Prāta Vētra” labākie 2008 gadā

Prāta Vētra” labākie 2008 gadā

24.februārī Latvijas Nacionālajā Operā jau 13. reizi notika Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvas pasniegšanas ceremonija.    

Visvairāk - četras balvas tika grupai "Prāta Vētra".


Tautā iemīļotā grupa "Prāta Vētra" uzvaras laurus plūca nominācijās "Labākais videoklips" ar dziesmu "Ja tikai uz mani tu paskatītos", "Labākais koncertieraksts" ar "Tur kaut kam ir jābūt" koncertu Mežaparkā, "Labākais popmūzikas albums" par albumu "Tur kaut kam ir jābūt" un "Gada dziesma" ar dziesmu "Ja tikai uz mani tu paskatītos".

Grupas "Prāta Vētra" dziesma "Ja tikai uz mani tu paskatītos" uzvarējusi arī tirdzniecības parka "Alfa" rīkotajā balsojumā, kurā tika noskaidrota "Gada dziesma". Par "Prāta Vētras" dziesmu tirdzniecības parka "Alfa" pircēji bija nodevuši 36 006 balsis. "Prāta Vētra" saņēma dāvanu karti no "Alfa" 500 latu vērtībā.

Untitled 40.jpg - 57.23 KBOtro vietu ar 22 080 balsīm ieguva Intars Busulis ar dziesmu "Brīvdiena", bet trešās vietas ieguvēja Aisha ar dziesmu "Pustumsā" saņēma 15 660 balsis.

Untitled 34.jpg - 80.01 KB"Nominācijā "Labākais rokmūzikas albums" uzvarēja dziedātājs "Dons" ar albumu "Lelle", bet kā labākais deju mūzikas albums atzīts dziedātājas Ellas albums "Welcome To The Club".

Untitled 36.jpg - 110.2 KBNominācijā "Labākais šlāgermūzikas albums" uzvarēja dziedātājs Normunds Rutulis ar albumu "Vēlreiz mājās", nominācijā "Labākais kantrī mūzikas albums" uzvarēja grupa " Sestā jūdze" ar albumu "Kalendārs", bet nominācijā "Labākais alternatīvās mūzikas albums" uzvarēja grupa "Lidojošais paklājs" ar albumu "Lidojošais paklājs". Untitled 44.jpg - 76.85 KB"Labākais tautas mūzikas albums" tika atzīts grupas "Dzelzs vilks" albums "Uijā uijā nikni vilki".

Savukārt nominācijā "Labākā debija" uzvarēja Rihards Zaļupe, Raimonds Petrauskis, valsts akadēmiskais koris "Latvija", Kristīne Gailīte, diriģents Māris Sirmais ar albumu "Marimba Dance", bet nominācijā "Gada Radio Hits" uzvarējusi grupas "Linga" dziesma "Gan".

Untitled 42.jpg - 87.42 KBBalvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā šogad saņēmis Aldis Ermanbriks, kurš izpelnījās īpašu skatītāju atbalstu. Skatītāji pateicībā par mākslinieka veikumu, piecēlās kājās un aplausu „jūra” skanēja vēl ilgi. Aldis izrādās ir arī lielisks humorists, kas lika zālē esošajiem viesiem smieties un gavilēt.

Saskaņā ar neatkarīgas žūrijas vērtējumu uzvarētāju laurus plūca šadi ieraksti :

Untitled 49.jpg - 50.08 KBNominācijā Labākais roka albums:

Lelle - Dons

Nominācijā Labākais pop albums:
Tur kaut kam ir jābūt – Prāta Vētra

Untitled 51.jpg - 69.57 KBNominācijā Labākais deju mūzikas albums: 
Welcome to the club - Ella

Nominācijā Labākais hiphop albums:
Nominācija slēgta

Untitled 53.jpg - 94.08 KBNominācijā Labākais šlāgermūzikas albums:
Vēlreiz mājās – Normunds Rutulis

Nominācijā Labākais kantrī  mūzikas albums:
Kalendārs – Sestā jūdze

Nominācijā Labākais alternatīvās mūzikas albums:
Lidojošais paklājs - Lidojošais paklājs (Ieva Akuratere, Zane Šmite, Ilze Grunte, Matīss Akuraters)

Nominācijā Labākais tautas mūzikas albums:
Uijā uijā nikni vilki! - Dzelzs Vilks

Nominācijā Labākais akadēmiskās mūzikas albums:
Romualds Kalsons. Instrumentālie koncerti - Liepājas Simfoniskais orķestris. Diriģents Imants Resnis. Solisti – Baiba Skride (vijole), Kristīne Blaumane (čells), Ints Dālderis (klarnete)

Nominācijā Labākais instrumentālās, filmu vai teātra mūzikas albums:
Čuņčiņa dienas un nakts grāmata  - Ingus Ulmanis, Rūta Muktupāvela, Gints Sola, Kaspars Tobis, Valdis Muktupāvels, Aigars Voitišķis, Anrijs Grīnbergs, Eduards Švāns

Nominācijā Labākais mūzikas albums bērniem:
Kaspars Vecvagars. Diegabundža - Inese Kučinska, Ilga Reizniece, Zanda Štrausa, Jānis Strazdiņš, Kaspars Vecvagars un vokālā grupa Cosmos

Untitled 55.jpg - 102.2 KBNominācijā Labākais mūzikas video klips:
Ja tikai uz mani tu paskatītos - Prāta Vētra

Nominācijā Labākais koncertieraksts video:
Prāta Vētra. “Tur kaut kam ir jābūt” koncerts Mežaparkā - Prāta Vētra

Nominācijā Labākā  debija:
Albums “Marimba Dance” - Rihards Zaļupe, Raimonds Petrauskis, VAK Latvija, solo Kristīne Gailīte, diriģents Māris Sirmais

Untitled 38.jpg - 61.54 KBNominācijā Labākā dziesma:
Ja tikai uz mani tu paskatītos – Prāta Vētra

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:52

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

„ŠONA DEJU STUDIJA” pieņem darbā jaunu profesionālu horeogrāfu no Amerikas Savienotajām Valstīm

No šī gada augusta, „ŠONA DEJU STUDIJAS” audzēkņiem, kā arī citiem dejot gribētājiem, būs iespēja apgūt deju horeogrāfiju un tehniku pie profesionāla deju pasniedzēja no Amerikas Savienotajām Valstīm....