Izdots pastkaršu komplekts ,,Rūjienas koka apbūve”

Izdots pastkaršu komplekts ,,Rūjienas koka apbūve”

Ar Rūjienas tūrisma informācijas centra (TIC) iniciatīvu izdots jauns pastkaršu komplekts ,,Rūjienas koka apbūve”, kurā ir 9 pastkartes ar koka ēku attēliem, kas vēl šobrīd saglabājušas savu sākotnējo izskatu.

 


Kā pastāstīja Rūjienas tūrisma informācijas centra vadītāja Guna Ķibere, izdodot šo pastkaršu komplektu, uzmanība ir vērsta uz mazpilsētas koka apbūvi kā lielu vērtību pilsētas vidē, kuru noteikti vajadzētu saglabāt un pareizi atjaunot, piemēram, atstāt logu rūtojumu, neaizstājot to ar plastmasas logiem – vitrīnām. Pastkaršu komplekts ir jauks suvenīrs pilsētas viesiem un vienlaikus kalpo arī kā vēstures liecība. Pastkartes interesentiem ir pieejamas bez maksas Rūjienas TIC.

Kopumā izdots viens tūkstotis šādu pastkaršu komplektu. Fotogrāfiju autori ir Rūjienas TIC vadītāja Guna Ķibere un Rūjienas fotogrāfs Aigars Lapiņš. Pastkartes izdotas projekta ,,Saprast koka namu” ietvaros, atbalsts saņemts no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumentu palīdzību un Norvēģijas finanšu instrumentu palīdzību, un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 15. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Pizza Hut ir pasaulē lielākais picu restorāns, kas dienā pasniedz ap 1,7 miljonu picu

Pasākumi

Pirmo reizi Latvijā koncertēs viens no visu laiku izcilākajiem dziedātājiem - Andrea Bočelli!

Ar vienīgo solokoncertu Baltijas valstīs Mežaparka Lielajā estrādē viesosies viens no visu laiku izcilākajiem operdziedātājiem, pasaulslavenais tenors Andrea Bočelli (Andrea Bocelli). Par...