90. gadu spožākās deju mūzikas zvaigznes uzstāsies Rīgā

90. gadu spožākās deju mūzikas zvaigznes uzstāsies Rīgā

Jau šī gada 21.novembrī plkst. 20:00 šova „Back to the 90ties!” ietvaros uz „Arēna Rīga” skatuves kāps spožu, pasaulslavenu deviņdesmito gadu zvaigžņu plejāde.

Ar savu uzstāšanos Latvijas deviņdesmito gadu deju mūzikas fanus priecēs „Ace of Base”, „Dr. Alban”, „2 Unlimited”, „Culture Beat” un „Haddaway”.


Šova laikā klausītājiem klātiene būs iespēja dzirdēt ne vien deviņdesmito gadu deju mūzikas klasiskos mega hitus, bet arī augstākminēto muzikālo apvienību pašus jaunākos singlus un kompozīcijas. Šī Latvijas faniem ir unikāla iespēja atgriezties desmit gadu senā vēsturē un nostalģiski atminēties deviņdesmito gadu saldo romantiku un uz deju grīdas piedzīvoto.

Koncertšova „Back to the 90ties!” biļetes jau šobrīd pieejamas tirdzniecībā visās „Biļešu Serviss”, „ReklamMarket” tirdzniecības vietās, kā arī „Statoil” degvielas uzpildes stacijās.

Zvaigžņu aģentūras „Urbania Group” prezidents Orlando John ir pārliecināts: „Mana gadagājuma cilvēkiem deviņdesmitie gadi un tā laika mūzika saistās ar īpašām jaunības atmiņām - brīvības sajūta, uzsākot patstāvīgu dzīvi, trauksmainas izklaides un romantiski piedzīvojumi”.

„Ar 90.to gadu deju mūziku tā pa īstam Latvijā sāka ienākt eiropeiskas vēsmas un kultūra- Dr. Alban man atmiņā palicis visspilgtāk. Lai gan tolaik jau biju precēta vīra kārtā, šī mūzika bija ne mazāk aktuāla un saistoša. Tai piemīt īpaša enerģētika, jauneklīgums, kas rada vēlmi tā laika hitus klausīties joprojām”, uzskata soļotājs Aigars Fadejevs.

Savukārt žurnāliste Una Ulme atceras: ”Dzimtajās Cēsīs diskotēkā vienmēr lūdzu DJ uzlikt kādu Ace of Base dziesmu. 90. gadu mūzika ir dzīva vēl šodien, jo liela daļa no tolaik populārajiem skaņdarbiem skan vēl šodien. Tā ir mūzika jautrībai un dejām, mūzika dungošanai un labam garastāvoklim. Kad izdzirdu pa radio kādu no šīm vecajām, labajām dziesmām, oma uzreiz uzlabojas par visiem 100%!”

„Ace of Base”, „Dr. Alban”, „2 Unlimited”, „Culture Beat” un „Haddaway” pārstāv Eiropā deviņdesmitajos gados populāru deju mūzikas žanru Euro-dance, kas radies no House, Hip-Hop un Hi-NRG mūzikas stiliem. Šī mūzikas žanra raksturīgākās iezīmes ir deviņdesmitajos gados tik populārais sintezatora pavadījums, vienkārši piedziedājumi, lipīgas melodijas un izteikts ritms.

Grupa Ace of Base ir viena no planētas populārākajām muzikālajām apvienībām, kas komentārus neprasa. Šis grupai ir īpaši nozīmīgs gads, jo piedzīvotas izmaiņas grupas un tās menedžmenta sastāvā, turpinās darbs pie līdzšinējo mega hitu jaunu remiksu ierakstīšanas, kā arī faniem par prieku atklāta jauna, mūsdienīga mājaslapa. Bez tam „Ace of Base” šogad ir devušies pasaules tūrē, kuras ietvaros redzēsim viņus arī uz „Arēna Rīga” skatuves šovā „Back to the 90ties!”

Dr. Alban ir zviedru izcelsmes mūziķis un producents, kam šobrīd pieder arī savs ierakstu zīmols dr-records. Viņa izpildīto mūziku vislabāk raksturo eurodance, hip-hops un regejs ar deju mūzikas stila piejaukumu. Dr.Alban izdotais debijas albums „Hello Afrika” pārdots vairāk nekā miljons eksemplāros visā pasaulē. Pēdējais Dr.Alban izdotais albums ir 2007.gadā iznākušais „Back to Basics”. Savukārt jaunākais singls "I Love The 90`s" ir Dr.Alban un Haddawai kopdarbs, kas publiskai atskaņošanai nodots pavisam nesen.

Haddaway- savulaik īpaši populārs izpildītājs postpadomju valstīs, jo šī reģiona auditorijai viņa mūzika asociējās ar jauniegūto neatkarību. „What Is Love?” ir populārākais Haddaway hits, kas ir ne vien izmantots reklāmās,TV pārraidēs un seriālos, bet arī neskaitāmas reizes izdots dažādās remiksa versijās. Šogad klajā nācis jaunākais Haddaway albums „Crucified”, kur iekļautais singls „Follow me” izpildītāju atklāj pavisam jaunā gaismā- izrādās, aiz deju mūzikas ikonas slēpjas daudzpusīgs mūziķis.

2 Unlimited, beļģu producentu radītai muzikālai apvienībai, pieder kopā 16 topu hiti, tostarp "Get Ready For This", "Twilight Zone", "No Limit" un "Tribal Dance". Visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 18 miljoni šīs grupas ierakstu. Savukārt pirms mazliet vairāk kā mēneša iznācis jaunais audio un video disku komplekts "GREATEST REMIX HITS" ar 2 Unlimited populārāko hitu remiksa versijām.

Visbeidzot Culture Beat - vācu euro-dance muzikāla apvienība - uz skatuves uznāca pavisam nejauši ar kompozīciju „Der Erdbeermund”, kas negaidīti kļuva par hitu visā Eiropā. Tomēr deviņdesmito gadu deju mūzikas fani grupu Culture Beat vairāk asociē ar vienu no pirmajiem grupas mega hitiem „Mr Vain”, kas 1993. gadā ieņēma mūzikas topu pirmās pozīcijas kopā 13 valstīs. Tālāk sekoja "Inside Out" (1995), "Metamorphosis" (1998), kā arī "Insanity" (2001). Savukārt šis gads grupai ir īpašs ar to, ka piecpadsmitajā grupas pastāvēšanas gadā klajā ir izlaists jauns singls- „Your love”.

Vairāk informācijas:
www.urbaniagroup.com

Komentāri (0)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies

Translate

Šodien

2019. gada 06. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

40% McDonald’s ieņēmumu nāk no „Happy Meals” pārdošanas

Pasākumi

Sarauj, sarauj Latvija

Īpaši hokeja faniem - īpašs piedāvājums krodziņā "Čau Rasma"...