Akcija "Laimē ūdens atrakcijas no Ūdens sporta centra "Stūris"" noslēgusies!

Akcija "Laimē ūdens atrakcijas no Ūdens sporta centra "Stūris"" noslēgusies!

Informatīvais izklaides portāls IrLaiks.lv turpina iepriecināt savus lasītājus gan ar aktuālu un interesantu informāciju par izklaides vietām, aktīvo atpūtu, ceļojumiem, receptēm un kino, kā arī piedāvājam laimēt dažādas vasarīgas balvas!


Kamēr Latvijā ir vasara, IrLaiks.lv piedāvā bez maksas izbaudīt ūdens izklaides, ļaujoties neaprakstāmajām sajūtām, ko sniedz slēpošana pa ūdens virsmu!

Laika posmā no 23. līdz 29.jūlijam portāla IrLaiks.lv lasītājiem ir iespēja laimēt bezmaksas braucienu ar ūdens slēpēm 10 minūšu garumā no Ūdens sporta centra "Stūris", kas atrodas Jūrmalā.

Tiem, kas nemāk vai nav nekad braukuši ar ūdens slēpēm, tiks veikta arī bezmaksas apmācība! Savukārt, ja slēpot pa ūdeni jau māki, droši vien zini, ka 10 minūtes ir pietiekoši ilgs laiks, lai izbaudītu šīs atrakcijas sniegtās sajūtas!

Šonedēļ 7 veiksmīgākie un cītīgākie portāla IrLaiks.lv lasītāji laimēs dāvanu kartes, katrs 10LVL vērtībā no Ūdens sporta centra "Stūris"!

Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši:

Lai iegūtu dāvanu karti 10LVL vērtībā no Ūdens sporta centra "Stūris" Tev ir 3 veidi, kā to izdarīt:

1. Jākļūst par reģistrētu portāla IrLaiks.lv lietotāju, aizpildot reģistrācijas anketu - dāvanu karti iegūs nedēļas 100 un 300. reģistrētais lietotājs;

2. Jāpievieno savam profilam foto - to var izdarīt gan jauns lietotājs, aizpildot reģistrācijas anketu, gan jau esošs lietotājs, mainot lietotāja informāciju - dāvanu karti iegūs nedēļas 30. un 50. lietotājs, kas savam profilam pievienos foto;

3. Jākomentē portāla IrLaiks.lv raksti - izsaki viedokli un savu personīgo pieredzi, komentējot portāla IrLaiks.lv rakstus, un dāvanu karti saņems 3 aktīvākie IrLaiks.lv rakstu komentētāji!

Vienkārši, vai ne?!

Lūdzam gan ievērot sekojošus nosacījumus:

  • Pie reģistrācijas lūdzam norādīt precīzu kontaktinformāciju, jo pretējā gadījumā Jūsu laimētā balva tiks nākamajam reģistrētajam lietotājam.
  • Komentējot rakstus centieties rakstīt savu viedokli par attiecīgā raksta tēmu!
  • Aktīvāko komentētāju izvēlēsies IrLaiks.lv ekspertu kolēģija! Laimējušie komentāru autori tiks noteikti tikai starp reģistrētiem lietotājiem, tāpēc, rakstot komentāru, pārliecinieties, vai esat ienācis kā reģistrēts lietotājs.
  • Foto vari likt gan savu pašportretu, gan mīļoto mājdzīvnieku, savu automašīnu vai tamlīdzīgas bildes, bet ņem vērā, ka foto fails nedrīkst būt apjomīgāks par 100kB un tam jāatbilst morāles un pieklājības vispārpieņemtajām normām. Foto, kas neatbilst šīm prasībām vai saturēs erotiskus materiālus, tiks dzēstas.

Laimētāju vārdi tiks publicēti IrLaiks.lv!

Vēlam veiksmi un sekojiet līdzi informācijai!

Ja Jums ir laiks, ienāciet IrLaiks.lv un uzziniet, kā brīvo laiku pavadīt vislabāk!

Pagājušās nedēļas uzvarētāji, kas savā īpašumā iegūst dāvanu karti no ūdens sporta centra "Stūris"

Liāna Makarova

Kristaps Bautra

Zigmārs Strods

Ilona Jakušenoka

Andrejs Auziņš

Inese Akmeņlauka

Andis Onzuls

Visus uzvarētājus sirsnīgi apsveicam un lūdzam sazināties ar Elvīru (tālr.: 26847418; epasts: elvira@irlaiks.lv), lai vienotos par dāvanu saņemšanu!:)

Komentāri (27)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
jeee.,es uzvareeju..:) paldies jums irlaiks..
31.07.2007. plkst. 12:10
Izklausās forši! :)
30.07.2007. plkst. 14:57
Jippiii!! Dievs ir!!! Paldien irLaiks-am par balvaam...
30.07.2007. plkst. 12:58
Apsveicu uzvarātājus!
30.07.2007. plkst. 11:51
Uzvarētāji pēc tam varēs padalīties savos iespaidos :)
30.07.2007. plkst. 10:27

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Iznācis jauns Mariannas Feitfulas albums

Arī Latvijas mūzikas veikalos jau parādījies Mariannas Feitfulas jaunais albums “Easy Come, Easy Go”. Albumam ir arī paskaidrojošs apakšnosaukums – “Songs For Music...