Kā Agnesi Zeltiņu Holivudā aizturēja narkotiku apkarošanas policija

Kā Agnesi Zeltiņu Holivudā aizturēja narkotiku apkarošanas policija

Agnese Zeltiņa mums, latviešiem, komentārus neprasa – populāra un pazīstama aktrise, kuru zina droši ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Taču Agnese ir sastopama ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, pagājušajā gadā, piemēram, viena no viņas ārzemju iespējām bija piedalīšanās pilnmetrāžas mākslas filmā "Mitte Ende August" Vācijā.

Mūsu aktrise nav sveša arī plašās Krievijas iedzīvotājiem, jo Agnese ir filmējusies arī šajā valstī.

IrLaiks.lv ar Agnesi šoreiz runā par ceļojumiem un kurioziem tajā. 

-     Vai Jums patīk ceļot un, vai bieži sanāk to darīt?

-     Jā, man ļoti patīk ceļot. Ja vien varētu, ceļotu visu laiku. Parasti gan tie ir darba komandējumi – filmēšanas vai kas cits, ar profesiju saistīts.

-     Kas ir pēdējā valsts, ko apmeklējāt? Un, kādi ir iespaidi no tās?

-     ASV, pagājušā gada augustā. Tā bija iespaidu jūra – fantastiski!

-     Vai ir kāda valsts vai pilsēta, kas kaut kādu iemeslu dēļ Jums visvairāk patīk?

-     Jā, tā ir Itālija, cilvēku un brīnišķīgās virtuves dēļ, tāpat arī Francija.

-     Ko Jūs noteikti ieteiktu apmeklēt mūsu portāla lasītājiem?

-     Krk un Rodes salu atpūtai vasarā, bet pati vel tik daudz kur neesmu pabijusi, ka diez vai varu ieteikt ko tik tiešām nebaudītu. Pieņemu, ka Bali un citas salas ir eksotiskākas par manis pieminētajām.

-     Kā Jūs uzskatāt – kas ir tūrisms? Vai tas vairāk ir saprotams kā aktīvā atpūta, vai kā emociju vilnis vai tomēr vēl kā savādāk?

-     Man tās noteikti ir jaunas emocijas, izziņa, jaunas, visāda veida kultūrinformācijas iegūšana. Protams, ja vien tas nav darba komandējums, bet atpūta, taču pilnīgi noteikti ne guleesana pludmalē, to es nepanesu!

-     Kas, Jūsuprāt, ir labākais transports ceļošanai? Gan braucot uz ārzemēm, gan tepat pa Latviju paceļojot, jo tepat jau arī ir daudz vietu, ko gribās apskatīt? Kas būtu tas labākais un ērtākais, un piemērotākais pēc Jūsu domām?

-     Ja jātiek uz tālām vietām – nav izvēles – tā būs lidmašīna, bet uz vietas vienmēr izvēlos mašīnu, lai visu izbraukātu. Protams, ka otrā vietā ir divritenis.

-     Kas ir pirmās trīs lietas, ko Jūs noteikti ieliekat somā, ja kaut kur dodaties?

-     Mīļlietiņas, kas vienmēr būtu līdzi, tādas man nav, bet noteikti vienmēr ņemu līdzi saulesbrilles, labus apavus iešanai, un visa veida pieejamo informāciju un valsts, uz kurieni dodos, minimālo izteicienu krājumu.

-     Ja būtu iespēja apceļot pasauli – kā Jūs to darītu?

-     Ar jahtu, ja būtu tāda iespēja un, protams, mīļiem draugiem un bērniem!

-     Vai kāda ceļojuma laikā ir gadījies kāds kuriozs, kas spilgti palicis atmiņā?

-     Jā, Holivudā, ejot uz apavu veikalu pie moteļa, kurā uz Sunset bulvāra ar draugu bijām apmetušies, atcerējos, ka numurā esmu aizmirsusi maku un griezos atpakaļ, bet pirms tam viņš man iedeva atslēgas. Savukārt Losandželosas narkotiku apkarošanas policija, kas ļoti stingri dežūrē visā pilsētā, uztvēra to kā slepenu zīmi mūsu starpā un man sekoja. Pie sava numuriņa tiku aizturēta un nopratināta. Beigu beigās man izdevās viņus pārliecināt, ka es tikai atgriežos pēc aizmirstā maka. Pa to laiku atgriezās arī draugs un visu noskaidrojām, bet tobrīd sabijusies biju pamatīgi!

 

Komentāri (19)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Beatriks Artūrs
Liels paldies Dr. Sacre Herbal Herbs, kas palīdz manam vīram dziedēt, tā ir ātra ejakulācija un arī palielina mana vīra dzimumlocekli, jo es viņu nenodalīju, viņam ir mazs gailis un viņš ātri nonāk sekss un nepilnu 2 minūšu laikā tas iznāca, un kas nebija labi, tad sieviete, kuru es nebiju apmierināta ar mūsu seksuālo dzīvi, man jāmeklē palīdzība un jūs zināt sievieti, ko teikt savam draugam, ka mums nav labi, es nolēmu doties internetā, lai pārbaudītu, vai būs palīdzība, daudz lasīt un tiešsaistē iegādāties zāles, kas nedarbosies, kādu dienu uzticīgs, j Es Instagram redzēju kāda jauna zēna profilu, kurš liecināja par Dr. Sacre ārstniecības augiem dzimumlocekļa palielināšanai, es paņēmu saziņu ar Dr. Sacre un sazinājos ar viņu, un viņš man teica atsūtīja ārstniecības augus pēc tam, kad viņš tos bija sagatavojis, viņš man teica, ka bija ilgs laiks turpināt lietot ārstniecības augus jo vairāk viņš paplašinās, es jums saku patiesību pēc divām nedēļām no 4 collām līdz 8 collām un tagad tas ilgāk gulstas gultā. Man tagad ir labākais cilvēks uz zemes, es tagad esmu 5 mēnešus stāvoklī, pateicoties Dr. Sacre Zāļu augi, ja jums ir nepieciešams kontakts, un, lūdzu, neļaujiet savam vīram, jo ​​viņš saskaras ar problēmu, palīdziet viņam atrisināt problēmu, tāpēc jūs esat sieviete zemāk ir Dr. Sacre kontakts ===== = E-pasts == sacretempleofpower@gmail.com Whatsapp numurs == +2348159768201 Beatriks Artūrs no Belguimas
09.11.2019. plkst. 20:53
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 08:42
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:53
Dr. Ezra Sebastian
DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 24 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5,000 to a maximum of $500 million. Do you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and don’t know which way to go or where to turn? What about finding a reputable Debt Consolidation firm that can assist you in reducing monthly installment so that you will have affordable repayment options as well as room to breathe when it comes to the end of the month and bills need to get paid? Dr. Ezra Sebastian Loan Home is the answer. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Email (ezrasebastianloans@gmail.com) DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 2% EZRA SEBASTIAN LOAN HOME, (ezrasebastianloans@gmail.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services. Our services include the following: *Truck Loans * Personal Loans * Debt consolidation loans * Car Loans * Business Loans * Education Loans * Mortgage *Refinancing Loans * Home Loans We give you loan with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 30 years to pay back the loan (secure and unsecured). Do not keep your financial problems to yourself in order for you not to be debt master or financial stress up, which is why you must contact us quickly for a solution to your financial problems. It will be a great joy to us when you are financially stable. Email (ezrasebastianloans@gmail.com) NOTE:Bear in mind that it will only take less than 24 Hours to process your file is 100% Guaranteed no matter your Credit Score. Yours Sincerely, Dr. Ezra Sebastian We are certified and your privacy is 100% safe
13.05.2017. plkst. 12:26
Joan Felch kgs
Esmu Joan Felch, privāta nauda aizdevējs. Es dot aizdevumus ar procentu likmi 2% gada un robežās summu $ 1000,00 līdz $ 500,000,000.00 kā aizdevuma piedāvājumu. 100% Projekta finansējums ar nodrošināto un nenodrošināto aizdevumi ir pieejami. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmējam līdzekļus īsā laikā iespējams. Mēs strādājam ar skaidri un saprotamā veidā, un mēs piedāvājam aizdevumus visu veidu sniegšanu ieinteresētajiem klientiem, uzņēmumiem, uzņēmumiem, un visiem uzņēmējdarbības organizācijām, privātpersonām un nekustamā īpašuma investoriem veidu. Vienkārši aizpildiet zemāk esošo formu un saņemt atpakaļ pie mums, jo mēs sagaidām jūsu ātru un tūlītēju atbildi. E-pasts: (joanfelchloanhome@gmail.com vai jfloanlendingcompany@yahoo.com) Uzmanību !!! Vai jums ir slikta kredītu? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams, lai uzsāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepabeigts projekts pie rokas sliktu finansējumu? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai ieguldītu kādā specialitātē, kas būs peļņa jums? un jūs nezināt, ko do.a Mēs piedāvājam šādus aizdevumus zemāk, personas aizdevumiem [drošu un nenodrošināto] biznesa aizdevumiem [drošu un nenodrošināto] kombinācija aizdevumi studentiem aizdevumi konsolidācijas aizdevumus un tik daudzi citi. 1. Full Names: ............................ 2. Kontaktpersona Adrese: ..................... .. 3. Kredīta summa nepieciešams: .................. .. 4. ilgums Aizdevuma ................... 5. Tiešais Tālruņa numurs: ............... .. 6. Mēneša Ienākumi: ............... .. E-pasts (joanfelchloanhome@gmail.com vai jfloanlendingcompany@yahoo.com) Ar laba vēlējumiem, Joan Felch kgs.
12.03.2017. plkst. 13:19

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 12. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mūsdienu Ganas valsts nav tā pati, kas senā Gana. Mūslaiku Gana iepriekš bija pazīstama kā Zelta krasts Gvinejas līcī Rietumāfrikā. Senā Gana aizņēma teritoriju, kur tagad atrodas Mali un Mauritānija, starp Senegālas un Nigēras upēm. Vārds „gana” bija tituls, kas nozīmēja „kara vadonis”, un teritorija ieguva savu nosaukumu no afrikāņiem no ziemeļiem, kas bija gatavi tirgoties ar „gana”. Senā Gana pastāvēja līdz aptuveni 1240.gadam

Pasākumi

Zucchero apkopo savas labākās dziemas

Itāļu roka blūzmenis Zucchero izdevis savu labāko dziesmu izlasi “All The Best”, kurā apkopotas 18 visu laiku populārākās Zucchero dziesmas, kā “Senza Una Donna”, “Baila” un citas....