Vismīļākais pāris ir atrasts

Vismīļākais pāris ir atrasts

Sveiciens visiem Mīlestības nedēļā!

Visu mīlētāju diena un gada visromantiskākā un vislaimīgākā diena - Valentīndiena - ir klāt!


Tā ir diena, kas pārpildīta ar sirsniņām, konfektēm, atklātnītēm, mīkstajām mantiņām, rozēm un mīlas vārdiem. Šī ir jūtu atklāšanas un atzīšanās diena. Diena, kad pats kautrīgākais un neizlēmīgākais var pateikt visu. Un, protams, šajā dienā mīlnieki dāvina viens otram dāvaniņas.

Dāvanas izvēle ir atkarīga no tā, cik jūs esat tuvi un cik labi viens otru pazīstat. Dāvanai jāsimbolizē tas, ko jūs jūtat viens pret otru.

Portāls www.irlaiks.lv sadarbībā ar jautro un dzīvespriecīgo krodziņu "Spalvas pa gaisu" ir gatavs Tev nākt palīgā, lai šo dienu padarītu neaizmirstamu un jaukiem brīžiem apveltītu, izspēlējot kādam no jums dāvanu karti 30 LVL vērtībā.

Šoreiz uz jautājumiem nebūs jāatbild, lai dotos romantiskās vakariņās krodziņā "Spalvas pa gaisu", taču kāds uzdevums gan būs jāveic. Proti, šoreiz mēs meklējam vismīļāko un visromantiskāko pāri, kur vismaz viens no šī nešķiramā tandēma būs gatavs atklāt savu stāstu par pirmo randiņu, pirmo iemīlēšanos vai pirmo skūpstu...

Pievienojot šim rakstam savus neizmirstamākos mīlas piedzīvojumus, iespējams, ka tieši Tu būsi tas, kurš 14. februārī kopā ar savu mīļoto dosies romantiskās vakariņās krodziņā "Spalvas pa gaisu".

Tā kā balva ir viena, tad uzvarētāju noteiksim mēs visi kopīgi - ikvienam no Jums, sākot no šīs nedēļas, ir iespēja pie katra komentāra ielikt "+" ( ja komentārs vai stāsts Jums ir šķitis gana interesants un romantisks) vai "-" (ja komentārs vai stāsts Jūsu uzmanību nav piesaistījis vai licies neinteresants).

Īsāk sakot - mums Tavs viedoklis un vērtējums ir nepieciešams un svarīgs, lai balvu sadale būtu pēc iespējas objektīvāka!:)

Pulkstenis jau 14:00 zvana, tāpēc esam noskaidrojuši arī šī mīlas pilnā konkursa uzvarētāju:

Romantiskās vakariņās savu dāmu šovakar vedīs tiestoquad

Kā jau daudzi Irlaiks.lv lasītāji pamanījuši, periodiski parādījās negatīvo balsojumu vilnis, kas metodiski lika negatīvos vērtējumus citiem, tādējādi mēģinot atbalstīt savu favorītu.

Kā jau brīdinājām šādi balsojumi netiks ņemti vērā, tāpēc uzvarētājs ir tiestoguad, kura balsojuma rezultāts, atņemot metodiskos negatīvos rezultātus, ir 34 balsis. Viņš arī bija viens no šī konkursa pozitīvākajiem un godīgākajiem dalībniekiem.

Šoreiz personas, kas mēģināja negodīgiem līdzekļiem iegūt balvu,nesauksim vārdos, taču pie nākamā precendenta tos atklāsim pārējiem!

Ceram, ka, par spīti dažām darvas karotēm Valentīndienas akcijas saldajā medus traukā, esam Jums radījuši svētku sajūtu un burvīgie un aizkustinošie akciju dalībinieku stāsti kaut nedaudz ieviesa pavasari arī Jūsu sirdīs!

Sakām visiem dalībniekiem lielu paldies par jaukajiem, mīļajiem un atklātajiem stāstiem. Mums bija ļoti interesanti lasīt ikvienu stāstu, cerām, ka arī Jums tā bija!!

Neaizmirstiet apsveikt savus mīļotos svētkos un pateikt, cik ļoti viņus mīlat:)

Lai Jums mīlestības netrūkst šajā un visās pārējās gada nedēļās un dienās!

Komentāri (85)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Visiem milestības pilnu siržu dienu un arī portālam Ir.laiks daudz mīlestības šajā dieninā!!!!
14.02.2008. plkst. 13:04
Ieteiceejs
Loti jauks konkurss un jauki stasti, bet taa balsosana gan nav izdomaata smuki..jaa un runaajot par CLASSICA pievienojos Gundraas teiktajam..paaris minuutees uztaisa sev nezcik balsis....nu es jau nu ir.laiks portaalam ieteiktu beigt mociit cilveekus un ieteiktu izveleties uzvaretaju citaadaak,nevis kursh sev uzveidos vairaak profilu un kursh paspees liidz 14.00. vairaak sabalsot;D
14.02.2008. plkst. 12:10
Gudraa
classica-klau,Tev sodien nav darbadiena? jeb arii Tev ir darbs uzmest sev balsis?? liidz pl 14.00. liidz kaadaam 50 tiksi, nea? ;DD
14.02.2008. plkst. 11:57
neta iecekotaajs
Sveicu visus Valentindienaa! Tas tik ir adrenaliina konkursins;DD Par so gan es sasmeejos;DDDgribetos tev acis ieskatities....ak cik loti bija japacensas so reiz,vai tiesam tik loti jacensas vinnet negodiga veida,pauzot savu negativismu?ar ko tad mans stasts kadam nepatik?piedosanu cienigaiejiem portala veidotajiem,ka es seit ne pa temu rakstu,vienkarsi nav ko teikt,kad no +12 klust -1 LAUNAAS TANTAS UN BRIESMIIGIE ONKULJI SITAADU NETAISNIIBU IZDARIJUSHI...;DDDDD ATRADUSHI PAR KO SATRAUKTIES...LABAAK VAIRAK BUCOJATIES SODIEN UN MAZAAK MULDATIES UN SEROJIET:)
14.02.2008. plkst. 10:55
Psihologs
Es pats nepiedalos šajā akcijā, bet ticiet man,ļoti jaukie stāstiņi tāpat rada labu noskaņojumu un nav rakstīti veltīgi, jo vislabākā balva akcijas dalībniekiem ir pats notikums, kas ar viņiem noticis !
14.02.2008. plkst. 10:26

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

“MELO-M” + “BONEY M” = “DADDY COOL”

Čellu rokgrupa “Melo-M” laiž klajā sadarbībā ar savulaik ļoti populārās disko mūzikas grupas “Boney M” dalībnieci Meiziju Viljamsu tapušo dziesmas “Daddy Cool” jaunu versiju....