Maģiskā Prāga

Maģiskā Prāga

Brauciena datumi:      

maijā: 01., 17.
jūnijā: 01., 21.
augustā: 26.
septembrī: 06.
oktobrī: 04., 11., 25.
novembrī: 14.
decembrī: 22., 26.

Brauciena ilgums no:  5 dienas
Brauciena cenas no:  150 Ls — ar papildvietu autobusā 205 Ls par piemaksa par SNGL- 35 Ls


1. diena. "Pretī jauniem iespaidiem..."

Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts tūrisma klases viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena. "Zelta Prāga..."

Brokastis. Laiks ceļā. Ierašanās Prāgā. Apskates ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā. Jums būs iespēja apskatīt Loretu – čehu svēto dārgumu, Sv. Vita katedrāli, Čehijas valdības pili, Sv. Georga baziliku, Zelta ieliņu /50,-Kč/, Sv. Mikulaša baznīcu – Prāgas baroka pērli, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Kārļa IV pieminekli, Klementīnumu, karalisko ceļu, seno Rātsnamu Vecpilsētas laukumā, ar tā pasaules slavenajiem kurantiem, Prāgas Tinu… Iekārtošanās viesnīcā. Brīvs laiks. Muzikālo strūklaku priekšnesuma apmeklējums, kur muzikālus priekšnesumus ar datora palīdzību sinhroni papildina elpu aizraujošs krāsainu gaismu un ūdens strūklu fons. /Vasaras sezonā./ Aktīvākas atpūtas cienītājiem iesakām pabūt lielākajā Prāgas diskotēkā, kas izvietota četros stāvos "Karlovo Lazņe" vai "Arena", "U Zlateho Stromu"… Prāgā ir plašas iespējas apmeklēt arī Rokmūzikas un Džeza klubus, kā arī Ēnu teātrus. Nakts viesnīcā.

3. diena. "Saplūstiet ar īpašo kūrorta atmosfēru!"

"Daudziem tas ir mūža sapnis, bet Jums tā ir realitāte – pabūt kūrorta pilsētā Karlovi Vari!" Brokastis. Brauciens uz Eiropā plaši pazīstamo kūrorta pilsētu – Karlovi Vari. "Kūrorta pilsētā Karlovi Vari, cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukām sajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža, kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele." To nevar aprakstīt vārdos – tas Jums ir jāredz! Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvajā laikā iesakām ar trošu dzelzceļu uzbraukt kalnā "Draudzība" un apskatīt pilsētas panorāmu no skatu torņa "Diāna". Piedāvājam apmeklēt atklāto vai slēgto minerālūdens baseinu un saunu. Vakarā atgriešanās Prāgā. Vakarā mākslas un mūzikas cienītājiem iesakām apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu kādā no Prāgas baznīcām vai koncertzālēm. Brīvajā laikā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu – alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā "U Fleku" un Šveika krodziņu – iecienītāko tūristu restorānu "U Kaliha", vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi. Nakts viesnīcā.

4. diena. " Atvadas no Čehijas..."

Brokastis viesnīcā. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Iesakām apmeklēt Loretu, Sv. Vita katedrāli, Tehnikas muzeju, gleznu galerijas, vienu no Vaska figūru muzejiem, Seksa vai Viduslaiku spīdzināšanas instrumentu muzejus, Zirnekļu un Skorpionu izstādi, Miniatūru muzeju, Jūras pasauli, Prāgas Labirintu… Bērniem iesakām apmeklēt Rotaļlietu, Marionešu, Tehnikas, Briesmoņu muzejus vai Prāgas ZOO. Rekomendējam uzkāpt vai uzbraukt ar trošu dzelzceļu Petršina kalnā un apskatīt pilsētas panorāmu no skatu torņa /Eifeļa projekts/. Tas Jums dos iespēju izjust šīs unikālās pilsētas lielumu un iespaidīgumu, un pārliecinās Jūs par to, ka Prāga pamatoti tiek dēvēta par "Simts torņu pilsētu". Praktiski pirkumi, suvenīri, dāvanas… Piedāvājam atpūsties no dienas steigas braucot ar kuģīti pa Vltavas upi. Televīzijas torņa apmeklējuma laikā Jūs varat gan apskatīt pilsētas panorāmu no skatu laukumiem, gan izdzert tasi kafijas vai papusdienot restorānā. Izbraukšana mājup. Nakts viesnīcā.

5. diena. "Jāsteidz dalīties iespaidos ar mājiniekiem!"

Polija. Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:

    * transporta un ceļa izdevumi
    * dzīvošana viesnīcā, brokastis
    * BTA apdrošināšanas polise
    * grupas vadītāja pakalpojumi
    * gida pakalpojumi

Papildus izmaksas:

    * ieejas biļetes

Loreta   90 Kč
Sv. Vita katedrāle   no 220 Kč
Diskotēkas   No 50 Kč
Sabiedriskais transports  14 ~ 20 Kč
Vaska figūru muzeji   No 110 Kč
Kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi  200 ~ 650 Kč
Muzikālās strūklakas  No 180 Kč
Skatu tornis "Diāna"  60 Kč
Pusdienas  No150 Kč
Seksa muzejs  250 Kč
Baseins  50 ~ 90 Kč
2006. gada izmaksas

Sīkāka informācija:

Celojumu birojs AVEROJA
Palasta 10, Riga, LV-1050
tel. +371 67339333
fax. +371 67362482
www.averoja.lv

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam aizdevumus robežās no € 10 000 līdz € 500 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz: unique2aal@gmail.com E-pasts: {unique2aal@gmail.com} Tālr. #: +12542420879
16.04.2018. plkst. 03:56

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 05. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Sakarā ar to, ka karstuma ietekmē metāls izplešas, Eifeļa tornis vienmēr liecas prom no saules

Pasākumi

“G-Unit” izdod otro albumu

Izbaudījuši solo karjeras veiksmes un nedienas, 2.jūlijā Ņujorkas reperi 50 Cent, Lloyd Banks un Tony Yayo atgriežas ar otro “G-Unit” albumu “T.O.S.: Terminate on Sight” jeb...