Papildināta 2.Starptautiskā Argentīnas tango festivāla „Tango Sun Festival 2009” programma!

Papildināta 2.Starptautiskā Argentīnas tango festivāla „Tango Sun Festival 2009” programma!

No 2009. gada 17. – 23.augustam Rīgā un Jūrmalā notiks 2. Starptautiskais Argentīnas tango festivāls “Tango Sun Festival”, kuru organizē Argentīnas tango deju studija “Tangostudio” un tās vadītāji Aigars Stirna un Ginta Opmane.


Festivāla programmā plānoti Argentīnas tango vakari ar slavenu mūziķu un tango dīdžeju piedalīšanos un dejotāju paraugdemonstrējumiem, kā arī vairāk nekā 40 meistarklases pie pasniedzējiem no Argentīnas, Vācijas un Latvijas. Festivālam var sākt gatavoties jau šodien apmeklējot nodarbības deju studijā „Tangostudio”. Tuvāka informācija: www.tangostudio.lv.

Festivāls sāksies jau 17.augustā Vecrīgā ar pasniedzēju no Argentīnas Hugo Mastrolorenzo un Agneses Vanagas paraugdemonstrējumiem un bezmaksas tango nodarbību visiem interesentiem.

Festivāla ietvaros no 20.-23.augustam Jūrmalā, elegantajā četrzvaigžņu viesnīcā „Baltic Beach Hotel” pašā jūras krastā un Majoru kultūras namā notiks četri Argentīnas tango deju vakari – milongas, kurus varēs apmeklēt visi mūzikas un deju mīļotāji, neatkarīgi no tango dejotprasmes līmeņa. Šos vakarus vadīs profesionālie tango dīdžeji – slavenais DJ Carlos no Argentīnas un Latvijā jau labi pazīstamie DJ Salvador no Vācijas un DJ Evaldas no Lietuvas. Festivāla vakaros uzstāsies ievērojamais bandoneonists Jürgen Karthe un viņa vadītais mūziķu kvartets Cuarteto Bando no Vācijas, kā arī festivāla pasniedzēji ar tango un Argentīnas tautas deju priekšnesumiem.

Festivāla programmā paredzētas vairāk nekā 40 tango meistarklases, kuras vadīs trīs lieliski pasniedzēju pāri no Argentīnas - Juan Camerlingo un Diana del Valle, Hugo Mastrolorenzo un Agnese Vanaga, Marcelo Soria un Veronica Villarroel, pieredzējušie pasniedzēji no Vācijas - Salvador un Ilona Rios, kā arī pasniedzēji no Latvijas - Aigars Stirna un Ginta Opmane. Pasniedzēji piedāvās apmācību dažādos Argentīnas tango stilos – Salon, Milonguero un Nuevo, kā arī apmācīs Argentīnas tautas deju chacarera. Meistarklasēm var pieteikties gan dejotāji ar lielāku vai mazāku pieredzi, gan visi Argentīnas tango interesenti bez deju pieredzes. Notiks arī speciālas meistarklases profesionāliem dejotājiem, pasniedzējiem un horeogrāfiem.

„Šogad esam iecerējuši daudz plašāku festivāla programmu nekā pagājušajā gadā, uzsverot, ka Argentīnas tango nav tikai deja, bet arī mūzika, dzeja, mode un dzīves filozofija. „Tango Sun Festival” – tie būs svētki visiem, kuri mīl Argentīnas tango, sauli un dzīvi. Es aicinu ikvienu to izbaudīt!” saka Argentīnas tango deju studijas „Tangostudio” vadītājs un pasniedzējs Aigars Stirna.

Par festivāla organizatoriem
Festivāla organizatori - Argentīnas tango deju studija „Tangostudio” - ir vienīgā deju studija Latvijā, kas specializējas Argentīnas tango apmācībai un popularizēšanai. Studiju no tās dibināšanas 2005.gadā vada profesionāli pasniedzēji un dejotāji Aigars Stirna un Ginta Opmane. „Tangostudio” veiksmīgi organizētais 1.Starptautiskais Argentīnas tango festivāls „Tango Sun Festival” Jūrmalā pagājušā gadā bija patiesi svētki tango dejotājiem un visiem tā apmeklētājiem, tajā piedalījās vairāk nekā 200 dejotāji, mūziķi un dīdžeji no 22 pasaules valstīm. Meistarklases festivālā vadīja četri pasniedzēju pāri, tai skaitā, pasaules slavenie dejotāji un horeogrāfi Adrian Veredice un Alejandra Hobert no Argentīnas, kuri atkārtoti Latvijā viesojās pagājušā gada decembrī ar tango šovu „O tango”, pirms šī šova Arēnā Rīga uzstājās arī „Tangostudio” dejotāji. Aigars un Ginta regulāri vada nodarbības un uzstājas dažādos pasākumos un koncertos Latvijā un Lietuvā, kā panākumu jāatzīmē viņu uzstāšanās lielākajā Vācijas Starptautiskajā Argentīnas tango festivālā Vupertālē pagājušā gada septembrī. Aigars Stirna ir arī tango horeogrāfs Latvijas Nacionālā teātra izrādei „Uz neatgriešanos”.

Dejosim Argentīnas tango jau šodien!
Sākt gatavoties festivālam, iemācīties un dejot Argentīnas tango var jau šodien, apmeklējot nodarbības deju studijā „Tangostudio” I-DEJAS MĀJĀ, Rīgā, Rūpniecības ielā 32b. Nodarbības iesācējiem un dejotājiem ar pieredzi notiek visu jūniju un jūliju. Priekšzināšanas nav nepieciešamas, var nākt bez deju partnera.

Festivālu atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, „I-dejas māja”, Rīgas kinostudija, SIA „Eden Springs Latvia”, SIA „Mestako”, SIA „COBA”, Viesu nams „Kārļamuiža”, „Lottand aģentūra” un BMW pārstāvis Latvijā „Wess-select”.

Komentāri (2)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justin Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi {unique2aal@gmail.com}
22.09.2017. plkst. 07:05
Justin Williams
Для предъявления по месту требования, Мы предлагаем личные, коммерческие и бизнес-кредиты с очень минимальными годовыми процентными ставками до 3% в течение периода от погашения до 1 года до 50 лет в любую точку мира. Мы выдаем кредиты в диапазоне от 10 000 до 100 000 000 евро. Наши кредиты хорошо застрахованы для максимальной безопасности - наш приоритет. Заинтересованные лица должны связаться со мной по электронной почте Имя кредитора: Джастин Уильямс Электронная почта отправителя: unique2aal@gmail.com ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ЗАЕМЩИКОВ ИМЯ: СУММА КРЕДИТА: ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОСТЬ: ТЕЛЕФОН#: СТРАНА: Примечание. Все электронные письма должны быть отправлены на наш электронный адрес по адресу {unique2aal@gmail.com} для получения дополнительной информации.
22.09.2017. plkst. 06:31

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 06. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Basģitāras leģendas Billija Šīhena meistarklase Rīgā

Septembra sākumā Rīgā viesosies viens no mūsdienu ievērojamākajiem basģitāristiem Billijs Šīhens (Billy Sheehan). Otrdien, 2. septembrī, plkst. 17.00 Mūzikas akadēmijas Studentu klubā...