Meksika – 5 Civilizācijas

Meksika – 5 Civilizācijas

Meksiku varētu salīdzināt ar lielu kustīgu muzeju un arheoloģisku izrakumu vietu. Tā pārsteidz ne tikai ar vēsturiskajiem notikumiem, bet arī arheoloģiskajiem izrakumiem, kultūras daudzveidību un iespēju pat atpūsties pat pasaules labākajos kūrortos. Meksika neatstās vienaldzīgu nevienu!


Grupas ekskursiju programma ar gidu krievu valodā. Pēc vēlēšanās iespēja apvienot ar atpūtu Karību jūras pludmalēs. 

Ekskursiju datumi: 2009. gada 21. februāris, 21 marts, 27. aprīlis, 23. maijs

Untitled 43.jpg - 59.13 KB1.diena; Ierašanās Mehiko

Transfērs uz viesnīcu (30-40min).

2.diena; Mehiko pilsētas ekskursija – Nacionālais antropoloģijas muzejs – Teotihuakana - Mehiko (10 stundas)

Brokastis. Mehiko ir iespaidīga megapole, ko veido dažādu tautu un kultūru saplūšana: Indiāņi, Metisi, Kreolieši un Eiropieši. Mehiko ir ne tikai Amerikas kontinenta interesantākās valsts galvaspilsēta, bet arī kultūrvēstures centrs. Iespēja apskatīt pilsētas ievērojamākās vietas, kas liecina par tās vēsturi. Brauciens uz Teotihuakanu (80km attālumā), kas 400 gadā p.m.ē. bija sestā lielākā pilsēta pasaulē, taču pēc 300 gadiem to nezināmu iemeslu dēļ iedzīvotāji atstāja. Saules un Mēness piramīdu apskate.
Atgriešanās viesnīcā.

3.diena; Mehiko – 125 km – Puebla – 363 km – Oaksaka (Oaxaca)
Brokastis. Sākas ceļojums Karību jūras piekrastes virzienā! Untitled 45.jpg - 96.03 KBUNESCO pasaules mantojuma vēsturiskā centra Puebla apskate. Ceļš līdz Oaksaka, iekārtošanās viesnīcā.

4.diena; Oaksaka – 10 km – Montealbana (Monte Alban) – 250 km – Tehuantepeka (Tehuantepec)
Brokastis. Ekskursija uz Montealbanu. Stratēģiski pilsēta atradās 2000 m virs jūras līmeņa un kalpoja Zapoteku  (Zapoteks) ciltij kā reliģiskais centrs. Pārbrauciens uz Tehuantepeku, iekārtošanās viesnīca.

5.diena; Tehuantepeca – 370 km – Sankristobala de Las Kasas (San Cristobal de Las Casas)
Brokastis. Pārbrauciens uz Meksikas Sumidero kanjonu sākas ar autobusu un turpinās ar laivu. Šī ir viena no iespaidīgākajām vietām Meksikā. Untitled 47.jpg - 105.13 KBCeļojums turpinās pa sauszemi uz Indiāņu pilsētu Sankristobala de Las Kasas, iekārtošanās viesnīcā.

6.diena;  Sankristobala de Las Kasas – 220 km – Palenke (Palenque)
Brokastis. Pilsētas apskates ekskursija ar tirgus apmeklējumu, kā arī citu Indiāņu ciematu apmeklēšana. Brauciens uz Palenke, iekārtošanās viesnīcā.

7.diena; Palenke – 365 km – Kampeče (Campeche)
Brokastis. Palenke arheoloģiskā centra apmeklējums, kas ir viena no būtiskākajām maiju civilizācijās vietām.Untitled 49.jpg - 147.07 KB Pilsētas noslēpumainību rada džungļu liānas. Brauciens gar Meksikas līča gleznaino piekrasti. Ierašanās Kampeče, iekārtošanās viesnīcā.

8.diena; Kampeče – 171 km – Uksmala (Uxmal) – 80 km – Merida
Brokastis. Citu ainavu atklāšana. Pilsētas osta, kas pazīstama no pirātu pagātnes laikiem. Ierašanās Merida, iekārtošanās viesnīcā.

9.diena; Merida – 107 km – Čicenica (Chichen Itza) – 50 km – Ekbalama (Ek Balam) – 180 km – Kankūna
Brokastis. Jukatānas skaistāko karsta ezeru apmeklējums. Untitled 51.jpg - 113.38 KBEkbalama ir arheoloģiska vieta, kur zem džungļiem atrodas vesela pilsēta, tāpēc apskatei pieejama tikai neliela daļa no tās un gida stāstījums. Pārbrauciens uz Kankūnu. 

Iespēja pagarināt ceļojumu un pievienot pāris dienu atpūtu kādā no Kankūnas balto smilšu pludmalēm!

Cena (LVL): no 664.00 LVL

Cenā iekļauts: sagaidīšana lidostā, pārbraucieni ar jaunu A klases autobusu, krieviski runājošs gids vai tulks visa maršruta laikā, brokastis, nakšņošana izvēlētās kategorijas viesnīcā.

Viesnīca: Viesnīcu kategorija 4* vai 4PLUS*

Ēdienreizes: Brokastis

Ilgums: 9 dienas / 8 naktis

Vairāk informācijas:

Viva la Tour

Rīga, Brīvības iela 214m

67887723; 28316666

http://vivalatour.lv/viva/content/?cat=1912

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 11. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Mūsdienu pasaulē tiek runāts aptuveni 5000 valodās (precīzu skaitu nav iespējams noteikt, jo pat lingvisti ne vienmēr ir vienisprātis par to, vai kādas valodas ir dažādas vai arī viena ir otras dialekts). Aptuveni 4% no tām runā 96% pasaules iedzīvotāju

Pasākumi

Jogas nometne „Sievietes sapņu brīvdienas”

Ar jūnija mēnesi Elita Drāke aicina skaistā dzimuma pārstāves uz savu pašatveseļošanās programmu un jogas nometni  Latvijā. Nometnes ideja – iemācīties pārvarēt fiziskas un...