Konkurss "Laimē skanīgus un jautrus Jāņus!" noslēdzies

Konkurss "Laimē skanīgus un jautrus Jāņus!" noslēdzies

Sveiki, Jāņubērni!

Tūdaļ, tūdaļ jau atkal klāt gada īsākā, bet reizē arī jautrākā nakts - Līgo, kad visā valstī iedzīvotāji steidz aizmirst rūpes un bēdas un nodoties nebeidzamiem prieka mirkļiem. Šajā naktī daudz tiek dziedāts, dejots, ēsts un dzerts...


Sadarbībā ar biedrību "Svētki un festivāli" izsludinām Līgo konkursiņu: pievieno šim rakstam savu Līgo/Jāņu rituālu jeb stāstu, ieteikumus, pieredzi par to kā un kur Tu parasti sagaidi Līgo svētkus: ko liec galdā, ar ko kopā pavadi šos svētkus un kādas atrakcijās piedalies.

5 interesantāko stāstu autori saņems ielūgumus 2 personām uz Līgo pasākumu "Jāņi Bauskā ar Baltajiem Lāčiem"

Īpaši Jāņu naktij Bauskas pilsdrupu estrādē top jauns koncertuzvedums – sirdij un smiekliem, kurā skatītāji varēs tikties ar iemīļotiem skatuves māksliniekiem, kārtīgi izdejoties un piedalīties dažādās Jāņiem piemērotās atrakcijās.

Koncertā piedalīsies dažādi mākslinieki - mūziķi, spēkavīri, humoristi. Apmeklētājiem - jautra un jestra ballīte garantēta!

Ielūgumus saņem:

pančo;

ligatt;

arantra

Tā kā aktivitāte saistībā ar šo konkursu bija neliela un balvas ir palikušas pāri, aicinām peietikties Jāņu bērnus un atlikušajām 4 biļetēm..

Uzvarētājus lūgums sazināties ar Diānu (28809923, diana@irlaiks.lv)

Līksmu līgošanu!Komentāri (6)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Aizdevuma piedāvājums
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 100 000 000,00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
16.11.2017. plkst. 08:49
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi {unique2aal@gmail.com}
22.09.2017. plkst. 07:37
DROSI VARIET PIETEIKTIES PIE DIANAS PA TELEFONU 28809923 ARI UZ MANIEM IELUGUMIEM, JO NESANAK DIEMZEL UZ BAUSKAS PUSITI AIZBRAUKT. JAUKI JUMS NOLIGOT!
23.06.2009. plkst. 11:10
Musdienas Janus svin daudz savadak, ka agrak, mana berniba, kad likam galvas cepures un gajam pec Januzalem, lecam par ugunskuru. Tagad Jani tadi loti komerciali kluvusi ka jau visi svetki:) Tacu domaju, ka lidz ar krizi, ari saksim palenam atgriesties pie vecajam tradicijam un nepirksim veikalos visadus "struntus", bet vairak atkal pasi pieversisies Janu gatavosanai - iesim plukt Janu zales, utt. Pagajuso gadu Janus svineju majas, Rigas rajona, bet sogad gribas kaut ko aktivaku - nesaku, ka bija slikti, dzeram alinu, spelejam futbolu un klausijamies Janu dziesmas, bet nekas nebutu pret Janiem Bauska ar Mildinu:) Noteitki ar draugiem tad ari visi kopa dotos un tad par Janu svinesanu varetu uzrakstit atspogulojumu seit.
19.06.2009. plkst. 16:16
arantra
Šajos gados svinētie Jāņi tik tiešām sirdī ir atstājuši pārsteidzošu atmiņu gammu: no svētkiem, kad to svinēšana bija liegta, līdz tiem, cik daudznacionāli tie kļuvuši šobrīd. Bērnības atmiņās palikuši kolhozu pakalnos degtie Jāņu ugunskuri ar debesīs uzvītu tumšu dūmu mākoni no dedzinātajām traktoru un mašīnu riepām un jūras malā aizdegtajām zvejnieku laivām... Atmiņās palicis Jāņu tēvu satraukums par alus gādāšanu to raudzējot pašiem vai arī pirmssvētku dienās apskrienot vai pusi Rīgas, lai savos krājumos iepirktu pāris stikla pudeles „Sencīša” vai piepildītu līdzpaņemto 3-litru burku no lielās izlejamās mucas. Tad- bērnības prieki par Rīgas Centrāltirgū tirgotajām platmaļu cepurēm un čigāniski košajiem kreppapīru ziedu vainagiem; pirmajām sārtajām dārza zemeņogām un līgotājiem kopā ar pašu sieto ķimeņu sieru pasniegtajiem pašaudzēto zemeņu groziem. Vēl, protams, arī mājas uzpošana ar bērzu meijām un sagrieztām kalmēm, kā arī reibinoši skaistā naktsvijoļu smarža... Vēlāko gadu atmiņu grozā blakus Jāņu ķimeņu sieram, alum un zāļu vainagam gozējas Raimonda Paula uzsāktie Līgo svētku koncerti bez un ar lietu, gan klātienē, gan tuvāko cilvēku lokā. Bijusi arī tālāka līgošana apskatot Melnkalni, ceļotāju pulkā baudot Latvijas līdzpaņemto Jāņu sieru un piekopjot latviešu tradīcijas. Kā iznāks šogad un nākotnē? Līksmu Jums līgošanu!
13.06.2009. plkst. 13:42

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. jūnijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Izdota “Superizlase 09” ar populārākajām 2008.gada pašmāju dziesmām!

Šī ir jau devītā izlase sērijā, kas aizsākās tālajā 2000.gadā. Superizlasē tiek apkopotas praktiski visas zīmīgākās un populārākās konkrētajā gadā Latvijā radītās dziesmas,...