Dāņu supergrupas albumā iekļauta Mārtiņa Freimaņa dziesma

Dāņu supergrupas albumā iekļauta Mārtiņa Freimaņa dziesma

Slavenākā dāņu poproka grupa “Michael Learns To Rock” šodien publicē savu jauno studijas albumu “Eternity”, un tajā ir iekļauta arī Mārtiņa Freimaņa sarakstītā dziesma “The War Is Not Over”. Šī dziesma ieguva plašāku atzinību pēc tam, kad tā dueta “Walters & Kazha” izpildījumā 2005.gadā atnesa Latvijai augsto piekto vietu Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, kurš notika Ukrainas galvaspilsētā Kijevā.


Saskaņošana ar “Izdevniecību MicRec”, kura administrē Freimaņa darbu izmantošanu, notika pirms jau pirms 3 mēnešiem, kad grupas dalībnieki meklējot dziesmas savam jaunajam albumam sev atklāja šo, mums jau tik labi pazīstamo dziesmu, un nolēma to iekļaut savā topošajā albumā. Lai gan šobrīd ir izskanējuši divi citi albuma izdošanu ievadošie singli, grupa apsver iespēju, kā vienu no saviem nākamajiem singliem izplatīt arī “The War Is Not Over”.

Grupa “Michael Learns To Rock”, kas starptautiski pazīstami arī kā “MLTR” ir 1987.gadā dibināta apvienība, kuriem šis ir 7. studijas albumus un kuru kontā ir 13 dažāda veida koncertieraksti un kompilācijas un kas visā pasaulē ir pārdevuši vairāk kā 9 miljonus savu ierakstu kopiju. “MLTR” pamatoti var uzskatīt par vienu no visu laiku slavenākajām un veiksmīgākajam Dāņu grupām pasaulē un tai ir miljoniem fanu gan pašu mājās, gan jo īpaši vairākās Āzijas valstīs, kurās grupa pastāvīgi koncertē un pulcina pilnas zāles. Lai gan grupas līderis Jaša Rihters pats ir lielisks dziesmu autors un raksta ne vien savai grupai, bet arī daudziem citiem dāņu un pat angļu, un amerikāņu izpildītājiem, šoreiz noklausoties Freimaņa dziesmas ierakstu “Waltera & Kazhas” izpildījumā, atzina to par vērtīgu atradumu savam albumam.

Jaša Rihters: “Šī ir patiesi jauka dziesma un es domāju, ka tā var daudz palīdzēt mūsu grupai, kā arī tās autoram un izdevniecībai. Ticu, ka šī dziesma var kļūt pazīstama visā pasaulē.”

Mārtiņš Freimanis: “Es esmu ļoti priecīgs un gandarīts, ka beidzot kāds ir novērtējis, ka arī mēs te, kaut kur Austrumeiropā, varam sarakstīt kādu labu dziesmu. Es to uztveru kā likumsakarīgu panākumu, jo ticu, ka mums, mūsu mazajā “pīļu dīķī” ir vēl daudz dziesmu autoru un dziesmu, kuras ir pelnījušas nokļūt pasaules apritē.”

Autoru darbu izdevniecība “MicRec” jau vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar Latvijas autoru darbu popularizēšanu ārvalstīs, un līdz šim izdevniecības pārstāvēto autoru, starp kuriem ir arī Raimonds Pauls, Renārs Kaupers, Jānis Lūsēns un daudzi citi, darbus ir atskaņojušas radiostacijas gan Amerikā, Vācijā, Anglijā, Īrijā, Japānā, Austrālijā, Krievijā, gan arī visās Skandināvijas valstīs, bet tulkojuši un dažādās valodās ierakstījuši gan zviedru, ungāru, poļu, krievu, vācu, somu, rumāņu, gan japāņu un amerikāņu izpildītāji.

Grupas “MLTR” oficiālā mājas lapa: http://www.mltr.dk/mltr

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 17. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

Jūrmalas pilsētas dome aicina piedalīties Jūrmalas fotokonkursā un iegūt vērtīgas balvas

Lai atlasītu atraktīvus un mākslinieciski kvalitatīvus Jūrmalas fotoattēlus pilsētas tūrisma brošūrām, tūrisma kartēm un citiem drukātiem izdevumiem, kā arī Interneta vietnēm,...