Pabeigta Ozoliņa filmas uzņemšana

Pabeigta Ozoliņa filmas uzņemšana

Nupat kā pabeigta režisora Mika Ozoliņa pirmās pilnmetrāžas filmas „3 of Us” uzņemšana. Ozoliņš kā scenārists un režisors jau ilgāku laiku bija gatavojies strādāt profesionāli augstā līmenī, un ir ārkārtīgi laimīgs, ka beidzot tas izdevies. Lielākā daļa komēdijas tika uzņemta filmēšanas paviljonā Losandželosā, kā arī Santa Clarita ielejā, kas atrodas netālu no Losandželosas.


Kā ziņots iepriekš, „3 of Us” scenārijs tapis, balstoties uz veiksmīgo igauņu dramaturga Jāna Tjattes lugu. Komēdija būs par Džonu (Loklins Munro) un Lauru (Agnese Zeltiņa), kas negaidītu laika apstākļu dēļ spiesti lūgt pajumti ceļazīmju krāsotāja Raula (Roberts Paiks Daniels) mājā. Taču Rauls pavisam drīz kļūst kā apsēsts ar Lauru, un par atsacīšanos no meitenes Džonam piesola vairākus miljonus dolāru...

„3 of Us” filmēšanas tehniskā un radošā komanda, kas sastāvēja no 30 cilvēkiem, darbu uzņemšanas laukumā padarīja īpaši patīkamu. Kā atzīst filmas izpildproducente un viena no galveno lomu atveidotājām Agnese Zeltiņa, tik veiksmīgi, ātri un koncentrēti strādājusi viņa nebija sen: „Par to, kā strādā amerikāņi, esmu sajūsmā. Uzņemšanas laukumā nebija ne stresa vai nenokārtotu lietu. Katram bija skaidrs savs darāmais, un viss tika padarīts laikā un bez kļūmēm. Viss bija saplānots jau iepriekš, tādējādi neradās nekādi pārsteigumi. Visapkārt valdīja absolūts pozitīvisms.”

Arī par saviem partneriem filmā Agnesei sakāms tikai tas labākais: „Loklins Munro 20 gadu laikā piedalījies vairāk kā 120 filmās, viņš ir īsts profesionālis. Un tas, ar kādu atdevi un enerģiju šis harizmātiskais mākslinieks iet kadrā, ir memuāru vērts.” Ar Raula lomas atveidotāju Robertu Paiku Danielu Agnese saskatīja līdzību: „Paikijam ir liela pieredze teātrī, un, kā atklāju, pat mūsu aktieriskās dabas ir visai līdzīgas.” Abi galvenie vīriešu lomas atveidotāji uzņemšanas laukumā nemitīgi sacentās asprātībā, padarot atmosfēru jautru un pacilātu. „Trešā vīrieša kārtas lomas atveidotājs Dīrejs Deiviss ir atsevišķa stāsta vērts. Viņa ierašanās ļoti atsvaidzināja mūsu komandas darbu. Izcils improvizētājs un jokotājs. Strādājot pie šīs filmas, es guvu milzīgi daudz emociju un prieka,” atzīst Zeltiņa.

„Agnese sniedza milzīgu atbalstu filmas veidošanā. Arī viņai bija liela slodze – viņa ne tikai strādāja pie savas lomas, bet kopā ar mani producēja šo mākslas filmu. Kā aktrise Agnese parādīja lielisku sniegumu, kuru varēsiet baudīt, noskatoties šo filmu; Lauras loma bija ļoti daudzpusīga. Agnesei ir milzīgs potenciāls kā kino aktrisei, un uzskatu, ka viņai jāturpina šis ceļš. Teātrī Latvijā viņa savu ir izpildījusi, sniedzot neatkārtojamus priekšnesumus atveidojot spilgtas raksturlomas. Ir jāvirzās uz priekšu. Uzņemt jau pirmo filmu Losandželosā viennozīmīgi bija pareizais solis,” tā Miks Ozoliņš.

Arīdzan filmas režisors un scenārists Miks Ozoliņš ar darbu pierādīja savu profesionalitāti, ko slavēja gan filmēšanas komanda, gan arī pieredzējušie aktieri.

Mika un Agneses blogus, bildes un video no filmas uzņemšanas laukuma atradīsiet www.myspace.com/3ofUsMovie

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Gaetāno Doniceti Mīlas dzēriens

Feličes Romani librets

Pirmizrāde 2009. gada 12.februārī Latvijas Nacionālajā operā
Pirmizrādes tiešraide – Latvijas Radio programmā Klasika
Iestudējums top ar AS Latvijas Balzama...