Mīlas kuģi: Pasaules interesantākie romantiskie kruīzi

Mīlas kuģi: Pasaules interesantākie romantiskie kruīzi

Klājs ir tukšs, zvaigžņu gaisma lēni krīt pār kuģa burām, viļņi viegli sitas gar malām un esat tikai jūs abi un jūra. Kuģošana ir visjutekliskākais ceļošanas veids, jo tieši apstākļos uz ūdens parādās īstās cilvēku attiecības un nodomi.

Iespējams, viļņu ritms nav nekas cits kā dabas sirdspuksti...

Diemžēl mūsdienās milzīgi kruīza kuģi cilvēkam bieži vien neļauj nonākt kontaktā ar jūru, jo milzīgie izklaides kompleksi un kazino taču ir jāatpelna, tāpēc jāliek cilvēkiem tajos uzturēties pēc iespējas biežāk.

Tomēr uztraukumam nav pamata: romantika uz ūdens joprojām pastāv un mēs jums parādīsim, kur!


Slepeno līču meklējumos...

brituvirginusalas.jpg - 24.64 KB

Kuģis: 14 metrus garš katamarāns

Maršruts: Britu Virdžīnu salu apkaime

Piemērots: Tiem, kas ir atkarīgi no saules.

Katamarāns šķeļ viļņus tirkīza zilajos ūdeņos un buras plīvo vējā. Jūsu otrā pusīte sauļojas uz klāja, bet pāris labāko draugu tikmēr jauc ruma kokteiļus kajītē. Nav labākas vietas pasaulē par Britu Virdžīnu salām, kur nodarboties ar burāšanu, jo salas jums piedāvā apslēptus līcīšus, pirātu teikas un siltus ūdeņus, kas ideāli piemēroti niršanai.

Ceļojumu kompānija The Moorings to visu apvieno, piedāvājot jums kuģi, kapteini un šefpavāru, bet pārējo, ieskaitot maršrutu, atstāj jūsu un vēja ziņā. Piedāvātās laivas ir skaistas un labi aprīkotas, tām ir četras ar gaisa kondicionētāju aprīkotas kajītes.

Tas viss ir pieejams par labu cenu, ja ņem vērā, ka apkalpojošais personāls paveic visu jūsu vietā, ļaujot nobaudīt svaigi ķertus jūras iemītniekus kopā ar reģionālo alu, kā arī izpētīt apkārtnes vientuļās salas (piemēram, Anegada salu – 20 km garu smilšu strēli bez cilvēkiem).

Astoņu dienu kruīzs vienam cilvēkam – 1200USD (viss iekļauts).

Kruīzs izlutinātajiem

queenmary.jpg - 25.86 KB

Kuģis: Queen Mary 2

Maršruts: No Ņujorkas līdz Southamptonai (Anglijā)

Piemērots: Nogurušiem cilvēkiem, kas vēlas atpūsties no ikdienas

Glābiet mūs tiem milzīgajiem peldošajiem izklaides parkiem un visām to bezpersoniskajām ēdnīcām, prastajiem priekšnesumiem un citām neinteresantām lietām. Ja cilvēks dodas ceļojumā ar lielu kuģi, viņš vēlas ko īpašu, ko aizraujošu.

345 metrus garais un 72 metrus augstais Queen Mary 2 ir pareizā izvēle, kas apbur ar savu skaisto iekārtojumu, angļu tautības apkalpojošo personālu un neparasto Veuve Clicquot Champagne bāru.

Tomēr pāri visam stāv kuģa Canyon Ranch Arizona SPA centrs, kas padara transatlantisko ceļojumu neaizmirstamu, piedāvājot baseinus, masāžas, fitnesa centru, tvaika pirti, saunu un lielisku profesionāļu personālu.

Viena no iecienītākajām procedūrām ir Rasul Ceremony, kas ietver dubļu maskas un zāļu tvaika pirti. Protams, centrs piedāvā daudz ko vairāk, piemēram, zelta procedūras.

Sešu dienu kruīzs kajītē ar skatu uz okeānu – 1700USD; Grand Duplex Suite kajīte – 23400USD.

Piedzīvojumu kruīzs

tuitai_fidzi.jpg - 34.03 KB

Kuģis: Tui Tai

Maršruts: Fiji salas

Piemērots: Žaka Kusto faniem

Jūs atrodaties 25 metru dziļumā zem ūdens, skaistu un nepazīstamu zivju ielokā, kas liegi peld ap jums.

Kad esat iepazinies ar zemūdens pasauli, jūs ceļaties augšup pretī saulei, līdz iznirstot kuģa oranžās buras jau ir pavisam skaidri saskatāmas.

Draudzīgas rokas palīdz nokļūt uz klāja, bet tikmēr otra ceļotāju grupa atgriežas no ekskursijas pa kalniem. Pusdienas tiek pasniegtas uz klāja.

Kamēr lielāka daļa Fiji salu apmeklētāju mīt vienīgajā salu kūrortā, jums ir neticami paveikties, jo varat nakšņot uz kuģa jebkuras no 332 salu krastā.

43 metrus garais Tui Tai ir aprīkots kā jau pētnieku kuģim pienākas – ar kajakiem, riteņiem un visu nepieciešamo niršanas aprīkojumu, kā arī ar 12 atjaunotām kajītēm un vannas istabām, diviem bāriem, kā arī ēdamzāli uz klāja.

Vakar jūs kuģojāt pa Yanawai upi, bet rītdien priekšā stāv niršana Savusavu līča pludmalē. Šonakt? Hm, kamēr pārējie ballēsies kopā ar Koro salas vietējiem, jūs abi varat paslēpties divvientulībā kaut kur pludmalē...

Piecu dienu ceļojums vienai personai – no 2200 līdz 3200USD.

Izbraukums ar luksusa jahtu

annaliesesttropez.jpg - 21.49 KB

Kuģis: Annaliesse

Maršruts: St. Tropez un Portofino apkārtne

Piemērots: Jauniem bagātniekiem

Greznais kuģis izskatās patiešām kārdinoši, tomēr tas nav īsti radīts vientulīgiem ceļojumiem pa jūru.

85 metrus garā skaistule ar četriem līmeņiem, liftu un savu SPA nodalījumu drīzāk ir kā instruments, kas cilvēkam palīdz demonstrēt savu stāvokli sabiedrībā.

Ja jūtat pēc tā nepieciešamību un varat sev daudz ko atļauties, ir iespēja šo jahtu iegādāties – par 97 miljoniem dolāru.

Būvēta 2003. gadā, jahta ir pieejama ar 36 cilvēku lielu apkalpojošo personālu, ieskaitot šefpavāru, kalpotājus, SPA darbiniekus un virssulaiņus. Kopā ar jums var atpūsties vēl 35 viesi (uz kuģa ir 18 kajītes), kam pieejams kinoteātris, peldbaseins, divas ātrumlaivas un vairākas pirtis jau pieminētajā SPA.

Laivas nedēļas nomas maksa ir ap 800 000USD, turklāt cenā neietilpst degviela, pārtika, alkohols un citas izmaksas, kā arī dzeramnaudas personālam...

Nedēļas nomas maksa – 795 649USD.

Eksotiskais kruīzs

mumbaidubai.jpg - 22.21 KB

Kuģis: Silver Whisper

Maršruts: No Mumbajas līdz Dubaijai, ar pieturu Omānā

Piemērots: Dzīves baudītājiem

Esat dzirdējuši par eksotiskiem ceļojumiem ar kuģi? Viens no šībrīža stilīgākajiem ceļojumu mērķiem ir Omāna, kura lepojas ar skaistu Arābijas jūras piekrasti un tirgiem, kur varat nopirkt visu, ko vien ceļotāja sirds kāro, ieskaitot zelta šķīvjus un viltotus dimanta auskarus.

Tomēr tā ir tikai pietura ceļā ar 185 metrus garo Silver Whisper ceļā no Mumbajas uz Dubaiju – Vidējo Austrumu Lasvegasu. Kuģis pieder Itālijas kompānijai Silversea, kas specializējas oriģinālos ceļojumos pa maz apgūtiem apvidiem.

Visas kajītes ir gluži kā četrzvaigžņu viesnīcas numuri, kas ir plašāki, nekā uz jebkura cita kruīza kuģa.

Katrā numurā viesi sagaida Acqua di Parma parfimērija, Davidoff cigāri un Pommery šampanietis, bet par kuģa ēdienkarti rūpējas Relais&Chateaux pavāri.

Klejojot pa Muscat pilsētu Omānā, ņemiet vērā kuģa sulaiņu ieteikumus par labākajām iepirkšanās vietām.

8 dienu ceļojums pamata kajītē vienai personai – 5000USD, luksusa numurā Owner Suite – 15800USD.

Ceļojums franču gaumē

amarylys.jpg - 34.85 KB

Kuģis: Amaryllis

Maršruts: Burgundija un Franche Comte

Piemērots: Ūdeni mīlošiem gardēžiem

Dažiem ēdiens un mīlestība ir divas vienādas lietas. Tā kā neviens šos abus jēdzienus nepārzina labāk par francūžiem, šis ceļojums varētu būt lielisks pāriem, kas mīl abas šīs baudas...

Austrumu Ekspreša cienīgs ceļojums caur Burgundiju, kas ir pazīstams kā Francijas delikatešu un vīna centrs, būs kaut kas neaizmirstams, jo par to parūpēsies 40 metrus garais kuģis Amaryllis.

Tas vedīs jūs pa Canal du Centre un Canal de Bourgogne, ļaujot sajūsmināties par tādām vēsturiskām pilsētām kā Denevy un Chagny, kā arī apskatīt skaistos vīna reģionus, piemēram, Cote de Nuits vai Cote de Beaune.

Uz baržas vienlaikus var atrasties 30 pasažieri, tomēr, lai atpūta būtu patiešām komfortabla un ērta, ceļojumā iesakām doties tikai 8 cilvēku kompānijā.

Uz kuģa ir četras plašas kajītes ar senām franču mēbelēm un marmora vannas istabām, kā arī plašs peldbaseins un labs restorāniņš.

Tas nozīmē, ka atpūtas iespējas ir patiešām plašas, turklāt ceļojuma laikā jūs piestāsiet mazos ciematiņos, kur varēsiet pastaigāties pa jaukām alejām, kā arī degustēt vīnus un ieturēt maltītes mazos, omulīgos restorānos.

Tomēr esiet uzmanīgs: Uz klāja pasniegtās maltītes parasti sastāv no 5 ēdieniem un ir papildinātas ar labu vīnu. Pārāk aizraujoties ar šīm baudām jums var nepalikt spēka otrām...

Ceļojuma izmaksas 8 cilvēkiem uz vienu nedēļu – 45 000USD, ieskaitot ēdienu un vīnu.

Pasaules pēdējie romantiskie kruīzi?

Šķiet, ka romantikas šodien vairs nav palicis daudz? Domas par ceļojumu uz ūdens kopā ar otro pusīti neliekas iepriecinošas?

Ticiet mums, arī šodien ir pieejami vairāki kruīzi, kuros romantika un attiecības ir izvirzītas priekšplānā. Iesakām, piemēram, braucienu pa Misisipi upi ar Mississippi Queen kuģi – 7 dienu ceļojumu, kura laikā apmeklēsiet arī ikgadējo Quilt Show&Contest festivālu Kentukī.

Piedāvājums katrā ziņā ir (ceļojums pa Karību jūru pirātu stilā ar Royal Caribbean, 7 dienu kruīzs Aļaskas piekrastē), tāpēc atliek tikai likt prātā iztēli, paņemt otro pusīti aiz rokas un doties ceļā...

Komentāri (14)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
jhuk
gdgjhngk
28.02.2011. plkst. 22:23
nosit bet gribu ar to katamarānu!! vismaz parastiem mirstīgajem ar kko piedāvaja!! :)
06.11.2007. plkst. 16:17
it sevišķi patiktu Tui Tai ,
06.11.2007. plkst. 10:03
it sevišķi patiktu Tui Tai ,
06.11.2007. plkst. 10:02
Brīnišķīgi! Es arī labrāt dotos kādā kruīzā!
02.10.2007. plkst. 15:47

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 08. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Septiņas baznīcas, kas minētas Bībelē atklāsmes grāmatā, visas atrodas Anatolijā, Turcijā: Ephesus, Smyrna, Pergamum, Thyateira, Sardis, Philadelphia un Laodicea

Pasākumi

Liene Šomase izdod kalendāru

Laba ziņa Lienes Šomases šarma un talanta cienītājiem – šonedēļ Jāņa Rozes grāmatveikalos, kā arī mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās veikalos nonāks 2009. gada kalendārs ar...