Pedigree un Whiskas ir palīdzējuši 12 Baltijas dzīvnieku patversmēm

Pedigree un Whiskas ir palīdzējuši 12 Baltijas dzīvnieku patversmēm

Dzīvnieku barības ražotāju „Pedigree” un „Whiskas” rīkotās akcijas rezultātā kopumā tika ziedoti 60 tūkstoši eiro 12 Baltijas dzīvnieku patversmēm. Septembrī un oktobrī "Pedigree" un "Whiskas" sniedza materiālu atbalstu Baltijas dzīvnieku patversmēm, ziedojot tām septiņus santīmus no katra iegādātā iepakojuma.


Tā kā klaiņojošo dzīvnieku jautājums kļūst arvien aktuālāks, "Pedigree" un "Whiskas", vēloties vērst sabiedrības uzmanību uz problēmām dzīvnieku patversmēs, septembrī un oktobrī rīkoja akciju, kuras ietvaros no katra iegādātā iepakojuma septiņi santīmi tika ziedoti dzīvniekiem Baltijas patversmēs. Akcija tika rīkota par godu 4. oktobrim jeb Pasaules dzīvnieku dienai, kuras mērķis ir rosināt cilvēkus vairāk rūpēties par dzīvniekiem un pievērst uzmanību viņu aizsardzībai.

Akcijas gaitā septembrī un oktobrī no katra iegādātā iepakojuma patversmēm tika ziedoti septiņi santīmi, kopā savācot 60 tūkstošus eiro. Katrai no 12 Baltijas patversmēm ir ziedoti 5000 eiro, kurus patversmju vadība izmantos, lai veiktu teritorijas labiekārtošanu un dzīvnieku dzīves līmeņa uzlabošanu, piemēram, nodrošinot kvalitatīvu barošanu, vakcināciju, ārstēšanu utt. Akcijā ir piedalījušas četras Lietuvas patversmes, trīs Igaunijas patversmes un četras Latvijas dzīvnieku patversmes: Juglas patversme, patversme "Dzīvnieku draugs", Liepājas patversme un Jūrmalas patversme.

Šo aktivitāti komentē „Pedigree” un "Whiskas" pārstāvis Lauri Sild: „ Mums ir liels prieks par to, ka šīs akcijas rezultātā „Pedigree” un „Whiskas” ir sekmējuši šī sociāli svarīgā jautājuma aktualizēšanu. To uzskatāmi parāda tas, ka kampaņas periodā vairāki tūkstoši cilvēku bija apmeklējuši mūsu mājas lapas (pedigree.lv un whiskas.lv), kur viņi varēja uzzināt detalizētu informāciju par patversmēm un palīdzības iespējām.”

Ņemot vērā labos kampaņas rezultātus, „Pedigree” un „Whiskas” arī turpmāk plāno realizēt līdzīgas kampaņas, lai rosinātu sabiedrību interesēties ne tikai par šķirnes suņiem, bet arī bezšķirnes suņiem dzīvnieku patversmēs.

Pedigree un Whiskas ir ASV korporācijai Mars Incorporated zīmoli. Mars ražo dažāda veida pārtikas produktus (piem., Milky Way, M&Ms, Uncle Bens u.c.) un mājdzīvnieku barību. Uz šo dienu Pedigree un Whiskas ir līderi suņu un kaķu barības ražošanā pasaulē.

Komentāri (1)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
arvis
pedigree dog!!!!!
12.07.2010. plkst. 11:40

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 07. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Albumus izdod Ashanti, Lil Wayne un N.E.R.D.

Izdevniecības Universal Music apgādā klajā nākuši jauni ritmblūza un hiphopa albumi: Ashanti “The Declaration”, N.E.R.D. “Seeing Sounds” un Lil Wayne “Tha Carter III”. Nelly un...