Kas ir laba izklaide Anša Klintsona izpratnē

Kas ir laba izklaide Anša Klintsona izpratnē

Ansis ir grupas Logo solists un visā visumā ļoti aktīvs un jautrs cilvēks. Grupa LOGO dienas gaismu ieraudzīja zīmīgajā 2000.gadā.

Grupa nodēvēta šajā skanīgajā vārdā, jo, kā saka grupas solists Ansis Klintsons, “Tas ir visu nosaukumu nosaukums! Tas ir “nosaukums – nosaukums”, atturīgi un lakoniski.”

Šoreiz intervijā IrLaiks.lv lasītājiem Ansis atklāj 3 vispārīgos izklaides veidus un atklāti izstāsta par savu gaumi piektienas vakarā.

-     Izklaides vietas un veidi ir ļoti daudz un ļoti dažādi! Kas Tev asociējas ar vārdu salikumu „Laba izklaide”?

-     Manuprāt, laba izklaide ir darbība vai arī tieši pretēji – bezdarbība, kura man palīdz justies labāk, atbrīvo mani, pārsteidz un sajūsmina. Mans viedoklis ir tāds, ka būtībā pastāv trīs veidu darbības, tātad arī izklaides veidi:

1)     Darbība, kas ir patīkama tagadnē un rada pozitīvas sekas nākotnē;

2)     Darbība, kas ir patīkama tagadnē un rada negatīvas sekas, kā kaut kādus blakusefektus nākotnē;

3)     Darbība, kas nav patīkama tagadnē un arī tuvākajā laikā nesola nekādas pozitīvas sekas.

Nu, lūk, tādēļ arī man tik ļoti patīk izgulties.

-     Varbūt ir arī kādas izklaides vietas, kuras tev patik apmeklēt? Vai arī vienkārši kas feins, ko varētu ieteikt citiem?

-     O, jā, man ir! Vislabākā izklaides vieta ir silta vanna ar cirtronzāles aromātu. :) Labi, vēl ir arī citas vietas. Jap, ir tāda vieta Cup&Cino, ceru, ka tas ir viņa pareizasis nosaukums – atrodas Duntes ielas lielveikalā Sky & More – un tur ir sastopami laikam paši labākie vistas salāti valstī, tos nu es tiešām rekomendēju ikvienam nogaršot! Klubu apmeklējumi man sanāk specifiski – ja jāspēlē, tad tajā vidē ar gadās būt, tas ir par tādiem klubiemm kā „Studentu klubu” un „Fontane” vai „Depo”. Bet jā, vēl lieliska vieta ir sporta klubs „Atlētika”. Un vēl es apmeklēju Alvja Jansona atveseļošanās pirti Krūzes ielā, ko arī rekomendēju darīt citiem – iet uz pirti un pērties ar slotiņām, peldēties ledusaukstā ūdenī, un dzert daudz, daudz, daudz burkānu sulas.

-     Ja Tev jāizvēlas piektdienas vakara variants – labāk izvēlies ritīgu tusiņu ar draugiem kādā deju klubā vai labāk mierīgu, klusu pasēdēšanu mājās?

-     Hmmm... Labs jautājums, vasaras laikā bieži ar draudzeni izvēlamies vakariņas pie Juglas ezera, ar draugiem piknikojam svaigā gaisā – ugunskurs, barbekjū, ezers, draugi, akustiskās ģitāras, jap, tas ir feini... Tiešām. Un tā kā es dzīvoju Juglas ezera krastā, tas ir viegli, bez baigās piepūles izdarāms. Toties, kad jābrauc uz koncertiem, tā arī darām, braucam un spēlējam, vai braucam un skatāmies, klausāmies. Par deju klubiem runājot, jā, ir plāns botiņās, un sporta kostīmā nodot ritīgi vaļā! (smejas) Vienalga vai pie „Hardhouse”, vai „drum'n'bass” ar vienu vārdu sakot – izdejoties no sirds. Taču reizēm arī mājās pasēdēt vannā, vai tāpat pabūt mājās ir labākais risinājums – labākā izvēle.

-     Vai starp izklaidēm un darbiem ir kāds brīdis arī aktīvajai atpūtai? Vai ir kāds iecienīts aktīvās atpūtas veids?

-     Godīgi sakot man nemaz tāda nav, nu varbūt vienīgi skriešana, jo es šad un tad srienu pa kādiem 3 līdz 5 kilometriem. Vēl aktīvajai atpūtai varētu pieskaitīt sporta zāles apmeklējumus – tos gan!

-     Vai pa vidu tam visam ir arī kāds hobijs?

-     Jā, spēlēju ģitāras, rakstu dziesmas, šad un tad kādas dzejas, mazliet dziedu grupā „Logo”, vēl kā hobijs ir dažādu mākslinieku dziesmu spēlēšana, ar akustisko gjitaaru un dziedāšana... Vēl es diezgan daudz lasu, tagad esmu arī aktīvs audiogrāmatu piekritējs, pārsvarā tās gan ir angļu valodā. Tā kā klausos mašīnā pasaules feinākās sarakstītās lietas un tā ir dikti feina lieta – rokas brīvas, acis nav „piesietas” un var klausīties grāmatas.

-     Vai, esot uz skatuves, tas Tev ir vairāk kā darbs, vai kā izklaide? Vai varbūt - abi kopā?

-     Hmmm... Uz skatuves tā man galvenokārt ir sevis realizēšana, tāda došana, darbība, kas rada prieku, tāda enerģijas apmaiņas, manifestācijas procedūra. (smejas) Vai! Šitais gan iznāca ritīgi sarežģīti. Kaut gan – laikam jau tā arī ir tā mana aktīvā izklaide, kas man rada prieku. Tomēr, protams, kā jau jebkurā lietā, ir savi brīži, kad tiek pie kaut kā strādāts, piestrādāts, apstrādāts, sastrādāts un tā tālāk un tā joprojām...

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
mirāža
baigi mainiijies, Ansi, esi :)
21.11.2008. plkst. 14:12

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Velosipēdu un gājēju satiksmes izveide Latvijas Universitātes mācību centrā, Torņakalnā

Pilsētā ar vēsturisku apbūves struktūru, kuru apmeklē daudzi studenti un tūristi, sevišķi svarīga nozīme ir nodrošināt labus apstākļus gājēju un velosipēdu satiksmei. Kā jau...