„LINKIN PARK” Rīgā

„LINKIN PARK” Rīgā

11. jūnijā sava jaunākā albuma „Minutes to Midnight” koncertturnejas ietvaros pirmo reizi Latvijā koncertēja roka giganti grupa „Linkin Park”.

Koncertu klātienē noskatījās vairāk nekā 10 000 apmeklētāju.


Untitled 7.jpg - 36.98 KBPlkst. 19:30 uz skatuves kāpa britu grupa „The Blackout”, kas ar savu priekšnesumu „uzlādēja” skatītājus ilgi gaidītajam „Linkin Park” koncertam.

Savukārt plkst. 20:30, kā bija plānots, uz skatuves parādījās grupas „Linkin Park” puiši (Česters Beningtons, Maiks Šinoda, Robs Burdons, Breds Delsons , Džo Hāns un Deivs „Fēnikss” Farels ) tērpušies džinsās un T – kreklos, izpildot dziesmu What I’ve Done, kas jau ar pirmajiem akordiem deva enerģijas lādiņu lielajam fanu pūlim Arēna Rīga hallē. Untitled 9.jpg - 77.61 KBGrupa visa sava priekšnesuma laikā Latvijas koncerta apmeklētājiem tiešām pierādīja, kāpēc „Linkin Park” šovus mēdz dēvēt par „enerģijas lādiņiem”. Puiši dziedāja no sirds, lēkāja uz „vella paraušanu” un priecēja skatītājus un klausītājus.

Grupa izpildīja jaunās dziesmas un visiem labi zināmās un par hītiem kļuvušās Somewhere I Belong, „Crawling”, „In The End”, „Bleed It Out”. Skanot šiem hitiem klātesošie nespēja mierīgi nosēdēt un pat nostāvēt. Untitled 12.jpg - 44.77 KBStāvvietās esošie cilvēki lēkāja, sēdvietās un VIP ložās esošie cilvēki – arī lēkāja un dziedāja līdzi, kas ir visai nepierasta parādība šāda veida pasākumos (neiet runa par stāvvietām). Principā reti jau, kuras dziesmas laikā kāds sēdēja un mierīgi vēroja koncertu, roku „mežs” bija vērojams visu koncerta laiku! Untitled 25.jpg - 47.82 KBPat sievietes ievērojamā vecumā nespēja pretoties „Linkin Park” enerģijas lādiņam un bija visai amizanti vērot, kā gados esošās kundzītes, kuras mājās gaida bērni un pat mazbērni, no sirds dzied līdzi Crawling ritmiem. Nav jau brīnums – grupa saņēmusi vairākas Grammy un MTV mūzikas balvas un ir pasaulē viena no veiksmīgākajām rokgrupām. Pelnīti tomēr tās balvas puiši saņēmuši!

Untitled 18.jpg - 68.71 KBVērojot koncertu jāsecina, ka „Linkin Park” tiešām strādāja ar pilnu atdevi, viņu uzstāšanos papildināja arī gaismu šovs, Čestera Beningtona sasvīdušais un publikā iemestais t – krekls, pēc kura pieprasījuma bija tiešām iespaidīgs, kā arī Maika Šinoda došanās pie faniem – iekšā pūlī.

Untitled 16.jpg - 50.49 KBPēc stundas „Linkin Park” skatuvi pamet un liekas jau, ka koncerts ir beidzies. Taču zāle ir „uzlādēta” un grib vēl, to pierādot ar nebeidzamiem un skaļiem svilpieniem, spiedzieniem un bļaušanu. Pēc apmēram 5 minūšu ilgām pūlēm atsaukt grupu atpakaļ, skatītājiem tas arī izdodas! Puiši atgriežas uz skatuves un izpilda dziesmas Pushing Me Away un Breaking The Habit, kur grupas dziedoņi (Česters Beningtons, Maiks Šinoda) liek aktīvi līdzdarboties arī publikai. Pēc šo dziesmu izskanēšanas, puiši vēlreiz pamet skatuvi, bet letiņiem vēl aizvien nav gana...
Untitled 20.jpg - 68.55 KBDaļa no skatītājiem jau zaudē cerības un zāli pamet, taču lielākā daļa, protams, vēl cer! „Cerība mirst pēdējā” – šie vārdi tiešām attaisnojas arī otrreiz un „Linkin Park” jau trešo reizi kāpj uz skatuves!

Tiek izpildītas vēl divas dziesmas, savu uzstāšanos noslēdzot ar enerģisko dziesmu „One Step Closer”.

Jāteic, ka 105 minūtes, kā bija iepriekš solīts, koncerts gan negāja, taču ar to enerģiju un lielajiem hitiem, kurus visiem klātesošajiem izdevās dzirdēt dzīvajā, bija pietiekoši, lai dotos turpināt vakaru kādā citā vietā vai doties mājās gatavoties nākamajai darba dienai.

Untitled 22.jpg - 53.08 KBDomājams, ka arī „Linkin Park” ar publiku bija tikpat apmierināti, cik publika ar viņiem, kas ļauj cerēt, ka šī bija pirmā, taču ne pēdējā tikšanās reize.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 18:37
sezama
ideāls koncerts bija visiem patika publikai un arii spriežot pēc komentāriem delfi tvnet un easyget...
27.06.2008. plkst. 13:08
Pati nebiju, bet kā patika? Pēc bildītēm jau interesanti!
25.06.2008. plkst. 15:16

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Satellites LV jaunie albumi pieejami digitālai lejupielādei

Pašmāju grupas “Satellites LV” abi nule kā klajā laistie studijas albumi “Bezvadu” un “Vadu” no šīs nedēļas digitālai lejupielādei pieejami mp3 servisā “Platforma.lv”....