3.augustā Jūrmalā viesosies „Comedy Club”

3.augustā Jūrmalā viesosies „Comedy Club”

Par tik pat nemainīgu tradīciju kā lietus Jāņos un dāvanas Ziemassvētkos kļuvusi Krievijas humora šova „Comedy Club” viesošanās Latvijā vasaras vidū. Koncertaģentūra „Makroconcert” apstiprina, ka šogad „Comedy Club” rezidenti uzstāsies 3.augustā Dzintaru koncertzālē.


„Comedy Club” joprojām ir vispopulārākais un veiksmīgākais Krievijas humora projekts. Šova veiksmes atslēga slēpjas gan rezidentu spēlēto skeču un miniatūru aktualitātē (ne velti, arī ierodoties Latvijā, humoristi organizatoriem pieprasa vairākus jaunākos preses izdevumus, lai to tematus varētu apspriest vakara izrādē), gan saskanīgajā komandā, kuras biedri viens otru burvīgi papildina. „Comedy Club” veiksmīgi nomedījuši viselitārāko mērķa auditoriju – mūsdienīgus pilsētniekus vecuma grupā no 20 līdz 30 gadiem un ieņēmuši patstāvīgu nišu uz Krievijas humora skatuves. No citiem kaimiņzemes humora šoviem „Comedy Club” atšķiras ar mājīga kluba atmosfēru un absolūtas brīvības un nepiespiestības auru, kas rezidentiem ļauj gan nenormēti izteikties, gan jokot par „aizliegtām” tēmām, un tas nemaz nešķiet nepiedienīgi.

Neskatoties uz to, ka pēdējo gadu laikā vairāki kluba rezidenti aktīvi pierāda sevi arī citās jomās, „Comedy Club” uzstāšanās formāts un dalībnieku sastāvs būtiski nemainās ne TV pārraidēs, ne koncertturnejās, tādēļ arī šogad Jūrmalā skatītāji varēs baudīt vairākas stundas tieša, bezkompromisa humora iecienītāko kluba rezidentu neatkārtojamajā izpildījumā.

Biļetes uz „Comedy Club” iespējams iegādāties visās „Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 20. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Nickelback izdod jaunu albumu

Klajā nācis kanādiešu rokgrupas “Nickelback” sestais studijas albums “Dark Horse”, kas pieejams neatkarīgās mūzikas izdevniecības “Roadrunner” apgādā....