Ielu Futbola turnīrus atklāj Latvijas mūziķi

Ielu Futbola turnīrus atklāj Latvijas mūziķi

Šī gada 23.maijā izklaides un atpūtas centrā Riga Plaza norisinājās Futbola turnīru atklāšana. Tas ir sociāls projekts, kura mērķis ir veselīga dzīves veida veicināšana, kā arī nodarbināt bērnus un jauniešus brīvajā laikā.Pasākumā kopumā piedalījās 48 komandas, no kurām 7 komandas piedalījās bērnu grupā, 10 komandas – jauniešu grupā un 31 komanda – pieaugušo grupā. Uz visiem spēļu laukumiem (Tautas Partijas stadions, Riga Plaza stadions, Triobet.com stadions, Nike stadions) Spēļu laikā tika izspēlētas 98 spēles un iesisti 504 vārti!

Par pasākuma aizraujošu programmu rūpējās ne tikai organizatori ar dažādām spēlēm un atrakcijām, bet arī Šona Deju Studijas studenti ar deju priekšnesumiem, kā arī mūsu pašu mūziķi – Emi, Diana Moon, grupa PeR, Latte, Simply 4 un Krampii. Bez muzikāliem priekšnesumiem, izpildītāji savas prasmes pierādīja arī futbola spēlē. Šoreiz uzvarēja draudzība un mūziķu spēle noslēdzās ar rezultātu 3:3.

Nākamais turnīrs paredzēts šī gada 30.maijā Esplanādes parkā, Rīgas centrā. Reģistrēties turnīram iespējams www.bezrindas.lv.
Projekts Ielu Futbols norisināsies jau otro gadu. Pagājušā gada tika veiksmīgi aizvadīti deviņi turnīri lielākajās Latvijas pilsētās. Pasākumā piedalījās 328 komandas, tika izspēlētas 811 spēles, un tika iesisti 3841 vārti! Atsaucība bija tika liela, ka sadarbībā ar Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekciju tika organizēti arī Rīgas Vidzemes priekšpilsētas starpskolu turnīri. Šogad futbola turnīri norisināsies arī Igaunijā un Lietuvā. Projekta īpaša pievilcība ir tā, ka lai spēlētu ielu futbolu nav nepieciešamas ļoti specifiskas iemaņas. Lai piedalītos spēlē ir nepieciešamas tik vien kā skriet un spert pa bumbu.

Ielu Futbolā nepieciešams tikai vārtsargs un trīs laukuma spēlētāji. Spēle notiek 15 x 10 metru lielā norobežotā laukumā. Vārtu izmērs 180 x 120 cm. Visos Ielu futbola turnīros tiek spēlēts, ievērojot „godīgas spēles” principus, kas, veicina gan spēlētāju izpratni par futbolu, gan arī sekmē viņu attieksmi pret citiem spēlētājiem. Svarīgs aspekts ir arī tas, ka tiek novērsta dzimumu diskriminācija – ielu futbolu var spēlēt sievietes kopā ar vīriešiem, kā arī nav vecuma ierobežojumu.

Ielu futbola turnīrus organizē Latvijas Ielu Futbola Federācija.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 08. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Jāņuguns – gaismas uzvara pār tumsu

Jāņuguns kā vasaras saulgriežu senā rituāla neatņemama sastāvdaļa ir bijusi plaši pazīstama Austrumeiropā un citās Eiropas daļās - no skandināvu zemēm līdz Francijai, Spānijai,...