DJ ATB uzstāšanās Ogres estrādē kļūst par tradīciju

DJ ATB uzstāšanās Ogres estrādē kļūst par tradīciju

Jau trešo gadu pēc kārtas viens no pasaules labākajiem dīdžejiem DJ ATB viesojās Ogrē, lai priecētu tūkstošiem sava talanta cienītāju.Untitled 25.jpg - 127.91 KBNeskādējot lietum un aukstajam laikam, Ogres estrāde 13. jūnija vakarā palēnām sāka pildīties ar dīdžeja mūzikas cienītājiem. Uz koncertu jau no plkst. 20:00 sāka pulcēties pirmās cilvēku masas, kas regulāri papildinājās, pienākot vilcienam no Rīgas.

Dīdžeja fanu vidū – gan cilvēki labākajos gados, gan arī nepilngadīgie, kas priecājoties par to, ka uz koncertu nepastāv vecuma ierobežojumi, steigšus garīgo centās uzlabot ar „grādīgo” palīdzību – auksts kā nekā un DJ jāgaida līdz pusnaktij!

Untitled 31.jpg - 81.53 KBLai gan sākumā likās, ka krīze ir skārusi arī DJ ATB atbalstītājus un pagājušo mākslinieka uzstāšanās reizi, kad Ogres estrāde pulcināja 20 000 skatītāju, neizdosies par 10 daļu piepildīt, nācās secināt, ka ap pusnakti estrāde bija pilna un visi, jauns vai vecs, aktīvi kustējās līdzi mūzikas pavadījumā.

Nav svarīgi, vai raksti popu, vai dziedi roku, vai liec kopā klubu publikai domātus skaņdarbus – visam ir jānāk no sirds; ja savā mūzikā ieliksi sirdi un dvēseli, ja mūzikā spēsi izteikt savas domas, emocijas, viedokli un pieredzi – būs sperts pirmais solis, lai kļūtu par atzītu mūziķi. Un tieši šo tēzi lieliski atspēko Vācijas dīdžejs.

Untitled 29.jpg - 115.77 KBVisu uzstāšanos laiku no mākslinieka plūda nebeidzama enerģija, pozitīvisms un profesionalitāte. Vairāku stundu garajā „setā”, dīdžejs spēlēja gan savus ''vecos labos'' skaņdarbus, gan arī šo to pilnīgi jaunu.

Īpašo noskaņu pasākuma laikā spilgtināja arī lāzeršovs, kas, kopā ar DJ spēlēto mūziku, apmeklētājiem ļāva baudīt brīnišķīgu šovu.

Untitled 27.jpg - 91.66 KBVeiksmīgi saskaņota mūzika ar teicamu lāzeršovu un spiedzoši skatītāji – DJ ATB kārtējo reizi paveica savu darbiņu perfekti, un domājams, ka viņš savu tradīciju, „iegriezties” pie mums, turpinās arī nākamgad.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:51
Finansējums uzņēmumiem
Finansējums uzņēmumiem no Cityfinances ļauj palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmējiem piesaistīt investoru un finansējumu turpmākai uzņēmuma izaugsmei. http://www.cityfinances.lv
09.01.2017. plkst. 12:16
nekustams2
super pasākums!
15.06.2009. plkst. 17:21

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Kristīnas Agileras (Christina Aguilera) Eiropas koncerti pārcelti uz nākošo gadu

Kristīnas Agileras 18.oktobrī Arēnā Rīga paredzētais koncerts, kā arī citi koncerti, kurus bija paredzēts organizēt Eiropā, pārcelti uz 2009.gadu....