Karlīne Štāla – Ginesa rekorda meitene iesaka apmeklēt Venēciju!

Karlīne Štāla – Ginesa rekorda meitene iesaka apmeklēt Venēciju!

Pavisam nesen jaunā un talantīgā Latvijas autosportiste Karlīne Štāla paveica ko prātam neaptveramu – viņa kļuvusi par pirmo (un vienīgo) sievieti pasaulē, kas uzvarējusi kādā no formulu seriāliem, tādējādi uzstādot jaunu Ginesa rekordu pasaules autosportā. Grūti pat iedomāties, kā tas ir – sievietei braukt vīriešu auto sacensībās, turklāt izgriežot visiem pogas.

Portāls IrLaiks.lv nolēma iztaujāt rekordisti par viņas pieredzi tūrismā – ko ir redzējusi šī meitene, no kuras baidās pat veči?

-     Vai Tev patīk ceļot un, vai bieži sanāk to darīt?

-     Ceļot man sanāk diezgan bieži sacensību dēļ, bet tad diemžēl nesanāk tik labi izbaudīt visus ceļošanas priekus, jo jāgatavojas un jākoncentrējas sacensībām, lai viss būtu kārtībā. Apmēram 90 procentu no visas ceļošanas man ir sacensību dēļ. Bet vispār ceļot man ļoti, ļoti patīk un mīļākais ceļojuma galamērķis ir Venēcija.

-     Kāpēc tieši Venēcija? Kas tur ir īpašs?

-     Esmu pati tur bijusi 2 reizes. Man šķiet, ka tur ir tāda īpaša aura, ko gribas sajust atkal un atkal, gribas atgriezties, šķiet, vienmēr tur būtu ko redzēt!

-     Kā Tu vispār uzskati – kas ir tūrisms? Vai tas vairāk Tev ir saprotams kā aktīvā atpūta, vai kā emociju vilnis?

-     Ir tā, ka pati pašreiz mācos tūrismu Biznesa augstskolā „Turība” un specializējos uz viesnīcu biznesu. Man ir ļoti grūti to nodefinēt – pašai tas ir vairāk kā ceļošana, vienalga vai tā būtu aktīvā atpūta vai kādas pilsētas apskate, kur gūstam gan pozitīvas, gan arī dažreiz negatīvas emocijas. Galvenais, lai ir ko redzēt, lai ir ko izjust un atcerēties.

-     Kas, Tavuprāt, ir labākais transports ceļošanai? Gan braucot uz ārzemēm, gan tepat pa Latviju paceļojot, jo tepat jau arī ir daudz vietu, ko gribās apskatīt. Kas pēc Tavām domām būtu tas labākais un ērtākais, un piemērotākais?

-     Veicot maršrutus, kas sasniedz ap 500 -1000 km un pat vēl vairāk, tad noteikti teikšu, ka tā ir lidmašīna, bet tepat pa Baltijas valstīm tas noteikti būs privātais transports, kad vari būt atkarīgs tikai pats no sevis, kad nav jānīkst autobusos, nav jādomā par neko, var vienkārši izbaudīt ceļojumu.

-     Kas ir pirmās trīs lietas, ko Tu noteikti ieliec somā, ja kaut kur dodies? Vai tās ir kādas praktiskas lietiņas, vai tomēr kaut kādas sava veida mīļlietiņas?

-     Tādas lietas ir, pirmkārt, tās noteikti ir higiēnas preces, otrkārt, tie ir ērti apavi un, treškārt, kosmētikas maciņš, kas arī ir ļoti svarīgi.

-     Ja Tev būtu dota unikāla iespēja apceļot pasauli – kā Tu to darītu?

-     Es noteikti negribētu to izdarīt uzreiz. Es aizbrauktu uz kādu vietu, tad atgrieztos mājās un tā uz priekšu, jo man mājas ir diezgan svarīgas, bez kurām ir ļoti grūti izturēt. Tāpēc mana pasaules apceļošana būtu daudzdaļīga, ja tā varētu teikt.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
krista
un vispaar vinju tacu sauc karliine nevis kristiine, par ko juus sheit rakstaat???:):D
30.12.2007. plkst. 20:47
Edgars
Vispār, Jūs Kristīnīt esat malacis, tā turpiniet. Priecīgus Ziemassvētkus!
18.12.2007. plkst. 17:00
Kristīnei piestāvētu Venēcija !!!
18.12.2007. plkst. 11:02

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 09. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Izraēlā ir aizliegts bakstīt degunu

Pasākumi

Gustava Kluča darbi no muzeja kolekcijas dodas uz izstādi Hāgā

Izcilā latviešu mākslinieka Gustava Kluča darbi no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma no 2008.gada 12.aprīļa līdz 13.jūlijam būs skatāmi Hāgas Gemeentemuseum.
Izstāde tiek...