Austrija

Vine Ziemassvetkos

ligatt 2008-04-25

Visiem iesaku pirms Ziemassvetkiem izbaudit Vines dekoraciju sarmu, uzreiz radisies pareiza noskana, ka ari suvenirus var sameklet labu labos Ziemassvetku tirdzina pie Ratsnama. Turpat var ari baudit garsigo karstvinu, sanemot par pieminu kruziti ar Vines simboliku. Vine ir skaista pilseta, it ipasi vakara, kad paliek tumss un sadegts maksligais apgaismojums. Iesaku nesteidzoties pastaigat pa Vines vecpilsetas ielinam. Jaredz noteikti ievērojamākie Vines kulturas un vestures pieminekli: Vines galvenais un slavenakais bulvaris - Ringa bulvaris, Vines Valsts Opera, Parlamenta eka, Nacionalais teatris, ratsnams.
Vine tiek deveta par muzikas pilsetu, tapec vienmer saja pilseta Jus atradisiet kadu pasakumu savai gaumei.Sezonas laikā Vine notiek vairak neka 300 dazadas balles.Eiropas metropole ar bagatu un senu vesturi: Sv. Stefana katedrale - Vines simbols un Austrijas izcilaka gotikas celtne, Vines Opera, Hofburga - pilseta pilseta, kas ilgak neka sesus gadsimtus bijusi Austrijas valdnieku mitne, Ratsnams ar dzelzs viru torna gala, gajeju iela Kernstrase. Brauciens ar kugīti pa Donavu un Vines ieverojamako vietu apskate no kugisa klaja.
Ielinas gan viniem ir likumainas un dazreiz pec kartes ejot var ari mazliet nomaldities. Viesnicas ir labas, esana gan nav nekada leta, bet ir verts nobaudit slaveno Vines kafiju. Austrijas pazisanas zime ir lieliskais nacionalais baltvins Gruener Veltliner, kas ir vietejo vindaru izauklets lepnums.

Kam piemērots:

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Vel varu piebilst, ka var drosi izmantot taksometra pakalpojumus, jo tas nav ipasi dargs prieks, protams tikai pec skaititaja.
25.04.2008. plkst. 13:08

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 28. maijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Arābiem bija paraža: ja vīrietis atteicās pagatavot kafiju savai sievai, tas bija mājiens drīzai laulības šķiršanai

Pasākumi

Grupas “A-EUROPA” solists Artūrs Duboks debitē kā kinofilmas “Tur, kur beidzas jūra” režisors

Grupas “A-Europa” līderis Artūrs Duboks ilgu darba gadu laikā sevi pierādījis kā profesionāls mūziķis, taču tagad viņš sevi atklāj kā scenāristu, režisoru un pat operatoru savā...