Thomas Anders (ex Modern Talking) Ogres estrādē

Thomas Anders (ex Modern Talking) Ogres estrādē

Sestdien, otro reizi Latvijā, viesojās bijušais grupas „Modern Talking” dalībnieks, komponists un mūzikas ierakstu producents - Thomas Anders.


Pirms populārā vācu dziedātāja publiku iesildīja Viktors Lapčenoks un grupa „Credo”.

Untitled 31.jpg - 170.72 KB
Bet nedaudz pāri plkst. 22:00 uz skatuves parādījās Thomas Anders pavadošā grupa – bundzinieks un divi basģitāristi. Uz tūkstošiem cilvēku spiedzienu atsaucās arī pasākuma galvenais „vaininieks” – Anders.

Untitled 33.jpg - 73.44 KBTērpies melnā uzvalkā, smaidīgais Anders kāpa uz skatuves, izpildot gan visiem labi zināmās vecās dziesmas, gan arī dziesmas no sava solo albuma „This Time”, kas iznāca 2004. gadā, pēc otrreizējas „Modern Talking” izjukšanas.

Untitled 36.jpg - 126.58 KBApmēram pusotru stundu ilgā priekšnesuma laikā mākslinieks saņēma ziedus, aprunājās ar publiku, dalījās atmiņās par tiem laikiem, kad viņa un Dieter Bohlen (Modern Talking) dziesmas „ņēmušas” pirmās vietas pasaules topu čārtos.

Untitled 38.jpg - 89.74 KBNeskatoties uz lietu, kas pārsteidza nesagatavotus koncerta apmeklētājus, pasākums izvērtās par jautru un atmiņā paliekošu notikumu.

Untitled 40.jpg - 84.34 KBKlātesošo vidū bija gan gados jauni cilvēki, kas droši vien vairāk bija nākuši uz „tusiņu” – satikt draugus un iedzert alu, gan arī vecāka gada gājuma cilvēki, kas „Modern Talking” dziesmas atceras vēl no savas jaunības laikiem.

Untitled 42.jpg - 117.18 KBThomas Anders dziedāja „dzīvajā” un jāteic, ka mākslinieka skatuves pieredze tiešām ir jūtama. Šeit, protams, var „piesieties” par skaņu, taču Latvijā vēl nav bijis neviens koncerts, kur skaņa būtu bijusi visaugstākajā līmenī.

Untitled 44.jpg - 169.23 KBArī Andersa pavadošā grupas uz skatuves atdeva sevi visu un domājams, ka klātesošie to sajuta un novērtēja.

Untitled 46.jpg - 199.81 KBKoncerta izskaņā skanēja tādi hīti, kā „Brother Louie”, „China in her eyes” un “You're My Heart, You're My Soul”, kuriem, protams, skatītāji dziedāja un dejoja līdzi.

Dzirdot šīs dziesmas, protams, būtu gribējies, lai tās duetā ar Thomas Anders izpilda Dieter Bohlen, bet jāteic, ka basģitāristu izpildījumā šīs dziesmas arī skanēja tīri labi.

Untitled 48.jpg - 93.52 KBVarbūt kādreiz mums tomēr izdosies redzēt abus dziedoņus – Thomas Anders un Dieter Bohlen – kā „Modern Talking” dalībniekus šeit pat Latvijā....

Komentāri (9)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:36
Elli
Ta ir mana milaka jaunibu dienu grupa.Moden Talking.Vel šobaldien klausos vinu skanuplates
31.08.2016. plkst. 22:57
Nju, kaa bija? Pliizinjs, pieredzi!
13.08.2008. plkst. 16:30
:)
Vai tiesam nav nevienas intervijas....?
25.07.2008. plkst. 11:39
Laura
Koncerts bija izcils tā pat kā Tomass!! Ļoti gribētos, lai viņš vēl atbrauc uz Latviju koncertā!!!
11.07.2008. plkst. 21:44

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Dragrace sezona Latvijā atklāta!

Žurnāla „Forsāža” rīkotajās dragreisa sezonas atklāšanas sacensībās „Battery Drag Meeting 2008” Latvijas skatītājus priecēja gan Latvijas ātrākie braucēji, gan ātrākie no...