Kā Annu Lieckalniņu Kabo Verdē gandrīz nolaupīja vietājais zvejnieks

Kā Annu Lieckalniņu Kabo Verdē gandrīz nolaupīja vietājais zvejnieks

Pirmo reizi mēs Annu mēs plašākā publikā ieraudzījām Latvijas mūzikas kanāla Top 10 (LMK) vadītājas lomā, kad jau daudziem šķita, ka šeit viņa ir īstajā vietā.

Nepagāja ilgs laiks, kad Anna parādījās dažādos žurnālos un mēs sākām viņu iepazīt kā vienu no jaunajām Latvijas sejām. Kopā ar Andri Kiviču viņs piedalījās šovā „Divas zvaigznes”, šobrīd ir viena no  LNT raidījuma „Tautas balss” vadītājām un kopā ar Rūdolfu Reihu vada izklaidējošo šovu „Cīņas klubs”.

Šobrīd Annu pazīst teju vai katra Latvijas iedzīvotājs un ne par velti viņa liek par sevi runāt, jo ir ierindojusies arī augstā vietā starp žurnālu topu seksīgākajām sievietēm. IrLaiks šoreiz ar Annu par ceļošanu un kurioziem, kas mēdz atgadīties pavisam negaidīti!

-     Vai Jums patīk ceļot un, vai bieži sanāk to darīt?

-     Jā man patīk ceļot! Bez ceļošanas mēs nedaudz iesīkstējam. Brauciens mums ļauj izvēdināt galvu. Esmu gan paceļojusi apkārt – bija laiks, kad vairāk manis nebija nekā bija uz vietas šeit Latvijā.

-     Kas ir pēdējā valsts, ko apmeklējāt? Un, kādi ir iespaidi no tās?

-     Pēdējā... Pēdējās... Francija, Grieķija un Krievija. Man patīk Maskava – patīk aizbraukt un apciemot draugus. Tā kā biju ceļojusi dažādi un dažādās kompānijās, tad varu secināt, ka visa ceļojuma būtība slēpjas kompānijā un mērķī ar kādu tu uz izvēlēto valsti dodies.

-     Vai ir kāda valsts vai pilsēta, kas kaut kādu iemeslu dēļ visvairāk patīk?

-     Man ļoti patīk Londona. Lai cik banāli tas var būt arī izklausītos. Man patīk klimats un ļaudis, kas tur dzīvo.

-     Ko Jūs noteikti ieteiktu apmeklēt mūsu lasītājiem?

-     Ieteiktu aukstajā ziemas periodā aizbraukt uz siltajām zemēm- Pasaule ir tik plaša un kultūras tik dažādas un atšķirīgas! Brazīlija, Meksika, Vjetnama, Kambodža, Tibeta, Indija! Uz priekšu – brīvības sajūtu nevar atsvērt itin nekas! Novēlu, lai katram iznāktu izbaudīt burvību, ko sniedz jebkura cita valsts, sajust eksotikas pieskārienu vai mazliet no mežonīgā. Iespaidus vajag katram!

-     Kā Jūs uzskatāt – kas ir tūrisms? Vai tas vairāk ir saprotams kā aktīvā atpūta, vai kā emociju vilnis?

-     Man ir Bakalaura grāds tūrisma biznesā – tāpēc šim terminam pieeju no profesionālā viedokļa – par tūristu tiek uzskatīts cilvēks, kas nakšņo kaut vai vienu nakti ne savās mājās! Aktīvā atpūta ir viens no tūrisma veidiem. Ir arī izziņas tūrisms, atpūtas tūrisms, izklaides tūrisms un vēl daudz citu paveidu. Taču man ceļot nozīmē – brīvība! Ceļojot mēs varam izbaudīt šo Pasauli pilnīgāk!

-     Kas, Jūsuprāt, ir labākais transports ceļošanai? Gan braucot uz ārzemēm, gan tepat pa Latviju paceļojot, jo tepat jau arī ir daudz vietu, ko gribās apskatīt? Kas būtu tas labākais un ērtākais, un piemērotākais pēc Jūsu domām?

-     Ja braucam uz ārzemēm, protams, tā ir lidmašīna! Ja ceļojam pa Latviju – personīgais auto! Kā jau teicu- viss atkarīgs no ceļojuma mērķa, ja gribu sakārtot domas un nedaudz pameditēt – var taču braukt ar vilcienu! Tās ir jaunas sajūtas, ja viss vecais ir apnicis! Arī prāmji un kuģi ir jauki! Man pieņemami ir jebkuri transporta līdzekļi, pat ar autobusu no Tallinas esmu braukusi!

-     Kas ir pirmās trīs lietas, ko Jūs noteikti ieliekat somā, ja kaut kur dodaties? Vai tās ir kādas praktiskas lietiņas, vai tomēr kaut kādas sava veida mīļlietiņas?

-     Man nav nekādu mīļlietiņu. Ņemu tikai praktiskas lietas līdzi. Esmu iemācījusies ņemt tik tiešām to kas vajadzīgs atkarībā no dienu ilguma, cik būšu prom. Kvantitāte nav kvalitāte – vajag iemācīties novērtēt ar vēsu prātu reālo situāciju. Taču, ja jāsaka godīgi par to, ko nekad neaizmirstu – manā čemodānā ļoti daudz vietas aizņem ķermeņa un matu kosmētika un apavi!

-     Ja būtu iespēja apceļot pasauli – kā Jūs to darītu?

-     Lai apceļotu pasauli vajag krietni ilgu laiku... Tāpēc izmantotu dažādus veidus. Noteikti gribētu kādu gabaliņu nobraukt ar jahtu! Būtu interesanti pabraukt, protams, arī ar vietējiem iedzīvotājiem kādā pussabrukušā busā piemēram Venecuelā! Laivas, aeroplāni – viss kā tik mēs varētu ceļot, jebkādi pārvietošanās līdzekļi! Es kārtīgi ceļotu! Ar ledlauzi Ziemeļpolā! Neinteresantas vidienes vai tuksnešus gan laikam pārlidotu ar lidmašīnu. Ar riteni pa kalniem un tā tālāk! Tas būtu vienreizējs piedzīvojums!

-     Vai kāda ceļojuma laikā ir gadījies kāds kuriozs, kas spilgti palicis atmiņā?

-     Jā, biju Cabo Verdē ( Afrikas Zaļā Raga salas ) Tur vietējie iedzīvotāji neko citu kā paši sevi mūžā nav redzējuši. Man viss apnika un es devos viena pati tālā pastaigā pa pludmali – tur, kur acis rāda. Gāju tik ilgi, kamēr neviena dzīva dvēsele apkārt nav. Skatos zvejnieks laivā – melns kā velns. Māj man ar roku. Es metos ūdenī, aizpeldēju līdz viņam, iekāpu laivā, skatos – vīrs noķēris skaistu oranžu zivi, ar rokām rāda, ka tā esot garšīga. Un mēs straujā tempā dodamies iekšā jūrā... Es viena pati, svešā laivā un vēl vienā peldkostīmā! Tieši vienu sekundi man vajadzēja lai saprastu cik ļoti es tomēr mīlu dzīvi un būtu jau ūdenī iekšā un peldētu ļoti straujā tempā uz krastu!

Komentāri (8)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Franco Banelli
anna Pa tiešaam ir sexuāla!
28.01.2009. plkst. 13:31
Ovechkin
Seksiga ta anna
21.01.2009. plkst. 16:44
naf - naf
Anna super!
11.02.2008. plkst. 10:58
nabaga zigim
skauž, ka Tevi neintervē?
14.01.2008. plkst. 13:58
Zigis
Seksīgā kucīte
29.12.2007. plkst. 16:06

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mūsdienu pasaulē tiek runāts aptuveni 5000 valodās (precīzu skaitu nav iespējams noteikt, jo pat lingvisti ne vienmēr ir vienisprātis par to, vai kādas valodas ir dažādas vai arī viena ir otras dialekts). Aptuveni 4% no tām runā 96% pasaules iedzīvotāju

Pasākumi

Labdarības akcija „Dāvāsim sapni!” jau ceturto gadu aicina piepildīt smagi slimu bērnu sapņus

Labdarības akcija „Dāvāsim sapni!” jau ceturto gadu aicina piepildīt smagi slimu bērnu sapņus un sniegt atbalstu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai. No šīs nedēļas līdz nākamā...