Konkurss "Uzdod jautājumu NANA un tiec pie pārsteiguma balvas!" ir noslēdzies

Konkurss "Uzdod jautājumu NANA un tiec pie pārsteiguma balvas!" ir noslēdzies

Izklaides portāls www.IrLaiks.lv sadarbībā ar koncertaģentūru Top Concert piedāvā tev iespēju uzdot tevi interesējošu jautājumu 10 miljonu pārdoto disku, 2 platīna un daudzkārtējo zelta singlu apbalvojumu ieguvējam, tādu hītu kā "Darkman", "Lonely", He' coming" izpildītājam un 90. gadu beigu vienam no spožākajām rap zvaigznēm - NANA.


1998. gada pavasarī grupas sastāvā parādās jaunpienācējs – Rejs Hortons, kuram aktīvākie portāla www.irlaiks.lv lietotāji jau izdevuši savus jautājumus un, kurš vairākkārt viesojies Latvijā.

2000. gadā Eiropas lielākā reperu apvienība „Booya Family” (kas apvienoja NANA, Ray Horton, Jan van der Toorn, Pappa Bear, Toni Cottura, Mazaya u.c. mūziķus) izjuka un tās dalībnieki pievērsās solokarjerai. Kopš šī laika Nana un Reja Hortona ceļi nav krustojušies. Taču pēc astoņu gadu neredzēšanās abi pirmo reizi tiksies Latvijā....

Arī par Nana mēs ilgu laiku neko nebijām dzirdējuši, līdz šī gada sākumā viņš paziņoja par grupas Nana atgriešanos, to pierādot ar singlu "L.O.V.E", kuru noteikti varēsim dzirdēt arī koncertos Latvijā - 25. aprīlī Gaugavpilī un 26. aprīlī - Rīgā.

Tāpēc tieši Tev, www.irlaiks.lv lasītāj un draugs, ir tā ekskluzīvā iespēja uzdot savu jautājumu šiem māksliniekiem, kas mūzikas lauciņā ir guvuši ievērojamus sasniegumus.

Savus jautājumus lūdzam pievienot šim rakstam līdz 25. aprīlim un www.irlaiks.lv Jūsu vārdā tos uzdos māksliniekam.

10 interesantāko jautājumu iesūtītāji iegūs pārsteiguma balvas.

Par cik Jūsu atsaucība ir bijusi patiešām ievērīga un esam saņēmuši tik daudz jautājumu, diemžēl visus mums neizdevās NANA uzdot, taču...noteikti kādu no jautājumiem uzdosim viņu nākamajā viesošanās laikā, kas, starpcitu, nemaz tik ilgi iespējams nav jāgaida, bet par to sīkāk intervijā.

10 labāko jautājumi autori savā īpašumā iegūs Nana plakātu ar Nana, viņa bekvokālistu un Ray Horton autogrāfiem - šie plakāti ar Nana un Ray Horton parakstu vienkopus noteikti ir ekskluzīva iespēja, ņemot vērā, ka mākslinieki nebija redzējušies 8. gadus...

Un šie laimīgie ir:

jenneta
ligatt
bitiite1
jūlija
vieniigaa
murmo
jānis.zaglis
vijoliite
damagegirl
mezoniitis

Savā un NANA vārdā sakām visiem jautājumu autoriem milzīgu paldies!

Par balvu saņemšanu lūgums interesēties pie Diānas (28809923, diana@irlaiks.lv)

Sīkāka informācija par māksliniekiem: www.topconcert.lv

Reklāmas klips:

Komentāri (179)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
penelope, interviju ar NANA lasi šeit: http://www.irlaiks.lv/places/vip/article.php?id=2420865 Tā kā NANA uzturēšanās laiks Latvijā bija pavisam neilgs un diena bija saplānota pa minūtēm, mums tomēr izdevās uzdot viņam pāris jautājumu - gan Jūsu, gan mūsu izdomātu:)
04.06.2008. plkst. 15:03
vai mēs tiksim aplaimoti ar interviju no mūsu jautājumiem līdzīgi kā ar Reju vienu pašu?
04.06.2008. plkst. 14:30
Es atvainojos par stulbu jautajumu, bet es esmu taja saraksta es isti nezinu es esmu MEZONITIS, bet sarkasta rakstits MEZONIITIS it ka nevienu citu seit parskatot nemaniju :(
28.04.2008. plkst. 20:37
Nu janim,zaglim jau vajadzeja divus plakatinus pieskirt par centibu:)
28.04.2008. plkst. 10:34
Un Kur var edzēt, kur viņi atbild uz tiem jautājumiesm :)? Baigi būtu interesanti uzināt viņu atbildes :)?
28.04.2008. plkst. 10:03

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 25. jūnijā Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

MTV un Coca-Cola atklāj garāžu grupu konkursu Soundwave 2009

MTV un Coca-Cola izsludina garāžu grupu konkursu Coca-Cola Soundwave, kura ietvaros tiek meklētas jaunas, talantīgas un vēl neatklātas mūzikas grupas, dodot tām iespēju parādīt sevi...