Akcija"Dāvanu karte Ls 50 vērtībā vai biznesa pusdienas diviem restorānā "Gutenbergs" noslēgusies

Komentāri (40) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Isabella Charlotte
Vai jums ir nepieciešama steidzama tukša ATM CARD, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības, un es tikai vēlos pateikt pasaulei savu pieredzi ar visiem. es atklāju hakeru puisis, ko sauc par Kristu. viņš ir patiešām labs, ko viņš dara, es jautāju par BLANK ATM CARD. ja tas darbojas vai pat pastāv, tad es to izmēģināju un lūdzu karti un piekrītu viņu noteikumiem un nosacījumiem. trīs dienas vēlāk es saņēmu savu karti un mēģināju to ar tuvāko ATM mašīnu, kas atrodas man tuvu, manā lielākajā pārsteigumā tā strādāja kā maģija. es varēju atsaukt līdz pat $ 5000. Tas bija neticami un laimīgākā manas dzīves diena. nav ATM MAŠĪNU, jo tas nav iespējams, jo tas ir ieprogrammēts ar dažādiem rīkiem un programmatūru. es tikai jutu, ka tas varētu palīdzēt tiem no mums, kam nepieciešama finanšu stabilitāte. Karte patiešām maina manu dzīvi. ja vēlaties sazināties ar viņiem, ŠEIT ir e-pasts: blankatm156@gmail.com
13.07.2019. plkst. 15:00
Traci Elam
Hello I am here to let the universal know the goodness of Miles Dugan in my business life, he was the only one who could helped me out by offering me a business loan when my business was almost falling apart even my bank decline my request so i decided to go online where i found this genius service by Mr. Miles Dugan and i thank God everything worked out successfully and also helped some of my friends in business also and their service was very wonderful. Miles Dugan lend money to borrowers nationwide and a few other countries overseas and also offer all kinds of legitimate loans such as real estate loans, business loans, personal loans, debt consolidation loans etc at an affordable interest rate of 3% with no prepayment penalty. If you have any deal that needs funding, if there is, then do not hesitate to contact with more details so you can discuss and arrange on how to get your deal funded. Any serious individual or company interested in this wonderful service, feel free to reach out to this firm directly with the contact details; milesduganllc@gmail.com Traci Elam.
27.02.2018. plkst. 09:29
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:46
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi {unique2aal@gmail.com}
22.09.2017. plkst. 07:38
Man arī ātrāk gribaz zināt... Un tās pareizās atbildes sevišķi!
16.12.2008. plkst. 20:01
Kad būs rezultāti? Nevaru sagaidīt...;)
16.12.2008. plkst. 19:06
aga...un pareizās atbildes zināt ar interesanti! sevišķi uz pēdējo jautājumu :)
16.12.2008. plkst. 17:01
Mmmmmmmmm!!! Gaidām rezultātus!!! :)))
16.12.2008. plkst. 15:34
Restorāna izvēlē man noteicošais ir apkalpošanas kvalitāte, jo izvēloties dārgāko restorānu, esmu gatava uz apaļiem cipariem un zinu cenas iepriekš-tam domāti modernie esošie sakari. Tātad es vēlos gūt gandarījumu par pasākumu kopumā, jo arī gards ēdiens ne vienmēr garantē labu noskaņojumu, jo to garastāvokli ietekmē arī viesmīļa attieksme, konkrētā restorāna galda piederumu tīrība utml.. Ir nācies savulaik būt vienā no dārgākajiem restorāniem Latvijā, vakariņas divatā, cenas mūs neizbrīnīja, tās tika "izpētītas", jo mums bija dāvanu karte, taču mūsu omu sabojāja nekvalitatīva personāla attieksme, diemžēl. Protams, arī ēdiena kvalitātei ir liela loma tādā pasākumā. Šie divi kritēriji ir gana būtiski. Un ja mums tomēr trāpīsies nekvalitatīvs ēdiens, tad "pats labākais" viesmīlis spēs šo radušos nesmukumu pārvērst tādā veidā, ka klienti paliks apmierināti ar citu piedāvāto risinājumu!
15.12.2008. plkst. 16:18
Tas patieshaam ir interesanti...bet es tikai priecaajos!:) Strausakaaja, domaaju, ka tavs rakstinjsh arii ir forsh! Lai tev veicas!;)
14.12.2008. plkst. 18:52
Kur tad Nefertitei tik daudz punktiņu, bet pārējiem nekā? Hmm, interesanti, interesanti...citiem pat mīnusi...!!!
14.12.2008. plkst. 15:25
Restorāna izvēlē man svarīgākais ir tas, ko tajā brīdī vēlās sirds. T.i., kādu atmosfēru baudīt. Ļoti svarīgi, lai restorānā būtu piedomāts par detaļām. Veidots ar kādu dziļāku domu, vēsturi... Tad nākamais jau ir ģeogrāfiskais novietojums, kur restorāns atrodas(lai tiešām nav tā, ka restorāns izvēlēts, bet nokļūt turp, atpakaļ nav iespējams, jo pārāk tālu). Nu, cenas ar nav mazsvarīgas... Bet dodoties uz restorānu jau jārēķinās, ka ar dažiem latiem vien "cauri netiksi" :) Patiesībā nauda te nav noteicošais. Galvenais ir atmosfēra (t.s., arī laba apkalpošana) un labi pavadītais laiks. Un ja tas ir izdevies, tad iztērētais nešķiet tik būtisks.
14.12.2008. plkst. 00:25
1.kārt- atrašanās vieta Tas tāpēc, ka man, piemēram, ir tiešām slikums doties vai braukt uz tālāku vietu, lai arī tur,iespējams, ir laba virtuve... 2.kārt- Interjērs Svarīgs tas ir tāpēc, ka iešana uz restorānu manā gadījumā ir ekstra un svētku iemesls. Tāpēc izvēlos vietas ar labu interjēru un jauku apkalpošanu. 3.kārt- Cenas Nav jau noslēpums, ka daudzi uz šo lietu skatamies...:) Cena ir būtiska, bet ir jauki atrast vietas, kur var gardi jo gardi paēst par saprātīgu cenu!
13.12.2008. plkst. 19:08
Manējā restorāna izvēle tāpat būs atkarīga no viņa apciemojuma mērķa. Kad restorānu es apmeklēju ar ģimeni ir svariiga cepešbļodu vērtība (vidējs aizvešanas čeks) ja es eju : • uz restorānu ar draugiem mani interesēs spirtu dzērienu plaša izvēle • Romantiskas vakariņas ir aizvešanas prestižums • Lietu tikšanās (biznes-lanch) ir apkalpošanas kvalitāte Ja man ir liels svētku notikums dzīvē es pievēršu uzmanību uz restorāna izmēriem, svarīgi- autonovietošanas esamība blakus restorānam, viesu apkalpošanas veids (oficiantu apkalpošana, pašapkalpošanās un pr.)
12.12.2008. plkst. 15:45
Uz restorānu parasti dodos plānoti, tādēļ jau laicīgi sāku izvērtēt, ko vēlos. Pirmais un svarīgakais izvēlē ir atkarīgs no iemesla, kādēl plānoju doties uz restorānu. Iespējams, ka esmu noilgojusies pēc patiesi garšīgas maltītas un, tad man primārais būs ēdienkarte. Ja tas ir kādam romantiskam vakaram par godu, tad galvenais būs interjers. Tomēr vienmēr tiek vilkta paralēla un cenu atbilstība vietai!
12.12.2008. plkst. 14:38
Pirmkārt,restorānu izvēlos pēc tā, ko vēlos apēst - kaut ko no ķīniešu virtuves, steiku vai varbūt itāļu desertu. Nākamais kritērijs - cenas. Mēneša sākumā varu atļauties dārgāku restorānu, bet mēneša beigās - protams, izvēlos nedaudz lētāku. Svarīgs faktors ir arī restorāna interjers, apkalpojošais personāls un trokšņu līmenis - nepatīk skaļa mūzika ēdot.
12.12.2008. plkst. 11:31
inese
Es restorānu izvēlos pēc garstāvokļa,patīk mājīgas vietas,kur ir kvalitatīvs ēdiens un laba apkalpošana!!!
12.12.2008. plkst. 11:30
Pie restorāna apciemojuma man svarīgi bez kopējiem tādi kā: cepešbļodas vērtība virtuves īpatnības, vidējs aizvešanas čeks attālinājums no mājas. Vēl tādi,ari loti svarigi- Pirmkaart: Apkalpošanas kvalitāte (apkalpošanas ātrums, personāla uzruna ar viesiem, galda servējums un pr.); Apmeklētāju kontingents (esamība vienkārši pieklājīgas publikas un pr.) Otrkaart:Trokšņa līmenis ir telpā (mūzikas skaļuma līmenis, troksnis no āra, troksnis no restorāna virtuves) Vēl mani var interesē: Interjers,restorāna izmērs,telpas ventilācijas labas sistēmas esamība,ja buus liela svinēšana.
12.12.2008. plkst. 02:30
ess izveelos restoraanu peec atrashanas vietas:0 ja mees esam Juurmala, mees nebrauksim uz restoraanu uz Riigu:) peec tam iet izveeles klaasts, atmosfeera un cenu liimenis:)
11.12.2008. plkst. 18:59
Es restorānu izvēlos pēc garstāvokļa, patīk mājīgas vietas, kur var netraucēti pavadīt laiku, ar laipniem viesmīļiem, protams ir svarīga arī cena, lai tā būtu atbilstoša piedāvātajam ēdienu klāstam un apkalpošanas kvalitātei.
11.12.2008. plkst. 18:25

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pienesums Eiropas kultūras galvaspilsētai Viļņai

Šī gada Eiropas kultūras galvaspilsētā Viļņā, noslēdzot vienu no nozīmīgākajiem Lietuvas tūkstošgades programmas projektiem, 20.jūnijā notiks svinīga Nacionālās mākslas galerijas...