Emīla Pasaule

Emīla Pasaule

Jūs noteikti būsiet dzirdējuši par Emīlu Svensonu no Kathultas sētas, kurš ir pastrādājis vairāk nedarbus kā sunim blusas.

Reiz šis zēns bija iegriezies arī vietā, kur tagad atrodas atpūtas nams Emīla Pasaule. Arī šeit Emīls vadīja dienas, darot darbus un nedarbus, kuru bija iecerēti kā priecīgi pārsteigumi vai pozitīvas pārmaiņas Emīla Pasaules iemītniekiem.

Dodoties projām, Emīls novēlēja, lai šeit būtu vieta ne tikai darbam un atpūtai, bet arī nedarbiem, kur katram izmēģināt, kā tas ir iesprūst zupas terīnē vai sarīkot lieliskas dzīres ar 17 dažādiem sieriem.


Atpūtas nams Emīla Pasaule atrodas Limbažu rajonā, Vidrižu pagastā, tikai 66km (pievērsiet uzmanību ciparam) attālumā no Rīgas centra.

Atpūtas nams ir piemērots dažādu pasākumu rīkošanai. Šeit Jums raisīsies jaunas domas semināros, būs spēks sportot un prieks svinēt.

Naktsmītnes

Lai Jūsu pasākums būtu izdevies, pēc kārtīgas ballēšanās, nopietna semināra, aktīvas sportošanas vai grūtas darba nedēļas ir nepieciešams arī salds miegs. Atpūtas namā Emīla Pasaule Jūs un Jūsu viesi atradīs komfortablus numuriņus, kur atgūt spēkus jaunai dienai. Šeit naktsmājas pietiks līdz 60 cilvēkiem. Lai gan istabiņu cenas mainās atkarībā no gadalaika, par naktsmītni jebkurā sezonā nemaksāsiet vairāk par Ls 26,00.

Pirts un SPA

Emīlam galvenais ir, lai kājas būtu siltas, tāpēc atpūtas nama laipnais personāls arī Jums steigs piedāvāt izkarsēties pirtiņā, kur vēl varēsiet uzdziedāt arī karaoke.

Vērot kā krīt sniegs pašā ziemas vidū vai vasaras naktī lūkoties zvaigžņotajās debesīs, varēsiet sēžot āra SPA vannā – ekskluzīvi, vai ne?

Emīla pirts stundā Jums izmaksās tikai Ls 10,00 – nu nav taču dārgi! Āra SPA vanna maksā Ls 15,00 stundā (uz visu pasākuma laiku – Ls 70,00).

Aktīvā atpūta

Tas jau nebūs Emīls Svensons, kurš neizdomās kā aktīvi pavadīt dienu. Reiz mazais „ziķeris” nodomāja, ka zirgs Lūkass ir par lēnu un iemainīja savu zirgu pret ātrākiem braucamajiem – kvadrocikliem un pat izveidoja tiem speciālu trasi. Arī Jūs šeit varat izlaist kādu līkumu šī spēkrata mugurā. Cenas? Hmm...5 minūtes – Ls 2,50, 10 minūtes – Ls 3,50...par maz? Eh, lai iet 30 minūtes (Ls 10,00).

Kad Emīls vēlējās kļūt garāks, viņš devās pastaigā pa ar koka ķekatām. Brīdi aplūkojis apkārtni uz koka kājām (ko arī Jūs varat izmēģināt), Emīls nolēma, ka peintbols būtu tā kā nedaudz vairāk priekš viņa. Peintbola sākuma komplekts (ierocis, maska, CO2 balons, maskēšanās tērps un 100 bumbiņas) maksā Ls 8,00.

Patīk bumbu spēles? Bet lūdzu, arī tās Jums Emīls ir sagādājis... futbols, volejbols, basketbols, varbūt arī nedaudz litrabols, bet tas jau katra paša pārziņā...

Mūsu ikdienas dzīve ir tik pelēka un vienmuļa – darbs, mājas – mājas, darbs. Brīvdienās tā kā kāds nedarbs gan prasītos...jūdzam tik savus spēkratus un dodamies Limbažu virzienā ciemos pie Emīla!

Komentāri (15)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
viesis
Vieta tiešām pasakaina! Abas mājas, pirts, slēdzami vārti un milzu pļava apkārt nodrošima pilnīgu norobežotību no ārpasaules - fantastiski!!!
20.11.2008. plkst. 13:40
asocejas ar Emila nedarbiem
03.11.2007. plkst. 20:26
Eju kraameet somas , braucu ciemos :))
23.09.2007. plkst. 20:37
Jauks nosaukums!Jauka izskatās arī vieta!Varētu aizbraukt!Ļoti skaista vieti;na un vēl dīķis!
23.09.2007. plkst. 18:51
Liekas, Emīls ir riktīgi paaudzies, ja jau litrabolu sāk viesiem gādāt. :)
23.09.2007. plkst. 12:47

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 18. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Skolēniem Cēsīs iespēja apgūt seno rotu ABC

Sākoties mācību gadam, rotkalis Daumants Kalniņš aicina skolēnus apmeklēt Seno rotu kalvi, kur dažādu interaktīvo nodarbību ietvaros skolēniem iespējams vērot un pašiem apgūt rotu darināšanas prasmi. ...