Akcija Laimē BEZ MAKSAS braucienu ar KARTINGU no MOTORSPRINT beigusies!!!!

Akcija Laimē BEZ MAKSAS braucienu ar KARTINGU no MOTORSPRINT beigusies!!!!

Portāls IrLaiks.lv ir atvērts lasītājiem nedaudz vairāk kā 2 mēnešus, informējot apmeklētājus par vislabākajām iespējām pavadīt brīvo laiku - ceļojot, atpūšoties, sportojot, skatoties kino vai izvēloties, kur ieturēt maltīti.

Atskatoties uz jūlija rezultātiem, esam patiesi priecīgi, ka portālu IrLaiks.lv ir apmeklējuši vairāk kā 26'000 unikālo apmeklētāju, bet kopējais apmeklējumu skaits pārsniedz 60'000, piereģistrējušies portālā ir jau teju 4'000 lietotāju - šie skaitļi uzskatāmi parāda, ka šāds portāls ir nepieciešams un dod mums papildus sparu attīstoties un sniedzot visplašāko informāciju par izklaides un atpūtas iespējām.


Protams, neesam aizmirsuši motivēt portāla apmeklētājus ar dažādām balvām, kas ļauj izbaudīt dažādas atrakcijas, tādējādi paplašinot savu redzējumu un dažādojot piedzīvoto emociju gammu!

Laika posmā no 6. līdz 12. augustam IrLaiks.lv sadarbībā ar Motorsprint piedāvā iespēju sajusties kā F1 pilotam un traukties Biķernieku trasē ar kartingu - kā zināms daudzi slaveni autosportisti, tai skaitā slavenais Mihaēls Šūmahers, savas sportista gaitas sāka kartingu trasē - nu arī jums ir tāda iespēja!

Šonedēļ 14 veiksmīgākie un cītīgākie IrLaiks.lv apmeklētāji bez maksas gūs iespēju izbaudīt paātrinājumu un centrbēdzes spēku Biķernieku trases virāžās, traucoties ar Motorsprint kartingiem! Savukārt viens no portāla apmeklētājiem saņems nedēļas galveno balvu - iespēju doties trasē ar īstu sporta auto un sporta pilotu, kas sniegs visplašāko izjūtu gammu, klātienē izbaudot ātruma, sānslīdes un fizikas likumu radīto adrenalīnu - par to vēl ilgi stāstīsiet draugiem!

Vai esat gatavi uzdevumam? 3, 2, 1... STARTS!!!!

Lai laimētu bezmaksas braucienu ar kartingu, Tev ir 3 veidi, kā to izdarīt:

1. Jākļūst par reģistrētu portāla IrLaiks.lv lietotāju, aizpildot reģistrācijas anketu - dāvanu karti iegūs nedēļas 50., 100., 150. un 200. reģistrētais lietotājs;

2. Jāpievieno savam profilam foto - to var izdarīt gan jauns lietotājs, aizpildot reģistrācijas anketu, gan jau esošs lietotājs, mainot lietotāja informāciju - dāvanu karti iegūs nedēļas 20., 40., 60. un 80. lietotājs, kas savam profilam pievienos foto;

3. Jākomentē portāla IrLaiks.lv raksti - izsaki viedokli un savu personīgo pieredzi, komentējot portāla IrLaiks.lv rakstus, un dāvanu karti saņems 6 aktīvākie IrLaiks.lv rakstu komentētāji!

Savukārt Nedēļas Lielo Balvu - braucienu sporta auto ar profesionālu pilotu pie stūres iegūs asprātīgāko un trāpīgāko komentāru autors!

F1 pilota lomā Biķernieku sporta kompleksā iejutīsies:

Andris Lenmanis

Zane Gustava

Helmuts Zass

Evita Neilande

Mareks Gureckis

Ģirts Heinsbergs

Andrejs Dmitrijevs

Guntars Siliņš

Inese Akmeņlauka

Janīna Bružāne

Zigmārs Strods

Māris Mitlers

Elīna Pavlovska

Penelope Millere

Bet tas vēl nav viss... līdzās pieredzējušam autobraucējam īstā sacensību mašīnā (treniņu laikā) vizināsies....Ilona Bumbiere

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies VISIEM, VISIEM par piedalīšanos akcijā!

Laimīgos uzvarētājus lūdzam sazināties ar Diānu - 28809923, diana@irlaiks.lv, lai vienotos par balvu saņemšanu

Komentāri (35)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Sveiciens visiem uzvareetaajiem. Paldies irLaiks, ka to ir tik daudz! Lai visiem veicas arii turpmaak!!!
13.08.2007. plkst. 11:16
Es ieliku forumā ziņu!Visi uz forumu!
12.08.2007. plkst. 21:16
Mjā, žēl ka es nākamnedēļ netieku, bet nu nekad jau nebūs tā, ka visi tiks :) Varbūt tiešām būtu vērts uztaisīt postu forumā un tad tur visi varētu arī pieteikties :) P.S. Organizētājam gan iesaku iepriekš uzzvanīt uz MOTORSPRINTU un pārliecināties, ka ir brīvs un nav neviens rezervējis trasi uz visu dienu :D
12.08.2007. plkst. 20:48
sabin4ik
es par: nakamais viikends varetu deret. varbut tepat forumaa jaieliek zinja un tie, kas velas braukt,lai pierakstas?
12.08.2007. plkst. 19:06
Ideja tiešām nav peļama...kad un kur tiekamies???Varbūt uz nākamo weekendu uzrīkojam tādu tusiņu?
12.08.2007. plkst. 18:41

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Soloģitāristu duelis klubā "Rock’n’Riga"16.jūlijā Rock’n’Riga aicina uz otro soloģitāristu dueli. Šī dueļa
dalībnieki ir: Arians Seviško, kurš stāsies pretim Paulam Ruško, bet otrajā
pārī spēkiem mērosies Jānis...