Kērnsa

Kērnsa 

Kērnsa ir vārteja uz piekrastes rifiem un salām, tā ir lieliska vieta, no kurienes uzsākt ceļojumus pa visu reģionu.

Kērnsa ir vārti uz Ziemeļu Kvīnslendu tiem, kas vēlas apmeklēt Lielo barjerrifu, tropu mežus, plašumus un York raga pussalu. Neskatoties uz šo atrakciju pārpilnību ārpus pilsētas, ikviens būs patīkami pārsteigts, cik mūsdienīga un interesanta ir arī pati pilsēta. Ar savām trīsjoslu ielām Kērnsa piedāvā lieliskus iepirkšanās centrus, efektīvu transporta sistēmu, labus hoteļus, lieliskus restorānus, kafejnīcas un naktsklubus.

Kērnsas firmas zīme ir tieši labie iepirkšanās centri, kur var iegādāties visu, sākot no luksusa saulesbrillēm un apģērbiem, beidzot ar juvelierizstrādājumiem, suvenīriem un dāvanām. Noteikti jāapmeklē nakts tirgus Kērnsas esplanādē. Pieminēšanas vērta ir Kērnsas virtuve, kas piedāvā vietējās ēstuves ar eklektiskām ēdienkartēm, pasniedzot gan austrāliešu, gan citzemju ēdienus. Savukārt izklaidēm pilsētā ir pieejami teātri, mākslas galerijas, naktsklubi un Rifa Hoteļa kazino ar četrām atsevišķām spēļu zālēm.

Pārsteidzoši ir tas, ka Kērnsā viss atrodas tik tuvu – lidosta ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra, savukārt piestātne – gluži vai pašā centrā.

Iepirkšanās

Kērnsā var nopirkt pilnīgi visu, noteikti jāapmeklē arī nakts tirgus pilsētas esplanādē. Iepirkšanās centri piedāvā gan luksusa zīmolu veikalus un juvelieru veikaliņus, gana arī beznodokļu veikalus un amatnieku galerijas.

Pastaigā pa pilsētas ielām var apmeklēt suvenīru veikalus un galerijas. Kērnsas līcī atrodas Pier tirgus laukums. Kērnsas Centrālais iepirkšanās centrs ietver lielveikalus un pat kinoteātri. Esplanādes nakts tirgus ir atvērts katru vakaru un tajā var iegādāties aborigēnu mākslas priekšmetus, vietējo amatnieku darinājumus, t-kreklus un pat opālus. Lai iegādātos svaigus produktus, jādodas uz Rustys tirgu, kas atvērts tikai nedēļas nogalēs.

Kas attiecas uz Kērnsas apkārtni, jāpiemin Port Douglas pilsētā esošais „ Marina Mirage ” iepirkšanās centrs, kā arī Kuranda pilsētas veikali.

Kuranda pilsēta

Kuranda pilsēta atrodas kalnos pie Kērnsas, tropu mežu ielokā. Pilsēta ir neparasti zaļa un dažādiem parkiem un dārziem bagāta.

Gar ielām aug koki, zaļajās zonās redzami nelieli kociņi, pat vīnogulāji un sūnāji. Kuranda ir vietējais mākslas un amatniecības centrs. Katru trešdienu, ceturtdienu, piektdienu un svētdienu amatnieku rīko tirgu, kuru interesanti ir apmeklēt pat tad, ja nav nepieciešamības neko iegādāties. Pilsēta atrodas 30 kilometru attālumā no Kērnsas un uz to var nokļūt pa Kennedy lielceļu.

Kuranda stacija, kuru ieskauj palmas, ir viena no skaistākajām visā Austrālijā. Starp atrakcijām pilsētā jāatzīmē SkyRail trošu dzelzceļš, kas iet augstu virs tropu mežiem, piedāvājot neaizmirstamu ceļojumu.
Translate

Šodien

2019. gada 06. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Gandrīz visās pasaules valodās vārds „māte” sākas ar skaņu „m”. Tomēr ir izņēmumi urālu valodas grupā

Pasākumi

The Tiger Lillies papildina Positivus festivāla programmu

Reiz jau viesojušies Latvijā pirms pāris gadiem, provokatīvie briti atgriežas, lai uzstātos šā gada Positivus festivālā Salacgrīvā un iepriecinātu daudzus savas daiļrades cienītājus....