Akcija "Dodies pārgājienā ar lamu vai izmēģini segveju - Bezmaksas!" noslēgusies

Komentāri (8) Augošā secībā

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Sveicu laimiigos!
10.08.2008. plkst. 10:07
Apsveicu!
07.08.2008. plkst. 11:27
tie lamveidīgie zvēriņi izskatās smieklīgi!
15.07.2008. plkst. 09:01
Jā, dīvaini nebija nekādas kartiņas, nekā. Tikai uz e-pastu uzrakstīts, ka esmu vinnējusi un Zaķīšu saimnieku telefons, kur sazvanīties. Jā, Vienkoču parku izlaidām, jo tas lietus... un arī visādu citādu iemeslu dēļ maršuts mainījās.
14.07.2008. plkst. 18:40
jā kamieli gan gribētos redzēt,un pasēdēt viņa mugurā :D
14.07.2008. plkst. 17:29
"Zaķīšos saimnieks par šādu IRLAIKS rīkoto akciju bija aizmirsis" - :DDDDDDDDDDDD Tev neatsūtīja nekādas ieejas kartiņas? Bet tik vai tā saimnieks ir dīvains. Un to Vienkoču parku jūs izlaidāt?
14.07.2008. plkst. 16:35
Tālāk braucām uz Cēsīm, uz Cēsu pili... ļoti skaisti. Laiks bija labs, spēdēja saule, bijām noguruši un sākām jau meklēt telts vietu. Tādu atradām (nepateikšu kur)Raiskumā. Palikāmm pa nakti, no rīta piecēlāmies no tā, ka telts laida cauri ūdeni, bija sācies lietus. Lija ilgi... līdz kādiem 11.00 rītā. Bet tas mūsu garastāvokli nesabojāja, braucām tālāk uz MOres kaujas muzeju. Veelāk jau parādījas saule un laiks bija karsts + 30. Kaujas muzejā stāstījums par kara laikiem Morē bija ļoti interesants un studentiem maksāja tikai 0,50 Ls :) Tālāk braucām uz Briežu dārziem, bet maksāt 2,- ls , lai dzīvniekus redzētu no tāluma, vai 8,- ls, no tuvuma negribējām. Jo netālu no Lubānas arī ir briežu daarzi, kur pa 2,- ls var tos paglaudīt, samīļot, pabarot un gida pavadībā visu ko par viņiem uzzināt. Uz turieni tad arī citreiz aizbrauksim. Un pēdēdais maršuts Salmiņi. Dažādu šķirņu putni, vistas, baloži, fazāni vnk skaisti. Bija arī pundurķengurs, strausi, punduraitiņa un poniji... Tas arī viss, liekas, ka maz, bet šīs divas dienas bija ļooti labi pavadītas un daudz kas arī apskatīts...
14.07.2008. plkst. 15:24
Šoreiz uz jautājumiem neatbildēšu, jo Cēsīs tikko bijām, lai tas prieks paliek citiem. BET savu ceļojuma stštu pievienošu gan. Vispirm jau tiem, kas gribēja kaut ko uzzināt par "ZAĶĪŠIEM", nesen vinnēju konkursā un tiku uz turieni. Pateicoties šim konkursam ceļojums uz Cēsu pusi izvērtās divdieniekā ar teltīm. Mūsu maršuts bija Zaķīši, Augšlīgatne uz Vienkoču parku tālāk uz Līgatnes telšu vietu. Nākošajā dienā uz Mores kaujas muzeju, mini Zoo Salmiņi un briežu dārzu. Tomēr maršuts izvērtās citādāks. Zaķīšos saimnieks par šādu IRLAIKS rīkoto akciju bija aizmirsis, tomēr mums četriem cilvēkiem viss bija bezmaksas. Attieksme bija laipna un tās runas, ka saimieks izturas rupji nav patiesas, jo viņam tiešām ir ļoti daudz darba, nav laika skriet katram cilvēkam pakaļ, šī nodarbošanās ir viņa vaļasprieks, nevis bizness un uz to viņš nekādi arī nepelna. Arī tas, ka cilvēki ir dažādi un citi atnāk tikai izkašķēties. Trusīši bija superīgi, paši rāpās klēpi :) Izbraukājām ar zirdziņu, apskatījām cālēnus, pīlēnus, kaziņas... bija ļoti patīkami, bet kā citur lasīju, ka tur var visu dienu pavadīt. Nu nav tā, maksimums 2 stundas, vairāk tur darīt nav ko.
14.07.2008. plkst. 15:15

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2018. gada 22. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Grupa “PussyCat Dolls” izdod jaunu albumu

No 29.septembra Latvijā pieejams “Universal Music” izdotais amerikāņu popgrupas “PussyCat Dolls” otrais studijas albums “Doll Domination”.
...