3 dienas Prāgā

3 dienas Prāgā

Noderīgi fakti

Iedzīvotāji -  1 198 000
Valodas – čehu, slovāku, vācu, angļu
Valūta – čehu krona (CZK); 1CZK=0.04EUR
Vidējā gaisa temperatūra – vasarā līdz +24 grādiem pēc Celsija, ziemā - mīnus 2 grādi pēc Celsija
Tūrisma sezona – no marta vidus līdz oktobra vidum

Ievīta vēstures teikās, Prāga ir gleznainas arhitektūras pieminekļu, kultūras centru un vijošu bruģētu ielu, vecmodīgu pilsēta laukumu, kas labi saglabājušies kopš pilsēta veiksmīgi tikusi cauri II Pasaules kara postījumiem, apkopojums.

Papildus apburošajam kultūras mantojumam, Prāgā ir pārpildīta ar mākslas galerijām, iespējām ļauties brīnišķīgām, izsmalcinātām pusdienošanas un rosīgām naktsdzīves vietām.

Par laimi cenas Prāgā sākot no muzejiem un beidzot ar apmeklētākajiem naktsklubiem ir daudz draudzīgākas, nekā jūs par šo pašu maksātu mājās būdami, kas padara par ļoti iespējamu faktu, ka šo ceļojumu nekad neaizmirsīsiet.

Pilsētas centrālā daļa, kur atradīsiet visvairāk vēsturisko apskates vietu un restorānu, klubu, ir vislabāk apskatāma kājām, tādēļ neaizmirstiet paņemt līdzi savus visērtākos apavus un sagatavojiet sevi trijām prieka un piedzīvojumu pilnām dienām.

No Ruzyne starptautiskās lidostas lētākais veids lai nokļūtu līdz viesnīcai vai hostelim ir izmantot sabiedrisko transportu, kas ir patiesi lēts un ērti lietojams. Par nepilnu EUR var iegādāties autobusa biļeti un braukt ar autobusu līdz Zlicin metro stacijai. Neaizmirstiet apstiprināt savu braukšanas karti, pirms iekāpšanas autobusā, lai izvairītos no soda naudas. Pēc tam dodieties uz metro līniju, līdz sasniedzat savu galamērķi vai nākamo vilcienu.

Ja vēlaties ietaupīt uz apmešanās vietas rēķina un neesat plānojis palikt uz ilgu laiku, izmēģiniet Emma Hostel, kas atrodas ļoti ērtā vietā Prague 2 netālu no Karolova namesti metro stacijas, ar bezmaksas 24- stundu interneta pieslēgumu un plašām istabām par nieka 700 līdz 1000 CZK (30 - 40 EUR) par nakti, atkarībā no sezonas.

Tiem, kas vēlas vairāk ērtību, izmēģiniet Hotel Jalta, modernu viesnīcu patālu no modernā un centrā izvietotā Wenceslas laukuma, un tuvu Muzeum metro stacijai.

Lai gan pilna tūristu ikkatru gadalaiku, Prāga ir īpaši pārpildīta vasaras sezonā, tādēļ rezervējiet visu jau laikus, ja plānojat Prāgu apmeklēt vasarā, vai arī atskarsit, ka viss vietu nekur nav. Neatkarīgi no finansiālajām iespējām un gadalaika, jūs pilnīgi noteikti piepildīsiet Prāgā pavadītās dienas ar prieku šajā maģiskajā pilsētā.


1. diena - Pastaiga, ko atcerēties

Ieturiet brokastis viesnīcā vai hostelī, tad gatavojieties garai pastaigai, kurā iepazīsieties ar pilsētas plānojumu un ainavām. Pirmais pieturas punkts ir Rātslaukums, kurš saistīts ar 11. gadsimtu un ir bijis Prāgas galvenais tirgus laukums.

skvere.jpg - 33.52 KBPastaigu pa Prāgu sāciet ar Rātslaukuma, kas ir viena no slavenākajām Prāgas vietām, apskati

Tas atrodas pilsētas vēsturiskajā daļā. Tajā var nokļūt pa Celenta gājēju ielu, kur atradīsit Pulvertorni, aizsargmūri, ko izmantoja šaujampulvera glabāšanai 17. gadsimtā.

pulvertornis.jpg - 37.2 KBPrāgas Pulvertornis 17.gadsimtā tika izmantots šaujampulvera glabāšanai

Tajā atrodas arī pilsētas domes ēka, kas pabeigta 1912.gadā un kurā proklamēja Čehoslovākijas Republiku 1918. gadā. Pilsētas doms ir apskates vieta jūgendstila mīļotājiem, jo šis ir viens no labākajiem jūgendstila arhitektūras paraugiem Prāgā.

municipal1.jpg - 13.31 KBBlakus Pulvertornim atrodas viens no lieliskākajiem jūgendstila arhitektūras paraugiem Prāgā - Pilsētas Domes ēka

Līdzko esat nokļuvuši līdz rātslaukumam, izbaudiet šo vizuāli suģestējošo vietu, kura nepārtraukti atrodas rosīgā kustībā. Šeit atradīsiet veco rātsnamu, kas izveidots 14.gs. sākumā, un rātsnama pulksteni (astronomiskais pulkstenis) rātsnama dienviddaļā.

oldtown.JPG - 39.75 KBVēl viens interesants apskates objekts Rātslaukumā - Vecais Rātsnams un Rātsnama pulkstenis

Darbojoties jau kopš 1410. gada, pulkstenis ietver zodiaka gredzenu, kā arī Schwachbacher ciparnīcu, lai atainotu senās Čehijas laikus, kur cipars 1 tika izmantots, lai parādītu saulrietu.

astropulkstenis.jpg - 39.77 KBAstroloģiskais pulkstenis Vecajā Rātsnamā darbojas kopš 1410.gada un ataino senās Čehijas laikus, kur cipars "1" tikai izmantots, lai parādītu saulrietu

Tajā ik stundu tiek parādīts arī viens no divpadsmit Apustuļiem, kas būs sevišķi interesanti, ja būsiet tur īstajā laikā, bet nav vērts gaidīt nākamo pilno stundu, ja neesat paspējuši. Taču ir vērts uzkāpt līdz rātsnama pašam galam, lai aplūkotu rātslaukuma gleznainos skatus un vecpilsētu.

Iepretim rātsnamam atrodas Tyn baznīca, gotikas katedrāle ar vissenākajām ērģelēm Prāgā.

tyn.jpg - 39.88 KBRātslaukuma apskati biedziet ar Tyn katedrāli, kur apskatāmas vissenākās ērģeles Prāgā

No rātslaukuma pa Parizska ielu dodieties uz ļoti skaisto Josefov (senais ebreju kvartāls), kas jūs novedīs tieši pie vecās Sinagogas.

sinagoga.jpg - 69.47 KBNetālu no Rātslaukuma atrodas vēl viena svētvieta - vecākā joprojām darbojošā sinagoga Eiropā

Šī sinagoga pārstāv vecāko, joprojām darbojošos sinagogu Eiropā, kas tika celta ap 1270. gadu. Tā kalpo arī par vienu no agrās gotikas paraugiem pilsētā.

Pēc šī garā pārgājiena noteikti būsiet izbadējušies, tādēļ iemēģiniet Pivnice u Pivrnce (Maiselova 3, ebreju kvartāls), kurā sienas grezno vecmodīgi, neķītri zīmējumi. Pasūtiniet cūkgaļu ar kāpostiem, bekonu un dārzeņiem un vietējo alu, lai izbaudītu vietējo Čehijas virtuvi par draudzīgām cenām.

Tālāk turpiniet ceļu pār Wenceslas laukumam, kura sākotnējā funkcija bija zirgu tirgus, taču tagad tajā atradīsiet neorenesanses Valsts muzeju.

Wenceslas.jpg - 74.48 KB750 metrus garais Wenceslas laukums, kur 1989.gadā risinājās vēsturiski notikumi, kļūstot par komunisma ēras norieta sākumu

Šis laukums bija 1989. gada protestu pret valdības norises vieta, kas noveda pie Samta revolūcijas un komunisma norieta valstī.

Pēc saulrieta dodieties pāri Kārļa tiltam. Jūs vēlēsities apskatīt šo gotikas akmens tiltu vairāk nekā vienreiz, taču izmantojiet šo iespēju baudīt vakara skatu, kad pilsētā iededzas gaismas.

karla1.jpg - 33.04 KBPrāgas simbols - Kārļa tilts - savieno divas Prāgas daļas: Mala Strana jeb mazpilsētu un vecpilsētu

Tilts savieno Mala Strana (mazpilsētu) ar vecpilsētu. To sāka celt 1357.gadā un runā, ka tā celšanas laikā kaļķa javai tika likts klāt olu dzeltenums, lai konstrukciju stiprinātu.

karl2.jpg - 43.71 KBIesakām Kārļa tiltu apskatīt gan dienā, gan iestājoties tumsai, kad pilsētā iedegas gaismas

Virzieties uz U Modre Kachnicky (Michalska 16, Stare Mestro) vakariņās, kas atrodas uz šauras šķērsielas, iekārtots dīvaina, vecmāmiņu stila mēbelēm, var nebūt jūsu gaumē, bet ēdiens ir brīnišķīgs.

umodre.jpg - 53.13 KBVakariņas ieturiet retro stila restorānā "U Modre Kachnicky", kas, lai arī iekārtots vecmodīgi un, jaunatnesprāt, - nestilīgi - apburs ar savu lielisko virtuvi - ne velti šeit vakariņojis pat bijušais Vācijas kanclers Helmuts Kols

Pasūtiniet pudeli vīna un mežacūkas cepeti ar sēnēm vai ceptu pīli ar krēmīgiem rožkāpostiem un kartupeļu pankūkām - abas izvēles būs vienlīdz debešķīgas.

Turpiniet savu pārgājienu uz Radost (Belehradska 120, Praha 2), kur varēsiet baudīt naktsdzīvi un iedzert līdz pat saullēktam kopā ar Prāgas jaukajiem vietējiem iedzīvotājiem, baudot gan vietējo, gan ārzemju DJ mūziku.

fx.jpg - 9.61 KBKad ieturēta kārtīga maltīte, laiks doties naktsdzīvē - iesakām klubu Radost, kas pārsteigs ne vien ar lielisku atmosfēru, bet arī ar interesanti jocīgu interjeru

Kluba interjers ir ļoti dīvains ar pūkainām sofām un jancīgām tapetēm. Šī kluba/bāra apmeklējums neapšaubāmi jūs neatstās vienaldzīgus.

2. diena: Ceļojums pa vēsturiskām takām

Brokastīs uzņemiet daudz kofeīna kafejnīcā Cafe Louvre (Narodni 20, Praha 2), jo šodien būs daudz jāstaigā.

luvre.jpg - 35.65 KBIedzeriet rīta kafiju kafejnīcā Cafe Louvre, kur savulaik biežs viesis bijis pats relativitātes teorijas tēvs - Alberts Einšteins...

Tā savas durvis vērusi 1902. gadā un tās interjers ar savām blāvajām krāsām un marmora zāli ir ieturēts īstenā Prāgas stilā. Saprātīgas cenas, un vērā ņemams fakts, ka to apmeklējušas tādas prominences kā Francs Kafka un Alberts Einšteins, ļaus jums ieturēt neaizmirstamas brokastis.

Vēlreiz šķērsojiet Kārļa tiltu ceļā uz Prāgas pili, pasaules lielāko senlaiku pils teritoriju, kas aptver turpat 8 ha plašu teritoriju.

pragapils.jpg - 23.47 KBŠķērsojiet Kārļa tiltu un dodieties uz pirmo šīs dienas apskates objektu - Prāgas pili

Pils tika dibināta m.ē. 880.gadā un pārdzīvojusi vairākas ekspansijas un revīzijas. Vecākā celtne ir Jaunavas Marijas baznīca, taču ļoti maz no tās konstrukcijas ir saglabājies līdz mūsdienām.

Pilij varat piekļūt mērojot ceļu pa stāvo, gleznaino Nerudova ielu, tad pagriezieties pa labi uz Ke Hradu. Īpaša apskates vieta ir Svētā Vitusa katedrāle (katedrala Sv.Vita), vēlīnās gotikas celtne, ko ieskauj iespaidīgi vitrāžu logi, turklāt tai ir tornis, kurā varat uzkāpt, lai apskatītu Prāgas skaistākās ainavas.

vitus.jpg - 26.02 KBĪpašs apskates objekts ir Svētā Vitusa katedrāle - vēlīnās gotikas stila lielisks paraugs

Taču esat uzmanīgi - spirālveida kāpnes ir stāvas, šauras, tumšas un tūristu pārblīvētas, un labāk atsakieties no šī piedzīvojuma, ja jums piemīt kaut nedaudz klaustrofobijas.

Tāpat jūs vēlēsieties apskatīt veco karaļnama pili (Stary Kralovsky Palac), kas bija karaļa mītne no 13. līdz 16. gs., un karalisko dārzu, kas pārpildīts ziediem un ir īpaši krāšņs pavasara laikā.

oldroyal.jpg - 13.03 KBApskatiet vietu, kur pirmo reizi Eiropā sāka audzēt tulpes, un tikai tad tās aizveda uz Holandi, - Vecā Karaļnama pils

Šī ir vieta, kur pirmo reizi Eiropā sāka audzēt tulpes, pirms tās aizveda uz Holandi.

Papildus apskates vietas ir arī dažas mākslas galerijas, kā Imperial Stables, Prāgas pils gleznu galerijā, Vasaras pils un medību trofeju zāle. Ne visai draudzīga samaksa jūs pārsteigs pie pils teritorijas ēku ieejām, lai gan vairākumā gadījumu, nopērkot vienu biļeti, tā ir derīga vairāku ēku apskatei.

Neaizmirstiet apskatīt Zlata ulicka ieliņu, kas nosēta krāsainiem namiņiem pie pašiem pils mūriem. Francs Kafka par mājām sauca tās 22. namu.

zlataulicka.jpg - 34.39 KBNoteikti apskatiet Zlata ulicka ieliņu, kas nosēta ar namiņiem visās varavīksnes krāsās

Labāko dienas daļu pavadīsit šajā apkaimē, taču tiklīdz sajutīsit nogurumu un izsalkumu, turpiniet ceļu pa Stare Zamecke Schody (tulkojumā: Vecās pils kāpnes), kas paver skaistu skatu uz Prāgu.

starezamecke.jpg - 27.78 KBDodieties lejup pa vecās pils kāpnēm - acīm pavērsies lielisks skats uz Prāgu, ko noteikti iemūžiniet fotogrāfijā

Dodies tieši uz Bar Bar (Vsehrdova 17, Mala Strana), kur par 4 EUR varat nobaudīt dienas piedāvājumu, kas ietver zupu, silto ēdienu un alus kausu, vērojot uz televizoriem uzstādītās ārzemju skulptūras.

barbar.jpg - 8.62 KBIegriezieties mājīgajā restorāniņā "Bar-Bar", kur pa 4EUR varat nobaudīt dienas piedāvājumu

Pēc maltītes pakavējaties Mala Stranas šaurajās ielās un jaukajos parkos, lai apskatītu baroka arhitektūru. Mala Strana rātslaukumā atradīsit Sv. Nikolasa baznīcu, vēl vienu skaistu baroka paraugu.

lesser.jpg - 34.68 KBIzstaigājiet cauri Mala Strana šaurajām ieliņām un jaukajiem parkiem

Šaipus atrodas arī Wallenstein pils - vieta, kurai bija jāpārspēj Prāgas pils, tika pabeigta 1630. gadā un ir pašreizējā Čehijas senāta mītne.

wall.jpg - 29.66 KBWallenstein pils, kas celta 17.gadsimtā, ir pašreizējā Čehijas senāta mītne

Kad nonākat atpakaļ viesnīcā, atspirdzināties, jo būsit diezgan noguruši. Uzņemiet enerģiju vakariņojot U Medviku (Na Perstyne 7).

umedvidku.jpg - 33.67 KBVakariņas iesakām ieturēt viensīcā/restorānā U Medviku

Pamēģiniet fazāna stilbiņus mērcē ar sarkano kāpostu un kartupeļu klimpām šajā senatnīgajā alus pagrabā, kur nogaršojiet arī vismaz divas alus šķirnes

Turpiniet ceļu uz Ve Smeckach, tieši aiz Wenceslas laukuma, kur atradīsit Darling Cabaret (Ve Smeckach 32) un Atlas Cabaret (Ve Smeckach 31), abus vispopulārākos Prāgas striptīza klubus, kas atrodas tieši pretī viens otram.

cabaret.jpg - 46.85 KBKad pret vakaru esat noguris no Prāgas arhitektūras, iegriezieties Atlas Cabaret - vienā no populārākajiem Prāgas striptīzaa klubiem

Izbaudiet visu, sākot ar striptīza kabarē līdz pat lesbiešu un dzīvā seksa šoviem.

Tiklīdz esat gatavi doties kur citur vai vienkārši esat iztērējis visu skaidro naudu, izmēģiniet netālo Lucerna Music Bar (Vodickova 36, Praha 1) un gatavojieties ballītei 80.-to stilā.

lucerna.jpg - 35.88 KBJa sirdij tuvāki ir 80-to gadu ritmi, vakaru turpiniet Lucerna Music Bar..

Ja jums tuvāka ir indie mūzika, dodiet priekšroku Palac Akropolis (Kubelikova 27, Prague 3).

acropolis.jpg - 11.45 KB...savukārt, ja labāk patīk kaut kas no indie, vakaru noslēdziet Palac Acropolis

Taču iepriekš pārbaudiet maršrutu, jo tas neatrodas pāris metru attālumā.

3. diena: Ballīte Prāgā

Atpūtieties, ieēdiet brokastis un atgūstieties no vakardienas paģirām pēc aktīvas naksniņas viesnīcā Radost (Belehradska 120, Praha 2). Šeit pieejama tikai veģetārā ēdienkarte, taču tā ir visgaršīgākā veģetāro ēdienu izvēle, kādu būsit jelkad nobaudījuši, un dos spēku visai atlikušajai dienai. Omlete ar jūras veltēm, parmezānu un cukīni ir tikpat lieliska, kā vegānu tofu kultenis ar garšvielām taizemiešu sezama mērcē. Pārsvarā visiem ēdieniem kā piedeva nāk klāt uz vietas gatavoti kartupeļi. Brīnišķīgs pretsāpju līdzeklis, kas jānogaršo ir, Grogg (karsts ruma dzēriens).

Ja esat rūdīts kājām gājējs, izmēģiniet pastaigu pa Vinohrady apgabalu, kas pazīstams ar savu jūgendstila un renesanses arhitektūru.  Ja pastaigas nav jūsu gaumē, tad dodieties šopingā uz Novy Smichov iepirkšanās centru , kas ir nedaudz nostāk no ierastajām tūristu takām un ir ideāls, ja laika apstākļi nav diez ko perfekti un esat atbraucis uz Prāgu ziemas sezonā.

novy.jpg - 42.31 KBKad arhitektūras apskate ir pavisam apnikusi, uzlabojiet garastāvokli, iepērkoties Novy Smichov tirdzniecības centrā

Šeit atradīsiet brīvdienu un sportiska stila apģērbu no Gas, kā arī šo to no G Star Raw, Guess, Lacoste, Levis, Zara un Pietro Filipi, kā arī pavus no augsta līmeņa dizainerim kā Hugo Boss Salamander apavu veikalos.

Palladium iepirkšanās centrs atrodas Namesti Republiky laukumā u ir vēl viens šopinga punkts ziemas sezonā.

palladium.jpg - 52.86 KBIepirkšanos turpiniet tirdzniecības centrā Palladium, kur atrodas ne vien veikali dažādām gaumēm, bet arī daudzas kafejnīcas un restorāni

Taču, ja laiks ir jauks, izmantojiet to pastaigai netālu no Wenceslas laukuma, piestājot veikalos kā H&M, Trussardi jeans, Nautica, Cinque, utt. Tie, kas iemīļojuši zīmolu preces, jādodas uz  Parizska ielu, kur atradīsiet visdažādākos brendus.

brend.JPG - 34.53 KBJa esat zīmolu piekritējs, jādodas uz Parizska ielu, kur jūgendstila ēkās iekārtojušies dārgā gala apģērbu un aksesuāru veikali

Ir vērts doties šajā virzienā arī tad, ja neplānojat iepirkties, jo šo ielu ieskauj koku rindas un šī ir brīnišķīga vieta pastaigām siltākā laikā.  Lai kur jūs atrastos, atkal sajūtot izsalkumu, brauciet uz restorānu Le Terroir (Vejvodova 1, Stare Mesto).

terroir.jpg - 26.26 KBPirkumus jāatzīmē smalkā restorānā - iesakām franču restorānu Le Terroir

Lai gan tas ir padārgs, tā foie gras terrine dēļ būsit gatavi vai mirt šajā pat seno laiku pagraba restorānā.

Monarch Wine Bar (Na Perstyne 15) ir lieliska vieta vakariņām un lieliska vieta, kur noraust vakara nogurumu ar glāzi vietējā vīna draudzīgu cenu robežās, plašu olīvu un gaļas izvēli vai fondue trauku.

monarh.jpg - 30.04 KBPēc gardām vakariņām iegriezieties Monarch vīna bārā, kur iemalkojiet kādu smalku vīnu

Šeit varat iegādāties vīnu arī līdzņemšanai (suvenīriem) restorāna veikalā.

Vēl vienu ballīšu nakti sāciet ar M1 Secret Lounge (Masna 1), kur plecu pie pleca, malkojot kokteiļus, varat drūzmēties ar bariņu modeļu un vietējo studentu pie The Arctic Monkeys ritmiem.

m1.JPG - 28.92 KB3 dienu Prāgas iepazīšanas tūri noslēdziet kādā no naktsklubiem, piemēram M1 Secret Lounge, ietusējot plecu pie pleca ar bariņu modeļu vai vietējiem studentiem. Mūzika - Arctic Monkeys ritmi

Tur pat ap stūri atrodas Roxy (Dlouha 33, Praha 1), kur varat iemalkot absintu un atpūsties pie house mūzikas.

roxy.jpg - 25.58 KBLai palēkātu pie house ritmiem, jādodas uz Roxy klubu

Ja meklējat ko šikāku, jums derēs Duplex (Vaclavske namesti 21, Praha 1), kas nedēļas nogalēs atvērts līdz pat pieciem rītā un ir ļoti ekskluzīvs, ar brīnumainu skatu uz Wenceslas laukumu.

duplex.jpg - 10.82 KBJa gribas ko šikāku, dodieties uz Duplex klubu, kas skaitās ļoti ekskluzīvs

Daži teiks, ka Duplex nav tā vērts, taču izlemiet paši, vai vēlaties ietusēt ar jaunu un seksīgu meiču un tādām slavenībām kā Miks Džegers, kas šeit ietusēja savā 60 gadu jubilejā.

Padomi ceļojumam

  • 10% dzeramnaudā Prāgā ir ļoti dāsna rīcība, no kuras gan nevajadzētu vairīties, ja esat pilnībā apmierināts ar sniegto servisu.
  • Pirms dodaties kur ar taksi, vienojaties par cenu jau iepriekš. Normāla maksa par braucienu pilsētas robežās ir ap 100 līdz 300 CZK.
  • Uzmanieties no skaistām un draudzīgām meitenēm, kas jums tuvojas, un neļaujiet sev pieskarties, jo viņu mērķis var būt jūsu kabatu saturs.
  • Naktsklubi Prāgā bieži sasitās ar vietām, kas ietver topless dejotājas. Lai izvairītos no izputināšanas, jau iepriekš izvēlaties, kurp vēlaties doties, tad noskaidrojiet ieejas maksu un dzērienu cenām pa telefonu jau iepriekš. Ja galamērķis izskatās šaubīgs, apjautājieties, vai nav iespējams no sākuma uzmest aci, pirms dodaties izšķērdēt visu naudu.
  • Steidzamos gadījumos zvans policijai: 158, 155 ātrā palīdzība, 150 ugunsdzēsēji, 112 vispārīgiem palīdzības gadījumiem.

Bohēma Prāgā

Prāgā ik uz soļa sastopama kāda vieta atpūtai un apbrīnai. Vienalga, vai esat arhitektūras fans, gardēdis vai traks ballētājs, šajā pilsētā ir padomāts par visiem.

Pirms pametat Čehijas galvaspilsētu, neaizmirstiet pieskarties Nepomukas (Nepomuk) Sv. Jāņa statujai uz Kārļa tilta - leģenda vēsta, ka tas nes laimi un ir uz atgriešanos Prāgā.

Komentāri (12)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
vija
Braucu uz Praagu jau šo trešdien.13.04. laikam laimiigaa.😄
10.04.2017. plkst. 08:57
Esmu bijusi Prāgā, bet tik daudz neesmu redzējusi! Šis ir ļoti labs Prāgas apraksts! Un skaistas bildes! Jābrauc būs vēlreiz! Gandrīz neko no šī visa neesmu redzējusi!!! Kur esmu skatījusies?
28.04.2008. plkst. 15:42
Loti skaista vieta-Zelta pilseta Prāga, romantiska pastaiga pa Karla tiltu...mmm ..dieviigi
25.04.2008. plkst. 21:15
www.rigacar.lv
varbūt vaig paņemt jautru kompānīju un feinu busiņu un tad jau pavisam noteikti nekur nebūs pelēcīgi
25.04.2008. plkst. 09:30
a man bēda, iecerētais Prāgas apmeklējums izgāzās kā veca sēta, tagad esmu dusmīga uz likteni/slikteni.
25.04.2008. plkst. 08:59

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 10. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Koraļļu rifi ir silti, tīri un mierīgi okeāna iedzīvotāji, kas ir bagātīgi ar dzīvību. Rifa masīvo struktūru veido koraļļu polipi – sīki dzīvnieki, kas dzīvo kolonijās. Kad polips nomirst, tas atstāj aiz sevis cietu, akmeņainu, sazarotu struktūru, kas sastāv no kaļķakmens

Pasākumi

Akcija "Atsūti bildi un dodies uz šīs vasaras jautrāko disko ballīti!" ATCELTA!

Tā kā Boney M un Bad Boys Blue koncerts Ogres estrādē 22. augustā ir atcelts, arī mēs nevaram izspēlēt vairs biļetes uz šo pasākumu.Ceram, ka tas nesagādās nevienam neērtības un lielu...