Dziedātāju Jenny May Holivuda sauc!

Dziedātāju Jenny May Holivuda sauc!

Dziedātājai Jenny May ir iznācis jauns singls – „Es esmu jūsu elks”. Dziesmas melodija ir liriska, saulainās noskaņās, savukārt dziesmas teksts vārda tiešajā nozīmē – gāž no kājām nost! „Latvija kā Holivuda guļ man pie kājām”, „ir tik saviļņoti runāt par sevi”, „man jābūt skaistai, gudrai un ar blondiem matiem”, „es esmu zvaigzne visā savā spožumā”, „neaizmirstiet, es esmu jūsu elks”... Kas noticis ar jauko dziedātāju Jenny May? Vai tiešām dziedātāja slimo ar zvaigžņu slimību? Nebūt nē!


Jenny May vairs nav tā mazā meitene, kura reiz Eirovīzijā lēkāja pa skatuvi rozā kleitā un valdzināja skatītājus ar savu bērnišķīgo smaidu. Plašākai auditorijai viņa sevi piesaka no jauna pavisam citā stilā.

Jenny May šoreiz nedzied par mīlestību un jūtām, bet gan ļoti atklāti pauž savu viedokli par lietām, par kurām citi neuzdrošinās skaļi runāt. Par ko īsti ir šī dziesma un kā tā tapusi? Maija (īstajā vārdā) stāsta, ka dziesmas ideja radās, kad viņa Spānijā apmeklēja masku veikalu. Gribēdama nopirkt masku, dziedātāja aizdomājās par cilvēkiem, kuri dzīvē bieži nēsā iedomātas maskas, tēlojot un neatklājot savu patieso dabu. Jau agrāk dziedātāju uztraucis fakts, ka citiem viena diena televīzijā vai paaugstinājums kādā amatā ir licis justies pārākam par citiem. „Ir tik daudz cilvēku, kuri, tiekot augstos amatos, kļūst iedomīgi. Vislabāk esmu to novērojusi šovbiznesā. Šodien es par tādiem cilvēkiem tikai pasmejos un šādas situācijas uztveru ar vieglu ironiju. Dziesma viennozīmīgi ir arī par to, kāda es nekad nevēlētos kļūt,” tā dziedātāja.

Jauno dziesmu ir iespēja noklausīties mūzikas portāla www.orec.lv Jenny May profilā. Klausieties un vērtējiet!

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 21. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Džeimss Morisons izdod jaunu albumu

No oktobra vidus arī Latvijā pieejams “Universal Music” izdotais angļu dziedātāja Džeimsa Morisona (James Morrison) otrais albums “Songs For You, Truths For Me”....