The Streets izdod jaunu albumu

The Streets izdod jaunu albumu

No oktobra arī Latvijā pieejams “Warner Music” izplatītais angļu repa izpildītāja The Streets jeb Maika Skinera (Mike Skinner) ceturtais albums “Everything Is Borrowed”.


Nedaudz pārspīlējot, var teikt, ka jaunais albums sākās ar Eltonu Džonu. Maiks Skiners ierakstīja Eltona Džona dziesmas “Your Song” kaverversiju britu Radio 1 jubilejas albumam un šī dziesma kļuva par pirmo vēstnesi jaunā albuma skanējumam.

Pretēji The Streets iepriekšējam albumam “The Hardest Way To Make An Easy Living” jauno albumu “Everything Is Borrowed”, sākot ar tā pacilājošo tituldziesmu par to, kā ņemt no dzīves visu to labāko, ko tā sniedz, līdz pat noslēdzošajai dziesmai “The Escapist”, caurstrāvo optimisms un pozitīvisms.

Jaunajā albumā, atsakoties no sev raksturīgajiem modernās dzīves novērojumiem, The Streets pievēršas eksistenciālām pārdomām par dzīvi, mīlestību, dabu. Maiks Skiners ir radījis ierakstu, kas mierina vientuļos un raisa smaidu skumjajos. Pēc mūziķa vārdiem, šis līdzjūtīgais un atjautīgais albums palīdzēs arī kredītu nomāktajiem cilvēkiem.

“Es šajā pasaulē ierados viens un no tās aiziešu tikai ar mīlestību. Pārējais viss ir tukšs un neīsts,” dziesmā “Everything Is Borrowed” stāsta Maiks Skiners.

Apvienojot repa stāstošo lomu ar neatvairāmiem popmūzikai raksturīgiem piedziedājumiem, jaunais albums ir kā Lielbritānijas hip-hop mūziķa atbilde Ēzopa fabulām.

Oktobrī iznācis albuma otrais singls “Heaven for the Weather”. Tajā izmantoti akordi no Patijas Smitas (Patti Smith) dziesmas “Horses”, bet izmainītais basu skanējums padara dziesmu daudz dzīvespriecīgāku.

Jauno albumu iespējams noklausīties mūziķa MySpace profilā http://www.myspace.com/thestreets. Savukārt, mājas lapā http://www.myfreedownload.co.uk/thestreets/ The Streets piedāvā bez maksas lejupielādēt dziesmu “The Escapist”. Dziesmas mazbudžeta videoklipā redzams, kā Maiks Skiners dodas reālā 1239 km garā ceļojumā no Anglijas ostas pilsētas Doveras līdz Francijas dienvidu piekrastei.

Jau pirms sešiem gadiem, kad klausītāji pirmoreiz dzirdēja Mercury balvai nominēto The Streets debijas albumu “Original Pirate Material”, nevienam nebija skaidrs, vai šis mūziķis ir balts vai melns, no Londonas vai Anglijas vidienes, nopietns vai jokdaris. Ar jauno albumu The Streets atgādina, kāpēc klausītāji viņu iemīlēja.

 

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 13. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Garākais bārs pasaulē atrodas New Bulldog, Rock Island, Illinoisā un tas ir 208 metrus garš

Pasākumi

LNO sāksies Operas pasakas

Latvijas Nacionālās operas Izglītības programma ar Swedbank atbalstu jau otro sezonu piedāvā mazajiem un lielajiem iepazīt operu. 25.oktobrī plkst.12.00 un 15.00 LNO Jaunajā zālē sāksies...