Akcija "IrLaiks.lv apmaksā 2 vietīgu numuriņu ar skatu uz Daugavu - MEIDROPĀ!" ir noslēgusies

Komentāri (90) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
sigule> Tev viss vēl priekšā!!!
03.10.2007. plkst. 21:26
Ļoti gribējās bet tā pat apsveicu uzvarētāju!
02.10.2007. plkst. 15:46
tas priecē!
02.10.2007. plkst. 11:25
IrLaiks.lv
penelopemillere, tuvākajā laikā meklēšana tiks būtiski uzlabota, kā arī ieviesti daudzi citi patīkami un ērti jaunumi :)
02.10.2007. plkst. 11:01
es te gribu paturpināt šo diskusiju ar ieteikumu. Vajadzētu pārskatīt Jūsu meklētāja efektivitāti. Tas ir galīgi sviestains, jo pats savā lapā neko neatrod. Es vēl saprastu, ja nemāk atrast nepilnīgu nosaukumu, bet tas nejēdz atrast precīzu nosaukumu. Kaut 100 punkti zinu, ka tāds raksts ir bijis. Un nākas lieki tērēt laiku un pa visām izklaides sadaļām to meklēt.
02.10.2007. plkst. 10:35
IrLaiks.lv
gunta, vēlreiz paldies par ieteikumiem, ņemsim tos vērā turpmāk maksimāli precīzi definējot akcijas noteikumus! Un nepārprotiet, iepriekšējais komentārs no mūsu puses tiešām nebija domāts kā pārmetums par neattapību :) Dažkārt, pieļauju, arī Jūsu darba sfērā mēdz būt lietas, kas Jums šķiet absolūti skaidras un saprotamas, bet kādam citam gluži otrādi - šķiet, ka nav sniegta pietiekoši precīza informācija. Tāpēc arī mums ir svarīgs lasītāju viedoklis, lai portāls būtu lasītājam draudzīgs :)
01.10.2007. plkst. 17:21
Paldies par atbildi. Tomēr ieteikums sekos - lai projekts būtu veiksmīgs, nevis lapas veidotājam ir jānorāda uz lapas apmeklētāja neattapību/nesapratni (kā jūs to darāt ar savu pēdējo komentāru, kas nudien vienīgais, ko dara ir - norāda man kāda es dumja un neattapīga, ka neko nesaprotu un neko nemāku atrast;), bet gan jādara viss, lai šādas situācijas (ka apmeklētājs var kaut ko pārprast) nerastos. Un par balvu vinnēšanu ar var paskatīties dažādi - lai kāds no malas gribētu portālā kaut ko ieguldīt, ir kaut kas jādod pretī, neviens par skaistām acīm jums neko nedos, piedodiet, bet tik daudz arī par (cerams, legālā veidā) kopētiem (vai vismaz lieliem iedvesmas avotiem) ārzemju rakstiem jums nedos. Jums taču arī noteikti algu maksā ;) Konkursa balvas ir šāda veida alga un motivācija. Protams, var jau redzēt atšķirību starp komentāriem tikai balvas dēļ un komentāriem, pie kuriem ir piedomāts. Bet "izkāpt" ārpus noteikumiem nav smuki, lai arī kāda cēla doma jums apakšā.
01.10.2007. plkst. 17:11
IrLaiks.lv
gunta, personīgā pieredze ir tas pats komentārs, tikai tur ir iespējams vēl izteikt savu vērtējumu, piemēram, par cenām vai apkalpošanu. Receptes vienkārši tiek uzskatīts kā pluss gadījumā, ja ir grūti izšķirties par uzvarētāju (kā tas bija Meidropa akcijā), šis faktors liecina par lojālu klientu (šai gadījumā lasītāju) un nosver svaru kausus par labu šādam lasītājam, kas, iespējams, aktīvi darbojas nevis tāpēc, lai vinnētu konkrētu balvu, bet gan patiešām ir ieinteresēts dot savu ieguldījumu portāla pilnveidošanā; Par termiņu - visas akcijas IrLaiks.lv vienmēr norit no pirmdienas līdz svētdienai - uzvarētāji tiek paziņoti svētdienas vakarā. Šo ņemsim vērā un rakstā ieliksim precīzus datumus; Par nonākšanu no reklāmas banera portālā - akcijas rakstu atrast tiešām nav grūti - tas vienmēr ir izklaides sadaļas pašā augšā, kā arī visās sadaļās uz rakstu aizved centrālais baneris.
01.10.2007. plkst. 16:57
Paldies par ātro atbildi, bet nu gan sagribējās pakasīties ;) Kur, lūdzu, konkursa noteikumos bija vārdi par "pievieno savu pieredzi, receptes un tamlīdzīgi iesaistās portāla veidošanā"? Bija tikai par komentāriem! Šī raksta sākumā komentēju, ka patiešām patīkami, ka portāla veidotāji rūpējas par saviem apmeklētājiem. Diemžēl tagad sāk šķist, ka portāla veidotāji māna savus apmeklētājus. Nepārmetu, vienkārši norādu. Tāpat arī nav skaidrs konkursa norises ilgums. Ziņas par jaunu konkursu jūs jau ieliekat svētdienā, nav īsti saprotams, kad tad beidzas iepriekšējais un sākas jaunais konkurss. Katrā ziņā novēlu uzkrāt pieredzi tieši interneta projektu veidošanā, jo jebkādu ziņu dzēšana nav laba prakse, tāpat arī daudz citu šeit pamanāmu sīkumu. Nu kaut vai tā, ka draugiem.lv ievietotais banneris ar tekstu par konkursu aizved uz sākumlapu, kur bieži vien nav ne vārda par pašu konkursu (šeit izmantojam Google, lai noskaidrotu, kas ir "landing page"). Kas rezultātā notiek? Lietotājs apjūk un jūs zaudējat jaunu apmeklētāju. Bet tas tā īsumā, lai veicas.
01.10.2007. plkst. 16:46
IrLaiks.lv
Paldies par Jūsu viedokli - tas tiešām mums, portāla redakcijai, ir ļoti svarīgs! Par uzvarētāju - nosakot uzvarētāju, tika ņemta vērā gan komentāru regularitāte, atbilstība tēmai, kā arī tas, vai lasītājs pievieno savu pieredzi, receptes un tamlīdzīgi iesaistās portāla veidošanā. Ņemot vērā šos kritērijus, tika izvēlēts uzvarētājs. Par rakstu dzēšanu - šie ir akcijas raksti, kuri ir saistoši konkrētā laika posmā, pēc kura IrLaiks.lv parasti piedāvā jaunu akciju. Tā kā portāls ir informatīvs, un tajā atrodama tikai aktuālā informācija, šādiem veco akciju rakstiem nav praktiskas nozīmes krāties arhīvos. Vēlreiz paldies, ka aktīvi piedalieties portāla veidošanā un diskusijā, kā to padarīt interesantāku!
01.10.2007. plkst. 16:37
Piekrītu penelopemillere, iespējams piekrītu arī vigato ;) Visvairāk gan žēl, ka šie konkursu raksti tūlīt drīz tiks dzēsti (pilnīgi nesaprotamu iemeslu dēļ, manuprāt, varen jocīga prakse), tā kā visi ieteikumi/jautājumi/sūdzības tā pavisam veikli pazudīs ;) Katrā ziņā apsveicu uzvarētāju un novēlu portāla redaktoriem ieklausīties komentētājos un mācīties no dzirdētā.
01.10.2007. plkst. 16:05
to Emīls> man pilnīgi pietiek, ka pateiktu tikai niku. Iepriekšējās reizes vēl nosauca vārdus, bet niku blakus nerakstīja, tas vēl bija tā, tā... Man liekas, ka tieši tāpēc arī pastāv reģistrēšanās ar lietotājvārdiem, nevis personas kodu!
01.10.2007. plkst. 14:19
Emīls
Man jāsaka kā Emīlam no filmas "Emīla nedarbi," kad viņam neļāva dzert cukurūdeni: Kad man ir nauda es nedrīkstu dzert, kad man nav naudas es nevaru dzert. Kad tad es drīkstēšu dzert ? Tāpat ir ar penelopemilleres komentāriem.Kad sauc vārdus ir slikti, kad nesauc vārdus atkal slikti, ko tad irlaikam īsti darīt! Varbūt ļausim viņiem to izlemt pašiem....
01.10.2007. plkst. 14:05
jautājums kādam no irlaiks.lv redaktoriem: nafig Jums tik dikti patīk tos uzvarētājus saukt īstajos vārdos? Varbūt kāds nemaz negrib, lai citi uzzina, ka piem. Astrīdai Kociņai ir niks - Sāramāra!
01.10.2007. plkst. 13:56
Paldies liels par brīnumaino pārsteigumu!;) Patiešām negaidīju!
01.10.2007. plkst. 09:10
nu ,pēc lasītā nelikās vis ,ka mūsu ladysany bija visaktīvākā portāla komentētāja , kā tur ir irlaiks ar to taisnības izjūtu ???
01.10.2007. plkst. 08:30
ĻOTI VĒLOS LAIMĒT,JĀPIEDALĀS,JA NU BREIDZOT UZSMAIDA VEIKSME!!
30.09.2007. plkst. 17:27
Lita777-sapņi mēdz piepildīties;)
30.09.2007. plkst. 17:03
divatā pie Daugavas......vai nav jauki.....?bet laikam sapnis?
30.09.2007. plkst. 16:38
Cerībai ir jābūt vienmēr,Jasmine!:)
30.09.2007. plkst. 16:30

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Akcija "Laimē biļetes uz DJ Sash koncertu!" noslēgusies

Jau 15. augustā Ogres estrādē nakts ar lielisku dīdžeju piedalīšanos – DJ SASH! (Vācija), DJ Norsky (Latvija), DJ Rise (Latvija). Nakts ne vien ar lieliskiem dīdžejiem, bet arī...