Rīgā atver septīto McDonald’s’s un pirmo McCafe restorānu

Rīgā atver septīto McDonald’s’s un pirmo McCafe restorānu

McDonald’s atver jaunu restorānu Spices tirdzniecības centrā. Jaunā restorāna interjers veidots ar modernu eleganci, kas papildina tā pilsētniecisko vidi. Pirmais uzņēmums Baltijā, kur realizēts McCafe koncepts, kas piesaista labas kafijas un konditorejas izstrādājumu cienītājus.


Untitled 10.jpg - 97.38 KBJaunā McDonald’s restorāna dizaina nosaukums ir „Lime Edge”, ko raksturo  klusināta krāsu palete ar spilgtām gaismām, kas sniedz veiksmīgu modernu piesitienu un atbilst mūsdienu dzīves veidam. Gandrīz retro stila krēsli un sienas ar rotaļīgiem akcentiem palīdz radīt relaksējošu gaisotni.

Restorāna dizains sakrīt ar McDonald’s tendencēm visā pasaulē - arvien ērtāks un atbilstošāks apmeklētāju prasībām. Restorāni saskan ar pilsētas kultūru un dzīves ritmu, piedāvājot tādas neierobežotas un bezmaksas ērtības kā bezvadu interneta pieslēgums. Restorānā var tikties ar paziņām un izlasīt kādu e- pasta vēstuli, veikt maksājumus par pakalpojumiem ar kredīta un debeta kartēm. Šeit var tikties ar draugiem un ģimeni vai iegriezties iepikšanās starplaikā.

Untitled 4.jpg - 78.77 KBOficiālajā restorāna atklāšanas ceremonijā piedalījās Melo Hili, „Premier Restaurants”  izpilddirektors, un McDonald’s Developmental License biznesa vadības struktūras turētājs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Maltā, un Viktors Tedesko,  McDonald’s pārstāvniecības Latvijā „Premier Restaurants Latvia” vadītājs.
 
Melo Hili teica: „Šis ir reģionā pirmais restorāns, kas tiek atvērts pēdējo desmit gadu laikā. 2009. gadā gatavojamies atvērt vēl vairākus McDonald’s unMcCafe restorānus un rekonstruēt esošos McDonald’s. Šis būs aizraujošs gads mūsu kompānijai. Neskatoties uz pasaules ekonomisko krīzi, uzskatām, ka mūsu uzņēmums pārvarēs šo vētru, kļūstot pēc krīzes vēl spēcīgāks un populārāks. Mēs esam pārliecināti, ka palielināsies mūsu tirgus daļa ātrās apkalpošanas restorānu tirgū.”

Viktors Tedesko turpināja: „Mēs priecājamies par jauno tirdzniecības vietu un McCafe konceptu, kam noteikti būs panākumi Latvijā. Spices tirdzniecības centra restorāns veidots, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas, kas ļaus mums sniegt apmeklētājiem vēl labākus pakalpojumus. Untitled 8.jpg - 122.36 KBMcCafe interjera koka apdare, bistro tipa galdiņi un ādas krēsli noteikti sniegs patīkamas izjūtas mūsu klientiem. McCafe apmeklētājiem piedāvāsim plašu kafijas veidus, konditorejas  izstrādājumus porcelāna traukos unikālā interjerā.”

Untitled 6.jpg - 90.41 KB„Priecājamies, ka, pirmo reizi Baltijā kādā tirdzniecības centrā atverot „McDonald’s” un “McCafe” restorānus, par to atrašanās vietu ir izvēlēta tieši „Spice”. Tagad pastāvīgajiem iepirkšanās centra apmeklētājiem, garāmbraucējiem, Pārdaugavas un Jūrmalas iedzīvotājiem būs ļoti ērti un izdevīgi nobaudīt „McCafe” bagātīgo piedāvājumu un „McDonalds” draudzīgo atmosfēru,” piebilst t/c „Spice” direktore Iveta Lāce.

Untitled 12.jpg - 108.61 KB„McDonald’s” un „McCafe” restorānā t/c „Spice” apmeklētājiem vienlaicīgi ir pieejamas 80 vietas pie galdiņiem 100 m² plašā zālē. Restorānā tiks nodarbināti 50 speciāli apmācīti darbinieki. Jaunais restorāns būs atvērts no 10.00 līdz 22.00.
 

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Laila
Prieks par to, tikai prieks! :) McDonaldu jau vajadzēja gan!
07.06.2009. plkst. 14:21

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Filadelfija, te es nāku!

“Filadelfija, te es nāku!” ir dramaturga atzīšanās mīlestībā savai dzimtajai pusei Īrijai un tās ļaudīm.

Aizkustinoša luga par jaunu puisi, kurš grasās emigrēt uz Ameriku un...