Jānis Paukštello piedāvā radošo vakaru/koncertu sēriju

Jānis Paukštello piedāvā radošo vakaru/koncertu sēriju

Sākot ar 2009. gada 14.februāri dažādās Latvijas pilsētās norisināsies radošo  vakaru/koncertu cikls kopā ar JĀNI PAUKŠTELLO. Tautā iemīļotais un populārais mākslinieks šī gada februārī laidīs klajā savu jauno solo albumu ar nosaukumu „VĒJA DZIESMAS ”, piedāvājot sava talanta un mūzikas cienītājiem dažādās Latvijas pilsētās  muzikālu programmu „ Tiem Ko Mīlēsim  Arvien ... ”. 


Jānis Paukštello ir mākslinieks, kurš savu radošuma visaugstāko pakāpi vēl nav sasniedzis, jo nebeidz sava talanta pielūdzējus pārsteigt atkal un atkal . Šī gada februārī Jānis Paukštello laidīs klajā savu jauno solo albumu ar nosaukumu „Vēja Dziesmas”, piedāvājot sava talanta cienītājiem arī radošos mūzikas un dzejas vakarus, kuros varēsim baudīt I. Ziedoņa un J. Petera dzeju kā arī jaunus un sen iemīļotus skaņdarbus.

Pasākumi norisināsies 14.februārī plkst.19:00 Jēkabpils Krustpils kultūras namā, 20.februārī plkst. 19:00 Siguldas Kultūras namā, 21.februarī 19:00 Smiltenes Kultūras namā, 22.februārī plkst.15:00 Talsu Tautas namā, 28.februārī plkst. 16:00 Cēsu Kultūras centrā un 1.martā Rēzeknes Kultūras namā.

Pasākums ieplānots romantiskā un radošā gaisotnē . Jānis Paukštello ir sagatavojis interesantu programmu, kurā skanēs dziesmas un dzejas pērles ikvienai dvēselei. Tiks veidoti dialogi ar pieaugušo publiku un bērniem. Tieši tādēļ pasākums būs interesants visai ģimenei!  
Jānis Paukštello ir dzimis 1951. gadā un ir savas paaudzes gaišo domu un jūtu izteicējs - tās dvēsele. Likteņa sists un svētīts. Dziļi jūtīgs un godīgi savam talantam kalpojošs mākslinieks. Plašākai publikai pazīstams kā Dailes teātra aktieris - neaizmirstams Jāzeps (Raiņa lugā “Jāzeps un viņa brāļi”), Antiņš (Raiņa “Zelta zirgs”), Janka (J.Streiča filmā “Mans draugs - nenopietns cilvēks”), Fransuā (F.Vebēra lugā “Viesības idiotiem”) u.c., filmējies dažādās mākslas filmās ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Dažas no tām - ''Aizaugušā grāvī viegli krist'', ''Apbraucamais ceļš'', ''Vajadzīga soliste'', ''Nāve zem buras'', ''Aizmirstās lietas'', ''Gaidiet Džonu Graftonu'', ''Nepabeigtās vakariņas'', ''Šāviens mežā'', ''Ziemassvētku jampadracis'' u.c.

Aktīvi koncertē ar Hariju Spanovski , kā arī ir viens no kvarteta  '' Mūžīgais Unisons '' izpildītājiem kopā ar Dailes teātra aktieriem Ivaru Kalniņš , Andri Bērziņu un Vari Vētru .  

Biļetes būs iespējams iegādāties trīs nedēļas pirms pasākuma to pilsētu kultūras namos, kuros norisināsies koncerti.

Biļešu cena 3Ls un 4Ls. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja par brīvu.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 14. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Roberts Lejasmeijers un Reverss “restaurē” vecu grupas Vaidava hitu!

Šī brīža slavenākais pašmāju remiksu autors Roberts Lejasmeijers, kurš vēlreiz par globāliem Latvijas hitiem padarījis grupas Jumprava dziesmu “Ziemeļmeita”, Noras Bumbieres “ Es...