Murray upe

Varenā Murray upe plūst gar kuģu piestātnēm caur senām ostu pilsētiņām un traucas caur sarkano upes gumijkoku mežiem, līdz sasniedz savu galamērķi – okeānu. Dodieties pa to kruīzā ar tvaikoni, iemetiet makšķeri vai izbaudiet laiskas dienas ar peldošajām laivu mājām!

Kuģi ar dzenratu brauc pa Murray pie Mildura pilsētas, kuras apkārtnē ir smalki izveidota apūdeņošanas kanālu sistēma, kas ļauj audzēt vīnogulājus, citrusaugļu kokus un dažādus dārzeņus. Noteikti nepalaidiet garām iespēju izbraukt ar PS Melbourne – 1912. gadā būvētu dzenrata kuģi. Pašā Mildura pilsētā atrodas apmeklēšanas vērts mākslas centrs.

Vēl viena lieliska pilsēta upes krastos ir Swan Hill , kas lepojas ar savu seno upes ostu, kurā čum un mudž no dažāda izmēra dzenrata kuģiem. Dodieties izbraukumā pa upi vai apmeklējiet kādu no vietējām vīna darītavām.

Pusceļā starp Sidneju un Melnburnu mazā Jaunās Dienvidvelsas pilsētiņa Albury satiek savu Viktorijas štata dvīņumāsu – Wodonga pilsētu Murray upes , kas šajā vietā kalpo par štatu robežu, krastā. Starp pilsētu iecienītākajām atrakcijām ir Noreuil parks , ēnainie Botāniskie dārzi un izcilais Ettamogah krogs , kur iespējamsnobaudīt labāko austrāliešu alu.

Nākamā pieminēšanas vērtā pilsētiņa ir Echuca , kas 1864. gadā, kad dzelzceļa līnija sasniedza Melburnu, kļuva par valsts lielāko iekšzemes ostu. Mūsdienās pilsēta, kas ir īsts 19. gadsimta arhitektūras piemineklis, ir kļuvusi par iecienītu tūristu galamērķi.

Principā visi lielākie kruīzi un ekskursijas pa upi sākas pie maģiskā Murray tilta . Tomēr arī pa ceļam ir daudz ko redzēt – iepirkties vietējos tirdziņos, apmeklēt Dundee savvaļas parku, daudzās vīna darītavas un pat uzspēlēt golfu!
Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Taj Mahal mauzoleju Agra uzcēla mongoļu imperators Shan Jahan kā mauzoleju vienai no savām sievām, Mumtaz Mahal, kas guļot uz savas nāves gultas 1631.gadā, lūdza vīram apsolīt parūpēties par viņas bērniem un uzbūvēt viņai piemērotu pieminekli. Mūrnieki no ziemeļindijas, kaligrāfi no Bagdādes un Shiraz, kā arī pieaicinātie speciālisti no visas musulmaņu pasaules projektēja un vadīja celtniecības darbus

Pasākumi

Ella izsludina dejotāju konkursu

Dziedātāja Ella sadarbībā ar kustību studiju ‘ES’ izsludina konkursu uz dalību jaunā deju grupā, kura uzstāsies Ellas koncertos....