Snoop Dogg Rīgā: skatītāju sajūsma un mākslinieka vilšanās

Snoop Dogg Rīgā: skatītāju sajūsma un mākslinieka vilšanās

29. augustā Skonto hallē viesojās popkultūras ikona un hiphopa „monstrs” Snoop Dogg, kurš sākotnēji bija paredzēts kā r&b izpildītāja Akon īpašais viesis. Taču pēc Akon koncerta atcelšanas Baltijas valstīs, Snoop Dogg kļuva par koncerta galveno mākslinieku.


Snoop Dogg īstajā vārdā Kelvins Brodus juniors ir viens no retajiem hiphopa izpildītājiem, kurš šajā žanrā noturējies vairāk nekā 16 gadus. Amerikā Snoop Dogg kļuvis par popkultūras ikonu, viņa vārds saistās ne vien ar mūziku, bet arī filmām, videospēlēm, apģērbu līniju un savu TV šovu. Pavisam nesen iznāca mākslinieka devītais albums „Ego Trippin”, kas nodēvēts par vienu no daudzveidīgākajiem ierakstiem mūziķa karjerā.

Untitled 6.jpg - 79.98 KBLai gan koncertam bija jāsākas plkst.20:00 (uz ieejas biļetēm tā tika rakstīts), Snoop Dogg uz skatuves kāpa plkst. 22:00. Pirms pasaules slavenās hip hop zvaigznes uz skatuves skatītājus izklaidēja DJ un divi publikas „uzkurinātāji”, kuri kliedzošajiem skatītājiem izdalīja lapiņas ar Snoop Dogg attēlu un uzrakstu „guest”. Untitled 4.jpg - 75.75 KBKo šie laimīgie ar šīm kartiņām varēja iesākt, nav zināms, bet vismaz piemiņai tās noteikti tiks saglabātas.

Pēc DJ uzstāšanās uz skatuves sākās neliela kņada – tika iemēģināts mikrofons un pielīmētas lapiņas ar uzrakstu „Rīga. Latvia” pie katras uz skatuves esošās tumbas...Untitled 9.jpg - 62.28 KBLaikam Snoop Dogg ar atmiņu tā pašvaki....

Vēl nesagaidot sava iemīļotā mākslinieka ierašanos, pāris meitenes jau tika izceltas no publikas un izvestas ieelpot svaigu gaisu, vēl pāris desmiti cilvēku tika apgādāti ar minerālūdens pudelēm.

Untitled 2.jpg - 80.67 KBJā, mākslinieka mūzikas cienītāji šeit bija visai kuplā pulkā (ap 5000 skatītāju) un nav jau jābrīnās, ja kādam kļūst slikti pēc 4 stundu stāvēšanas un grūstīšanās!

Pēc kāda laiciņa uz skatuves ar ovācijām tika sagaidīti mākslinieka pavadošās grupas dalībnieki: bundzinieks, basģitārists, ģitārists un taustiņnieks. Bet, kad uz skatuves parādījās Snoop Dogg, ovācijas bija vēl lielākas. Untitled 11.jpg - 170.82 KBBez liekām runām mākslinieks sāka savu darbu. Uz skatuves viņam pievienojās vēl divi dziedātāji.

Koncerta noskaņu papildināja arī divi lieli video ekrāni, par ko bija parūpējušies koncerta organizatori – „Bravo viņiem!”

Untitled 13.jpg - 68.07 KBSnoop Dogg Latvijā viesojās sava jaunā albuma „Ego Trippin” prezentācijas ietvaros. Un, lai gan Snoop Dogg skatuves menedžeris, ar kuru IrLaiks.lv izdevās parunāt pēc koncerta apgalvoja, ka uz koncertiem viņi parasti brauc ar vairākām kravas mašīnām, autobusiem un milzum daudz aprīkojuma, šajā koncertā nebija nekādu pārsteigumu un skatuves „brīnumu” – skatuve, melns „palags” fonā, pavadošā grupa, video ekrāni un, protams, pats mākslinieks! Bet ar to jau arī pietiek.

Untitled 15.jpg - 92.84 KBSnoop Dogg uz skatuves ik pa laikam izpildīja kādu no saviem hītiem, izpelnoties neviltotu sajūsmu no klātesošajiem, bet pēc Snoop Dogg veltījuma visām sievietēm, dziesmas „Sensual Seduction” izpildīšanas sievietes bija stāvā sajūsmā...

Apbrīnojama bija Snoop Dogg komunikācija ar publiku, izdevies bija gājiens ar gaisā izstieptu paceltu rokas vidējo pirkstu: "Put Your Middle Finger In The Air!", kam klātesošie sekoja...bet ar meldiņu „Sarauj Latvija!” jeb „Sarauj, sarauj....sarauj, sarauj, ēē, Snoop Dogg” koncerts beidzās....

Afterparty bez Snoop Dogg


Pēc koncerta Latvijas augstākā sabiedrība – politiķi, mūziķi, sportisti, aktieri un citas VIP personas (kopumā 100) tika aicinātas uz Snoop Dogg afterparty, kas notika klubā „Mad House...

Untitled 17.jpg - 176.87 KBSarkans paklājs, video ekrāni pie kluba durvīm, četri apsargi ar sarakstiem rokās, un pūlis cilvēku gaidīja, kas tad tur notiks un cerēja nofotografēties ar slaveno Snoop Dogg. Kas zina, kad tāda mēroga zvaigzne atkal pagodinās mūs ar savu ierašanos!

Untitled 19.jpg - 71.9 KBVIP viesu sarakstā, protams, varēja manīt Latvijas zvaigznes – Gustavo, „jaunizcepto” dejotāju Agri Blaubuku, Aneti Sončiku, Kambalu un citus, taču ļoti daudzi tā sauktie VIP viesi bija nevienam nezināmi un neatpazīstami cilvēki... Interesanti pēc kādiem gan kritērijiem organizatori izvēlējās šo augstāko sabiedrību?! Turklāt, pasākumā arī iekļuva divas pie naktskluba Roxy esošas nepilngadīgās meitenes, tērpušās džinsās un sporta apavos, kuras līdzi „paķēra” Snoop Dogg komandas biedri, dodoties kluba virzienā. „Ak, kā viņām paveicās”, nodomāja pārējie cilvēki! Taču vai tiešām paveicās?

Pagāja viena stunda, otra stunda, bet no mākslinieka ne vēsts...Kāpēc tā?

Latvijas VIP viesi – gangsteri??

Kā jau iepriekš minējām, IrLaiks.lv izdevās parunāt ar Snoop Dogg skatuves menedžeri Stīvu, kurš mums atklāja visai interesantas lietas. Proti, Snoop Dogg miesassargs Kīts, ļoti iespaidīga auguma vīrietis, esot aizbraucis uz minēto tusiņa vietu, apskatījies publiku, aizbraucis atpakaļ uz viesnīcu, kurā gaidīja Snoop Dogg un pavēstījis: „Mēs tur neiesim! Tur ir gangsteri. Tava dzīvība var tikt apdraudēta”.

Untitled 21.jpg - 135.97 KBIzraisot nelielu smaidu manā sejā, teicu Stīvam, ka tā ir Latvijas VIP publika un, ka mākslinieka dzīvībai noteikti tur briesmas nedraud, taču Stīvs tupināja stāstīt, ka pēc apšaudes Amerikā (četrus vai piecus gadus atpakaļ), kad uz lielceļa tika sašauti četri grupas autobusi un visi jau domājuši, ka gals klāt, Snoop Dogg un viņa komanda esot kļuvuši daudz piesardzīgāki.

Vēl Stīvs atklāja, ka viņi ļoti baidoties braukt uz Krieviju, kur pēc pāris dienām paredzēts Snoop Dogg koncerts, bet par cik koncerts ir iekļauts tūres sarakstā, tad nekas cits, kā braukt, neatlikšot.

Kīts nav vienīgais Snoop Dogg miesassargs, ir vēl viens miesās tikpat liels un varens, kuri māksliniekam blakus atrodas pat uz skatuves!

Stīvs man pajautāja visai dīvainus jautājumus: „Kas Jums Latvijā vada valsti – prezidents vai premjerministrs? Vai tiesa, ka Latvijā šobrīd ir briesmīga ekonomiskā situācija un viss ir ļoti dārgs?”. Saņemot atbildi, ka valsti vada prezidents, Stīvs atbildēja: „Jā, nebrīnos, ka Jums šeit ir tāda krīze. Es redzēju tur iekšā prezidenta dēlu....”Kā gan šoreiz Kārlis Zatlers bija sevi pasniedzis klubā mums diemžēl nav zināms, jo žurnālistus šajā pasākumā neielaida...

100 000 dolāru spēlīte

Jautāts, vai Snoop Dogg bieži tā neierodas uz pasākumiem, kuros viņu gaida, Stīvs atbildēja: „Tu gribi zināt, ko viņš tur iekšā dara? Viņš spēlē spēlītes. Viņš vienmēr spēlē...tur 10 džeki tagad tīklā rauj spēlītes. Un Snūps pašreiz vinnē. Gribi zināt likmes?” Protams, atbildu apstiprinoši. „100 000 dolāri!” Jā, nav jau brīnums, ka Snoop Dogg „nospļaujas” par afterparty...

Untitled 23.jpg - 62.54 KBTātad TV izskanējušās baumas, ka Snoop Dogg uz pasākumu neieradās tāpēc, ka bija konflikts ar organizatoriem neapstiprinās. Iespējams, ka kāda „saķeršanās” bijusi arī viņu starpā, jo pasākuma organizators Orlando John bija manāmi nobažījies un visu laiku atradās viesnīcas, kurā bija apmeties Snoop Dogg, tuvumā.

Vēl pēc Stīva un šoferīša teiktā Snoop Dogg arī ļoti daudz guļot: „Mēs 31 dienas laikā esam bijuši 24 valstīs. Lidosta – Arēnas – Viesnīcas – Lidostas. Mums katra diena ir kā piektdiena vai sestdiena”, piebilst Stīvs. „No svētdienas līdz piektdienai esmu gulējis 6 stundas”, turpina viņš. Uz jautājumu, kā viņiem izdodas gūt enerģiju un to visu izturēt saņemu atbildi: „Narkotikas mēs nelietojam. Ja kāds lietotu, tas uzreiz tiktu padzīts no komandas! Es, piemēram, dzeru. Un tad otrā dienā, kad sāp galva domāju, ka tā bija pēdējā reize”.

Untitled 25.jpg - 131.61 KBSkatuves menedžeris atklāja arī to, ka viņam ļoti patīkot Rīga un, protams, sekoja arī jautājums, ko latviešu sievietes dzerot, ēdot vai darot, ka visas kā viena esot tik skaistas! Arī Amerikā un Kanādā, kur viņš dzīvojot esot skaistas sievietes, bet ne tādos daudzumos..

Sajūsmināts par Rīgu un latviešu sievietēm Stīvs solās atbraukt kādu dienu uz Rīgu atpūsties...kas zina varbūt pavisam drīz kādā naktsklubā varēsim sastapt Snoop Dogg!?

Komentāri (5)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:35
VIP
Zatlera sīkā pastala labi izcēlās. Tagad vēl rēka nāk..:D
03.11.2009. plkst. 02:00
Biju domajusi, ka bus mazak cilveku, bet beigas pat pieteikosi daudz prieks sada limena koncerta, piekritu elzA par to, ka koncerts nebija augstakas klases, bet visa visuma baudams. Diemzel nebija atbraucis mans saldumins Akon, tomer aizgaju uz Snoop Dogg. Jasaka tads rupeklitis nu vins ir, ko tur padarit, bet iztrakoties vareja tiri labi!
18.10.2008. plkst. 17:33
Nebiju, bet kaa bija? Dalaties pieredzee!
09.09.2008. plkst. 16:56
elzA
koncerts nebija augstākās klases - bet baudāms. ar to mazo lapiņu ar urakstu "guest" ko varēja darīt? nav zināms? ām varēja tikt uz afterpārtiju ar kambalu,blaubuku un pašu zatleru junioru. vot kur tas āķis.
08.09.2008. plkst. 20:46

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

“ABBA THE SHOW” koncerts Rīgā

Sākot ar šī gada 2. oktobri sākusies publiskā biļešu tirdzniecība uz pasaules slavenās popgrupas “ABBA” autentiskās grupas “ABBA THE SHOW” koncertu ar daļēju oriģinālo...