Akcija "Laimē romantiskas brīvdienas jūras krastā!" ir noslēgusies

Komentāri (57) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Apsveicu uzvarētājus!
05.11.2007. plkst. 17:26
esmu vīlies :(
05.11.2007. plkst. 15:00
paldies milziigs paldies, esmu laimiga par so lielisko balvu un beidzot atpusties ar savu miloto cilveku :)
05.11.2007. plkst. 14:05
APSVEICU,APSVEICU,APSVEICU! ps:Piekrītu,ka visi,kas piedalijās bija malači! Tā tik turēt;)
04.11.2007. plkst. 21:03
nja, esmu pilnīgi PAR to,ka ja pats necentisies neviens tev laimīgus momentus nesagādās..vajag palutinat savus mīļos..vajag sagādāt romantiku ejot piemram uz restoranu un izbaudiet atmosferu, apkalpošanu, sveces, divvientulibu, nevis ieskrienot nu jau slavenaja makdonalda!tur romantikas nav! vajag katru mirkli izbaudit..to pašu iešanu vannā tik vienkārsi var padarīt neaizmirstamu, piem. salikt sveces ap vannu, ielikt Stendera ziepju bumbu, uzlikt klusu mūziku un uz paplātes vīnogas...izslegt gaismu un relaksēties....ko vēl vajag? :) palutināsim viens otru
04.11.2007. plkst. 16:40
Sveiciens vēlreiz! Izbaudīsim ar mīļumu katru mums doto dzīves mirkli,lai mēs varētu teikt,ka mums katrs mirklis ir īpašs,un mīļuma pilns.Es vados dzīvē pēc šādiem vārdiem- Dzīve ir skaistums,apbrīno to. Dzīve ir svētlaime,baudi to. Dzīve ir sapnis,vērs to par īstenību. Dzīve ir izaicinājums,stājies tam pretī. Dzīve ir spēle,spēlē to. Dzīve ir vērtība,saudzē to. Dzīve ir bagātība,taupi to. Dzīve ir mīlestība,baudi to. Dzīve ir mīkla,atmini to. Dzīve ir solījums,pildi to. Dzīve ir skumjas,pārvari tās. Dzīve ir himna,izdziedi to. Dzīve ir cīņa,ņem to vērā. Dzīve ir piedzīvojums,uzdrošinies. Dzīve ir laime,izpelnies to. Šie ir Mātes Terēzas vārdi. Lai mums visiem gaišas domas un labs prāts.Būsim laimīgi:)
04.11.2007. plkst. 11:31
paldies par jaukajiem atzinumiem, jauku Jums 6dienu:) nju ir,ir man bik talantinsh...un par romaanu seeriju noteikti apdomaashos:)
03.11.2007. plkst. 14:06
joulua
Es arī izlasīu stāstu ar lielu intersei līdz pašām beigām - skaisti:),vēlu jums lielu, lielu veiksmi un neeidzamu mīlestību:)
03.11.2007. plkst. 12:28
lasītājs
nu, anetiite, Tu gan sarakstīji.. Tev ir talants, ieteiktu padomāt, vai nesākt rakstīt mīlas romānus - tikai tam vajadzīga būs tāda pat iedvesma :) tiešām, interesantākais no stāstiem, galvenokārt savas formas dēļ, kas burtiski ar interesi lika visu izlasīt :) ceru, ka jums tādu muļķīgu strīdu turpmākajā kopdzīvē nebūs ;)
02.11.2007. plkst. 22:13
Es jau sen to esmu pelnījusi!
02.11.2007. plkst. 19:11
vai..arii man sanaaca tas stastinsh varen garsh,bet pievienot izdevaas,kaut arii shur tur ieraxtijas kaada skluudas,jebkuraa gadijuma centos un rakstiju ko sirsninja juut..
02.11.2007. plkst. 18:47
Vēl joprojām esmu uz viņu nikna, bet jūtu, ka drīz sākšu raudāt. Laikam tās runas par sieviešu vājo dabu ir patiesas. Un es sevi uzskatīju par stipru,bet nu jaaiet meklēt kabatlakatiņus... Šodien mans mīļotais, kuru vakar un aizvakar apraudāju kaa apbērētu un kā aizgājušās un nepiepildītās cerības, atnāca un lūdza man piedošanu...man pat dazkaart patiik,ka man kaads kaut ko luudz.. Es viņam prasīju, par ko īsti viņš lūdz piedošanu par to, ka izturējās drausmīgi, vai par to, ka bija iedzēris? viņš tikai smējās... Vēlāk viņš palika nopietns un man visu paskaidroja. Viņš nebija piedzēries! Viņam vienkārši bija iedotas antibiotikas ar kaut kādām trakām blakusparādībām. No sākuma es tam negribēju ticēt, bet tad viņš man parādīja pašas zāles un pamācību. Kā es priecājos par to..tas bija tik naivi,bet tajaa pashaa laikaa jautri....jo peec paaris minūtēm skanēja arii bildinājums...neticami-mums jaasaak plānot par muusu kaazaam! Tas man liek lidot!:)Un muusu kaazas mees bareetu plānot,ja paveicas tieshi shajaa romatiskajaa vietaa pie Juuras...mmm..
02.11.2007. plkst. 18:46
dēvēju jau pazuda, bet pēdējās dejas laikā, kad es jau taisījos iet prom un biju tuvu asarām, viņš pienāca man klāt un uzlūdza uz deju. Dejas laikā viņš man tik smalki atvainojās, ka es vienkārši nespēju turēties pretī viņa valdzinājumam un piedevu....laikam maza mulkiite Mēs dejojām. Viņš bija cieši piekļāvis mani sev klāt un elpoja man pakausī. Man likās, ka esmu tik atslābusi, ka varētu šajā mirklī aizmigt, tikai man bija bail, ka pamostoties es saprastu, ka tas ir bijis tikai sapnis. Arī pašlaik jūtos apmulsusi. Nezinu kāpēc, bet man ir bail no kaut kā. Bail no saistībām? Bet tās taču var pārtraukt! Bail no tā, ko domās citi? Bet tā taču ir tikai mana darīšana! Bail no tā, ka tas viss pēkšņi beigsies? Bet tā taču nebūs! Es vismaz ceru. Spēks, kur tu rodies?! Šodienu satricināja mans un mana vīrieša pirmais strīds. Par pilnīgām muļķībām, viņš man sarunāja nepiedodamas lietas un es pati nebiju labāka-atcirtu pretii cik speeju un biju visiistaaka Kruella,ragana un riktiiga maita..Līdz šai dienai nezināju, ka māku tik labi lamāties,kashkeeties un ka manii ir taads potenciāls Viss sākās ar to, ka es teicu, ka rīt netieku uz kino, jo man ir citi plāni. (un tā tiešām bija,jo man arii ir sava dziive un peksni es arii netaisos pa galvu pa kaklu taa visu mainiit!) Viņš sāka pilnā balsī aurot uz mani, ka es viņu krāpjot ar kādu citu un tikai baidoties to pateikt viņam acīs. “Mēs taču neesam saderināti!”- es iekliedzos. Viņš paskatījās uz mani un jautāja: ”Vai tev tas kaut ko mainītu?”- visai ironiskā balsī. ”Man jā, bet izskatās, ka tev nē.”- es atkliedzu un izmetos ārā pa durvīm. Nezinu kā bija patiesībā, bet tobrīd izskatījās, ka viņš ir nedaudz iedzēris. Vai arī viņam ir traģiska daba,pagātne.
02.11.2007. plkst. 18:45
un aizgāja. Bet es vēl ilgi stāvēju pie mājas durvīm...un varbūt kaadam no malas likos kaa maza mulkiite,bet taa nu reiz tas bija-es jutos kaa maza meitenīte,kurai matos ir divas lentas un kura spiedz un leekaa un apgalvo-cik es esmu liela! Vakar viņš man beidzot piezvanīja. Es tik ljoti vēlējos,ka briiziem sevi piekeeru-nu es atkal domāju par vinju....stop-man tacu ir jādara kaut kas cits! Nespēju aprakstīt to sajūtu, kas mani pārņēma izdzirdot viņa balsi. Es nespēju valdīt sajūmu, bet tomēr novaldījos....jo zināju,ka nevar parspiileet un izpaust vinjam sho manu vajpraatiigo sajusmu Negribēju likt viņam domāt, ka esmu maza muļķīte un viņa labā darīšu visu. Lai gan tā jau arī gandrīz ir....vismaz man taa skita... Man ar viņu ir randiņš rīt. Mēs iesim uz viņa drauga darba pasakumu ofisaa..un tur būšot arī dažas manas draudzenes. Interesanti kuras un kāpēc. Bet vairāk par visu mani interesē-vinsh..... Viņš ir mana prāta atslēga un reizee nepraats. Kad es runāju ar viņu es visu saprotu daudz labāk nekā tad, kad es runāju ar kādu citu. Vai man ir uzliktas rozā brilles? Šaubos, jo es kopā ar vinja labajām īpašībām redzu arī sliktās. Un arī tām piemīt savdabīgs šarms. Vakar, pēc tā pasaakuma, es vienkārši biju pārāk apmulsusi vai laimīga, lai kaut ko rakstītu. Tas bija vienkārši neizstāstāmi jauki. Ballīte notika pie mana drauga maajaa–vismaz man taa skita,ka nu jau vinsh ir mans vīrietis-biju vinju piesavinājusi-bet es to nevienam neatklāju-tikai sev,lai neliktos galīgi traka un neatbaidītu vinju....jo privatizēt vīrieti-taas ir skaistu attiecību saakums un reizee beigas.... Gandrīz visu vakaru es nosēdēju ar savām draudzenēm, kuras likās diezgan vīlušās, jo viņu puiši nepievērsa tām uzmanību....laikam vinjas nebija fascinējošas...nav ne jausmas... Arī es biju tāda, jo pirmajā brīdī mans vīrietis-kaa es vinju klusībā pie sevis dēvēju jau
02.11.2007. plkst. 18:45
Ipaša diena...saule no maakonmalinjas nedaudz pamaaj ar saviem saulstariem,bet rudens taapat liecina par savu tuvošanos... Es kādu satiku... Viņš ir iipaašs un ļoti maigs un manaa skatiijumaa gandriiz vai skiet,ka vīrieša ideāls.. … trīs gadus vecāks par mani.Viņam ir brūnas acis, ar zilganu lociņu ap zīlīti, un tumši brūni mati..kaa arii tik viirishkiigs skatiens... Vairāk par viņu neko pateikt nevaru. Ja nu vienīgi vārdu. Arī tas ir lielisks... Skanīgs un īpašs.Mēs visu vakaru pavadījām kopā. Šķiet, ka arī es viņam patīku, jo kad mēs nonācām pie manām mājām viņš saņēma manas rokas un teica: ” vai mēs varētu rīt vai parīt kaut kur aiziet? ” Es ,man likās, ka izkusīšu. Sirsniņa daudziijaas un likaas viss tik romantikas piesātināts...pat ja es gribēju tam visam noticeet un varbūt man likaas kaa pasaka,taa tomeer bija patiesiiba... Viņam ir tik maiga un melodiska balss. Kad es domāju par viņu, es šķiet vairs neko nejūtu. Vai tā būtu mīlestība? Nezinu. Vismaz reizi mūžā es gribētu iemīlēties....taa pa istam,nevis uz paaris minūtēm.. Vakars izdevās lielisks. Ja nu man ir jāiemīlas, tad shis viirietis nu reiz ir tas īstais. Mēs aizgājām uz Forum cinema un pēc tam iegājām picērijā. Tas bija lieliski! Mēs smējāmies par visiem un paši par sevi...eedaam picu un baudījām saldējumam kokteiļus.. Mums ir līdzīgas intereses, patīk vienādas grāmatas, klausāmies vienādu mūziku. Tiešām ir tāda sajūta, ka vinsh ir radīts tikai priekš manis. Arī šoreiz viņš mani pavadīja līdz mājām... Tikai šoreiz viņš mani noskūpstīja.... Tas bija fantastiski. Mans pirmais skūpsts izdevās tāds, ka es to atcerēšos visu mūžu. Es it kā lidoju. Vismaz man bija tāda sajūta. Es jutos kā mēmajā filmā, kurā esmu galvenā varone. Mūsu acis sastapās un es atkal ievēroju zilgano lociņu ap viņa acs zīlīti. Tad viņš vienkārši pateica, ka man piezvanīs un aiz
02.11.2007. plkst. 18:44
tad nu es arii noleemu jaukajiem stastinjiem pievienot saveejo..
02.11.2007. plkst. 18:39
Stāsti tik tiešām skaisti kaut nu mums ik vienam kaut reiz mūžā nāktos ,ko tik skaistu piedzīvot!Romaņķika!!!
02.11.2007. plkst. 10:58
Brinišķīgi stāsti...
02.11.2007. plkst. 09:46
arprac, tik daudz jalasa!
02.11.2007. plkst. 07:11
samoe romanticheskoe mgnovenie, pervij pocelui edinstvennij i bozhestvennij,kotorij proizoshel v moej zhizni bolee chem dvadcaty let spustja posle razluki s ljubimim chelovekom, k kotoromu pervaja ljubovj sluchilasj v junoshestve i bila platonicheskoi, samoj svetloi i boljshoi v zhizni.
01.11.2007. plkst. 22:33

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Aisha startē ar jaunu dziesmu pustumsā…

Šonedēļ radiostacijās nonāks dziedātājas Aishas jaunais radio singls “Dziesma pustumsā”....