāra Meksikā jaungada rītā. To vāra no liellopa vēdera plēves un teļa kājām, zaļajiem čilli, attīrītiem kukurūzas graudiem un garšvielām. Piedevās parasti iet laima šķēlītes, lielos daudzumos sagriezti čilli un sīpoli, bet pasniedz to kopā ar karstām tortīlas plāceņiem

Pasākumi

Izstāde „Akvarelis” mākslinieka Jāņa Undas piemiņai

No 22. aprīļa līdz 23. maijam Latgales Kultūrvēstures muzeja Izstāžu nama Lielajā zālē (Atbrīvošanas alejā 100a, Rēzeknē) skatāma akvarelistu darbu izstāde „Akvarelis”, veltīta...