Ijas Circenes - Grošas iecienītākās ēstuves

Ijas Circenes - Grošas iecienītākās ēstuves

Mūsdienās bieži vien aizvien mazāk un mazāk cilvēki izvēlas mājās gatavotu ēdienu. Citam tas nepatīk, cits nemāk, cits atkal pārāk aizņemts. Taču šīs vērtības vajadzētu saglabāt un nodot no paaudzes paaudzē arī turpmāk! Un tomēr atlicināt kaut nedaudz laika, lai pamācītos pagatavot ko īpašu, piemēram, draugiem vai radiem svētkos, vai kaut iepriecināt pašam sevi ar ko jaunu, bet tomēr paštaisītu.

Bet ir tomēr cilvēki, kas vēl gatavo mājās, kam patīk to darīt, lai arī cik aizņemti nebūtu. Uz jautājumu, vai patīk mājās gatavot, sporta žurnāliste un radio Fit FM 99,5 ētera balss Ija Circene – Groša atbild: ”Jā! Man tik tiešām ļoti patīk mājās gatavot un arī pietiekami bieži sanāk to darīt! Esmu čakla virtuvē!”

Jautāta par to, kas viņai vislabāk garšo, Ija atbild: ”Vispār es esmu gaļas ēdienu piekritēja! Gaļēdājs,” viņa smejot piebilst. “Nevar izdalīt vienu īpašu ēdienu, vispār gaļa garšo. Brālis saka, ka vista man sanāk īpaši garšīga!”

Taču reizi pa reizei mums katram sanāk ieiet kādā restorānā vai kafejnīcā. Laika trūkuma vai prieka pēc, bet sanāk, un tā bieži vien katram paliek atmiņā kāda vieta, kurā ir bijis īpaši jauki un mājīgi, tāda, kurā gribas atgriezties. Uz jautājumu par iecienītākajām kafejnīcām vai restorāniem Ija laipni atbild: “Man ļoti patīk “Un Momento” (Atrodas Rīgā Aleksandra Čaka 58, ieeja no Bruņinieku ielas), tas ir netālu, centrā. Saimnieks ir itālis un ēdieni vienmēr tur ir kvalitatīvi un garšīgi. Super! Ļoti patīk! Vēl man patīk “Soraksans”!” (korejiešu restorāns “Soraksans” atrodas Rīgā Miesnieku ielā 12) “Ļoti jauka vieta ir arī Šveika krogs, tur ir ļoti mājīgi.” (Šveika krogs atrodas Rīgā, Stabu ielā 23).

Šobrīd lielai daļai cilvēku aizraušanās ir tā saucamie fast food restorāni, taču Ija saka :”Man nav ne pozitīva, ne negatīva attieksme pret tiem. Ikvienam sanāk tur ieskriet, taču tas ir katra paša ziņā cik bieži to darīt.”

Jautāta par to, kādi ir viņas ieteikumi labas formas uzturēšanai, žurnāliste un ētera balss stāsta :”Cilvēki, kas piedzimst slaidi un resnāki nekļūst, tiem ne par ko nav jāuztraucas, bet cilvēki, kas ir apaļāki – tie katrs dara kā grib. Citreiz ietur stingras diētas, bet citreiz ēd visu, ko gribas un sevi neierobežo. Cilvēks katrs pats izvēlas sev piemērotāko. Es pati neesmu nenormālo diētu piekritēja.”

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Riba
Pilnīgs sviests, Ija ir īsta čūsku vecene, liekulīga par visiem 110 procentiem un pielīdēja.
16.09.2009. plkst. 18:44
čakla virtuvē :DDDDDDD izklausās jauki!!!
04.09.2007. plkst. 17:16
Lai tik Ija vairāk dzīvojas pa mājas virtuvi ,
04.09.2007. plkst. 10:08
Ija arī ir forša ,
29.08.2007. plkst. 10:37
Kad grib, Ija arī var būt forša,
20.08.2007. plkst. 08:08

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 06. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Erots 2010 zvaigzne - Adriana Russo - ungāru asais pipariņš

Kā nākamo pasākuma viešņu festivāls “Erots” atklāj blondo skaistuli ar kuplajām krūtīm Adrianu Russo no čardaša, vīnu un aso piparu zemes – saulainās Ungārijas.  Daiļā...