Novērtētas akcijas „Cēsis rudenī!” labākās fotogrāfijas

Novērtētas akcijas „Cēsis rudenī!” labākās fotogrāfijas

Noslēgusies Cēsu Tūrisma informācijas centra (Cēsu TIC) rīkotā foto akcija „Cēsis rudenī!” un izvērtētas labākās fotogrāfijas.


Tika iesniegtas 150 fotogrāfijas, kuras tika vērtētas četrās kategorijās: Pilsmuižas komplekss, Cēsu pilsēta, Cēsu rajons un Skatītāju simpātija. Bilžu izvērtēšanā piedalījās Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra (VVTC) direktore Jolanta Sausiņa, VVTC Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja Ieva Malceniece, Cēsu TIC vadītāja Valda Malceniece un VVTC mākslinieks Dainis Andersons.

Vissīvākā fotogrāfiju konkurence bija kategorijā „Pilsmuižas komplekss”, kurā aplūkojamie objekti bija izpelnījušies visbiežāko fotogrāfu uzmanību. Atlasītas trīs labākās fotogrāfijas - Baiba Auziņa „Pils parks”, Normunds Ošenieks „Pils tornis” un Raimonds Kiršfelds „Skats uz veco un jauno pili”.

Nominācijā „Pilsēta” uzvarējusi Baibas Auziņas fotogrāfija „Kalēju iela”. Skatītāju simpātijas balvu izpelnījusies Ārija Kiršteina fotogrāfija „Lama”. Par labāko Cēsu rajona rudens fotogrāfiju atzīta Andra Vētras bilde „Vaives dzirnavas”.

Aicinām visus labāko fotogrāfiju autorus ierasties pēc pārsteiguma balvām Cēsu Apmeklētāju centrā - Tūrisma informācijas centrā Pils laukumā 9. Darba laiks darbadienās ir no plkst.9.00 līdz 17.00, sestdienās un svētdienās – no plkst.10.00 līdz 17.00.

Konkursa fotogrāfijas drīzumā varēs aplūkot arī Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra mājaslapā www.vvtc.cesis.lv sadaļā Fotogalerija.

Rudenī aizsākto fotogrāfiju akciju turpina konkurss „Cēsis ziemā!”. Tā ietvaros līdz oficiālajām ziemas beigām, 20.martam, aicinām iesniegt fotogrāfijas, kurās redzami ziemā ietīti Cēsu un rajona objekti, kuri sniedz trāpīgu un pozitīvu iespaidu par Cēsīm un Cēsu rajonu. Detalizēta informācija par ziemas foto akciju pieejama Cēsu TIC mājaslapā www.turisms.cesis.lv


Foto: Ārijs Kiršteins „Lama” 

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Uz McDonald’s Bic Mac maizītes ir vidēji 178 sezama sēkliņas

Pasākumi

Zucchero apkopo savas labākās dziemas

Itāļu roka blūzmenis Zucchero izdevis savu labāko dziesmu izlasi “All The Best”, kurā apkopotas 18 visu laiku populārākās Zucchero dziesmas, kā “Senza Una Donna”, “Baila” un citas....